Ohlasy klientů, kteří procházejí regeneračními programy založenými na regeneračních metodách lékařů přírodní medicíny

Metody, které používáme v našich regeneračních programech jsou garantovány a prověřeny odbornými lékařskými společnostmi lékařů přírodní medicíny (viz GARANCE METOD). Metody tedy už nemusíme prověřovat, fungují. Jejich výhodou je to, že nemusíte nijak přerušovat jakoukoliv vaši léčbu u lékařů. Naopak, protože se jedná o změny ve stravování a životním stylu, podpoříte tím svou léčbu. Váš lékař obvykle nemá čas se vašim stravováním a životním stylem zabývat. Zde zdůrazňujeme, že se jedná o změny, které prospívají každému, nezávisí na věku ani zdravotním stavu. Fungují univerzálně.

Na této stránce zveřejňujeme jen ohlasy klientů – maily, kterými nám naši klienti sdělují své pocity a úspěchy při regeneraci. Z pochopitelných důvodů zachováváme diskrétnost a nesdělujeme konkrétní jména našich klientů, pouze iniciály. Na začátek této stránky vždy přidáváme aktuální maily. (Samozřejmě u nás archivujeme originály mailů a jsme všechny schopni zdokumentovat)

2022202120202019201820172016

 

Klient P.J. – polyneuropatie
Regenerační program při neuropatii
Mail ze dne 30. srpna 2022

Dobrý den pane Popove,

 
předem mého mailu bych Vám ráda poděkovala. Již více než rok se manžel řídí Vašimi radami na léčbu neuropatie, pravidelně užívá Vámi  doporučené vitamíny a potíže, kterými dříve trpěl z valné části odezněly. Takže skvělé….ve všem dále pokračuje a po nějaké době bych si Vám zase dovolila zaslat výsledky krve, abyste mohl posoudit, zda dále pokračovat v nastaveném, případně něco změnit.
A nyní bych Vás chtěla požádat jen o jednu radu. Dcera během posledního roku  užívala 3x antibiotika a řekla bych, že má rozhozenou imunitu. Neporadil byste mi nějaké vhodné vitamíny na posílení imunity? V lékárně mi nabízejí hromadu různých přípravků, ale raději bych dala na Vaši radu. Dcera si našla třeba na netu nějaký přípravek s názvem Finclub in bi iomare. Tak nevím….?
 
Nezlobte se, že Vás s tím obtěžuji.
 
Hezký den
I.J.

Klientka A.Z. – neuropatie, nyní srdeční arytmie
Regenerační program při neuropatii
Mail ze dne 24. srpna 2022

