Média o nás

Na této stránce dokumentujeme články a pořady, které o nás vznikly v českých médiích. Navštívit nás můžete osobně.

 

 

 

 

TV POHODA – č. 43/2020 prezentace společnosti 
Pořad Host dne na Praha TV – Ing.Vladimír POPOV se účastnil dne 29.12.2018
Pořad Co naše babičky babičky uměly a my jsme na to zapomněli, vysílání probíhalo na programu České televize ČT 1, dne 18.2.2018. Název tohoto dílu byl Vejce. O významu půstu promlouval jednatel společnosti Centrum řízené regenerace s.r.o. a v Německu lékařsky certifikovaný trenér Půstu pro zdraví Ing.Vladimír POPOV. Pořad byl natočen v souvislosti s tím, že japonský vědec Yoshinori Ohsumi získal v roce 2016 Nobelovu cenu za lékařství a fyziologii. Prakticky vědecky dokázal omlazovací účinky hladovění na lidské buňky. A význam půstů pro naše zdraví, což znali i naši předkové. Jedná se o magazín o dovednostech našich předků. Režie: V. Karas, P. Ležáková a J. Berka
Diskusní pořad Českého rozhlasu Plus “Pro a proti” byl vysílán 3.9.2015 09:30 Prospívají hladovění a půsty lidskému zdraví? V pořadu Pro a proti diskutovali ředitel Centra řízeného hladovění Vladimír Popov a psycholožka a dietoložka Erika Matějková. Moderuje Patricie Strouhalová.
Český rozhlas Plus
REGIONÁLNÍ DENÍK – Celostátní příloha Zdraví 5.2.2015, článek redaktorky Denisy Haveldové o osobních zkušenostech s Půstem pro zdraví.
TV POHODA – č. 22/2015 prezentace společnosti