Zásaditý ozdravný program

Účinné odkyselení podle německých lékařů přírodní medicíny. Za 14 dnů. Zásaditý ozdravný program. 

Co je překyselení organismu?

 • Překyselení organismu je stav, kdy se v mezibuněčném prostoru organismu nahromadí toxiny (odpady metabolismu buněk). Tento stav překyselení mezibuněčného prostoru brání dobrému fungování buněk
 • Podle lékařů přírodní medicíny je pravidelné odkyselení organismu (zbavení těla toxinů) nezbytnou součástí zdravého životního stylu. Kdo se tuto metodu jednou naučí, umí ji provádět doživotně
 • Odkyselení organismu je metoda německých lékařů přírodní medicíny, která pomáhá buňkám v lepším fungování
 • Při odkyselení dojde k tomu, že se z mezibuněčného prostoru rychle odstraní kyselé zplodiny buněčného metabolismu (toxiny), které brání správnému fungování buněk. Pokud chcete vědět více o překyselení organismu, přečtěte si podrobný článek (po kliknutí zde)
 • Tento proces zlepšuje funkci hormonů, enzymů, nervů i výživu i čištění buněk. Tím se lepší celkový zdravotní stav

Proč Zásaditý ozdravný program pomáhá?

 • Zásaditý ozdravný program je dlouhodobě prověřená a pravděpodobně v ČR nejrychlejší metoda odkyselení, kterou můžete svému organismu dopřát.Vyvinuli ji němečtí lékaři přírodní medicíny (teorie překyselení vznikla v Německu již v roce 1911, němečtí přírodní lékaři s odkyselením hodně pracují a mají s touto metodou velké zkušenosti).
  • Síla tohoto programu spočívá v tom, že spojuje několik odkyselovacích mechanismů. Tím se výrazně liší od běžných odkyselovacích metod, které nejsou tak účinné. Patří do kategorie tzv. zásaditých půstů. Ty jsou mnohem účinnější než např. jen samotná zásaditá strava nebo odkyselování pomocí “zelených potravin” či bylinných směsí.
  • Vysoké odkyselovací intenzity tento zásaditý půst dosahuje tím, že současně působí: částečný půst (přibližně 50% běžné stravy), posílená zásaditá strava a několik detoxikačních technik na podporu hlavních detoxikačních orgánů. Navíc skladba výživy při tomto programu zaručuje, že i při nízkém kalorickém příjmu nebudete mít hlad. Naopak se budete cítit příjemně. Při odkyselení se obvykle zhubne 3 až 5 kg (za 14 dnů), v programu je ale i druhá varianta, kdy se zhubne jen 1 až 2 kg (bez 50% půstu).

Zásaditý ozdravný program je snadný

 • Tento zásaditý půst = Zásaditý ozdravný program je snadný. Můžete ho provádět v běžném pracovním rytmu, nijak vás neomezí. Trvá 14 dnů. Jeho velkou výhodou je, že ho mohou provádět i lidé, kteří trvale užívají léky. Prakticky nemá kontraindikace. My ho nedoporučujeme klientům, kteří aktuálně zápasí s rakovinou a současně mají výraznou podváhu. U klientů s rakovinou a nadváhou použít lze.
 • Dostanete od nás přesnou písemnou metodiku. V té se dozvíte, co budete jíst, jaké procedury provádět a jaké doplňky stravy doporučujeme.
 • Odkyselení organismu na sobě velice rychle pocítíte. Obvykle způsobí, že budete mít dokonce více energie než obvykle. Běžně se upravuje krevní tlak, odchází otoky, bolesti svalů a kloubů, často se zlepšuje spánek. Lidé se po něm dobře cítí.
 • Na rozdíl od amatérských odkyselovacích programů, které jsou založeny jen na zásadité stravě, německá lékařská metodika zajišťuje, že u vás nedojde ke ztrátě důležitých minerálů a vitaminů, a proto se po celou dobu budete cítit příjemně. Program je odborně propočítán na obsah živin, což je velká výhoda, kterou běžné odkyselovací programy neřeší. Protože je strava omezena, je nutné na posílení výživy užívat některé doplňky stravy. Proto se i po 14 dnech odkyselování budete cítit velice příjemně. A i o to samozřejmě jde.

Kdy Zásaditý ozdravný program pomáhá?

 • Hlavním smyslem Zásaditého ozdravného programu je odlehčení organismu a odstranění odpadů buněčného metabolismu. Tyto odpady jsou obvykle dočasně uloženy v mezibuněčném prostoru. Zvýšený příjem zásaditých minerálů umožní neutralizaci kyselých metabolitů. To je jeden z mechanismů tzv. odkyselení organismu. Tím se zlepší podmínky pro fungování buněk. Živiny mohou lépe pronikat do buněk a umožní produkci různých důležitých látek (imunitní látky, kolagen, enzymy a mnoho dalších, které v buňkách vznikají). Také se zlepší komunikace mezi buňkami (kyselé prostředí narušuje např. funkci všech hormonů, které za normálních okolností předávají pokyny buňkám). Proto se organismus může začít regenerovat a dochází ke změnám ve vnitřním biochemickém prostředí organismu.
 • Zásaditý ozdravný program je dobrým začátkem při řešení zdravotních problémů (např. vysoký tlak, dna a vysoká hladina kyseliny močové, vysoký cholesterol, chronická únava, špatný spánek, migrény, astma, artritida, záněty močových cest, kožní problémy, bolesti zad a další) a nadváhy. Při tomto programu se vlivem snížené konzumace sacharidů snižuje inzulínová rezistence buněk, což je zvlášť důležité při zahájení hubnutí.
 • Zásaditý ozdravný program funguje jako alternativa půstu pro všechny, kdo nechtějí nebo nemohou držet striktní Půst pro zdraví (např. pro ty, kdo užívají léky, pro starší generaci, pro všechny, kteří se nechtějí zbavovat potěšení z jídla).
 • Němečtí lékaři přírodní medicíny doporučují Zásaditý ozdravný program absolvovat 1 – 2 x ročně jako velmi účinnou prevenci, restart organismu. I v České republice máme s tímto programem velice dobré zkušenosti již od roku 2014.
 • Důležitá poznámka: Výhodou Zásaditého ozdravného programu je to, že nemusíte nijak přerušovat jakoukoliv vaši léčbu u lékařů. Naopak, tento program (např. na rozdíl od Půstu pro zdraví) je pouze odlehčovací stravovací program, při kterém léky užíváte normálně podle pokynů svého lékaře. Podpoří vaši léčbu. 

Jak Zásaditý ozdravný program získat?

 • Metodiku můžete zakoupit v našem e-shopu viz odkaz níže. Následně vám bude zaslána v elektronické podobě na vaši e-mailovou adresu
 • Součástí jsou i nezbytné bezplatné konzultace, pokud pomocí tohoto programu potřebujete řešit i nějaký zdravotní problém 
 • Pomáhá rychle zahájit regeneraci, výsledky poznáte už po 14 dnech 
 • Další dotazy: Můžete se seznámit také s častými dotazy našich klientů a našimi odpověďmi na ně v článku Časté dotazy k Zásaditému ozdravnému programu (klikněte zde). Případně nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.