Aktuality

23.5.2023 – Sdělujeme našim klientům, že jsme připravili nové regenerační programy – s plnohodnotnou vegetariánskou a veganskou výživou. Jedná se o programy, které jsou obdobou Regeneračního programu se standardní plnohodnotnou výživou. Obsahují tedy všeobecné ozdravné metody + rozpisy plnohodnotné vegetariánské nebo veganské výživy. Tyto programy mohou být využity i jako základ při ozdravování při různých zdravotních problémech. V těchto případech klientům poskytneme doplněk se speciálními regeneračními metodami, zaměřenými na konkrétní zdravotní problém (výtah z našich speciálních regeneračních programů např. při srdeční arytmii, při neuropatii, při kostních problémech atd.). Tím i vegani a vegetariáni mohou využít celé spektrum našich regeneračních programů.

2.12.2023 – Upozorňujeme klienty, že koncem roku 2023 bude přerušena expedice doplňků stravy na našem e-shopu www.ozdravime.cz z důvodu dovolené v expedičním skladu Servant.

Objednávky zboží přijaté do 21.12.2023 (a zaplacené do půlnoci) budou expedovány 22.12.2023. Všechny ostatní objednávky doplňků stravy, které dojdou po tomto datu, budou expedovány až 2.ledna 2024.

Objednávky regeneračních programů budou vyřizovány bez přerušení. Při zaplacení platební kartou e-shop automaticky rozesílá pdf dokument cca do 5 minut od zaplacení, při zaplacení převodem na účet je zpoždění zpravidla do 24 hodin (vyřizujeme ručně).

V době od 18.12.2023 do 1.ledna 2024 budeme mít dovolenou, v této době nebudeme vyřizovat telefonické dotazy, e-maily budeme vyřizovat průběžné.

Přejeme všem hodně zdraví a pohody v roce 2024.