Na této stránce dokumentujeme články a pořady, které o nás vznikly v českých médiích. Navštívit nás můžete osobně, viz kontakty.

 

 

2022-mf-pust-1

 

2022-mf-pust-2

 

TV POHODA – č. 43/2020 prezentace společnosti 


 

 

Pořad Host dne na Praha TV – Ing.Vladimír POPOV se účastnil dne 29.12.2018

 

Pořad Co naše babičky babičky uměly a my jsme na to zapomněli, vysílání probíhalo na programu České televize ČT 1, dne 18.2.2018. Název tohoto dílu byl Vejce. O významu půstu promlouval jednatel společnosti Centrum řízené regenerace s.r.o. a v Německu lékařsky certifikovaný trenér Půstu pro zdraví Ing.Vladimír POPOV. Pořad byl natočen v souvislosti s tím, že japonský vědec Yoshinori Ohsumi získal v roce 2016 Nobelovu cenu za lékařství a fyziologii. Prakticky vědecky dokázal omlazovací účinky hladovění na lidské buňky. A význam půstů pro naše zdraví, což znali i naši předkové.  Jedná se o magazín o dovednostech našich předků. Režie: V. Karas, P. Ležáková a J. Berka

 

 

Diskusní pořad Českého rozhlasu Plus „Pro a proti“ byl vysílán 3.9.2015 09:30 Prospívají hladovění a půsty lidskému zdraví? V pořadu Pro a proti diskutovali ředitel Centra řízeného hladovění Vladimír Popov a psycholožka a dietoložka Erika Matějková. Moderuje Patricie Strouhalová.

REGIONÁLNÍ DENÍK – Celostátní příloha Zdraví 5.2.2015, článek redaktorky Denisy Haveldové o osobních zkušenostech s Půstem pro zdraví. 
 

TV POHODA – č. 22/2015 prezentace společnosti