Dobrý den,
moc vás všechny zdravím a po zhruba čtyř letech se na vás obracím s prosbou o radu. Kdysi jsem ve vašem programu byla na neuropatii a nutno dodat, že výsledek byl velmi uspokojivý. V tuto chvíli se cítím po této stránce v pořádku. Ale prosím o radu s jiným problémem. Všimla jsem si, že máte program i na arytmii. Už delší dobu jsem v péči kardiologa ohledně problému se srdíčkem. Lépe řečeno mi bylo zjištěno lehké poškození cípu chlopně bez jakéhokoliv omezení v životě. Echo i EKG jsou beze změn a v pořádku. Mám ale problém s arytmií. Paní doktorka se ve zprávě zmiňuje o lehké aortální stenoze. Vždy jsem měla bušení jen trochu a zhruba před rokem se stav zhoršil s tím. že palpitace v podstatě trvají celý den nebo několik hodin. Srdíčko při měření tepu je cítit, že jakoby vynechá a z námahou se rozjede a tak je to dokola. Holtr bývá většinou v pořádku. Měření též. Prodělaná ergometrie byla nedokončena – zátěž jsem nezvládla kvůli dechu a bolesti páteře a kloubů. RTG plic v pořádku. Krev i moč naprosto v pořádku. Byla jsem ve vojenské nemocnici na katetrizaci k vyloučení ucpání cév ohledně nebezpečí infarktu zhruba před měsícem a v pořádku. Cukrovku nemám. Cholesterol v pořádku. Dostala jsem kardilan, 2x denně a řekla bych, že trochu pomohl. Ale jen opravdu trochu. Prý jsem hodně vnímavá ke svému tělu, ale pokud se mi špatně dýchá, tak ono to ani nejde, nevnímat. Jinak sama tedy hledám a přemýšlím, co ty mé palpitace spouští a myslela sem i na páteř, s kterou mám dost problém a právě mezi lopatkami. Stále slyším – to jsou nervy a páteř. Chápu že vše se vším souvisí a také chápu, že už mi není 20 a problémy budou. Jinak je mi 64 let a nyní se již nějaký čas snažím redukovat váhu. Zda se mi neuleví. Ale 10 kg je dole a nic. Nyní mám 70 kg. Ještě bych ráda ke své výšce 160 cm něco dolů dala, i když štíhlá sem nikdy nebyla a tato váha mi dělá radost vzhledem k minulosti. Ono je těch problémů více, ale to srdíčko mě asi trápí nejvíc. Myslíte, že by byl program na arytmii pro mě vhodný? Jde to i nějak skloubit s úlevou i páteře? Vím, že mám skoliozu, artrozu a nějaké výrůstky na páteři, ale nic úlevu nepřinese. Necvičím ale hodně chodím. Mám i fyzioterapeutku a chodím k ní pravidelně. Zkrátka hledám a snažím se pomoc si sama. Koupila jsem si i kvalitní Omega3. Ale nechci už vás více zahlcovat. Prostě hledám a ráno po probuzení jste mi prolítli hlavou a tak reaguji, protože jsem už s vámi zkušenost měla. Omlouvám se za dlouhé povídání a předem děkuji za vaši odpověď. S pozdravem A.Z.

Klientka D.H. – srdeční arytmie, vysoký krevní tlak
Regenerační program při srdeční arytmii
Mail ze dne 16. srpna 2022

Dobry den, pro Vaši zpětnou vazbu píší, jak funguje ozdraveni dle pokynu.Budu ukončovat 3 měsíc s vašimi doplňky. Jsem spokojena . Urcite se cítím lépe. Tlak se srovnává, arytmie zatím hodnotím subjektivně ustupuje. Půl prasku na tlak jsem ubrala…Nechce se mi jít na testy kvůli vitamínu D a E (předávkování).Chtěla bych pak snížit Forte D,E,Mg,Zn na úroveň, která nemusí mít testy. Moc děkuji, s pozdravem D.H.

Klientka R.U. – žaludeční potíže, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol,
Nejdříve Zásaditý ozdravný program, potom Regenerační program při žaludečních, jaterních a žlučníkových problémech
Mail ze dne 1. srpna 2022

Dobrý den,

chtěla bych navázat na další regeneraci.
 
Zásaditý ozdravný program mi velmi pomohl.
Pokračovala jsem programem na odlehčení trávení. Tento program jsem si zjednodušila na dělenou stravu s užíváním Vámi doporučených potravinových doplňků. 
Trávení se upravilo (také krevní tlak a cholesterol), nadále vynechávám lepek, uzeniny a tučné maso, omezuji cukr a mléčné výrobky (ponechala jsem si sýry, tvaroh a jogurty). Hlavní složkou mé potravy je zelenina, pak ovoce, ovesné vločky, ořechy, libové maso, sýry, vejce, luštěniny a pufovaný kukuřičný chleba, občas zkusím i chleba žitný.
 
Nyní se potřebuji zaměřit na pohybový aparát.
V srpnu 2021 jsem si zlomila kotník a v květnu 2022 pažní kost. Dnes mám potvrzenou osteoporózu (užívám calcuim a vitamín D3) a artózu. Jedna rehabilitace v podstatě přešla ve druhou. 
Současná rehabilitace je zkomplikovaná ztuhlostí, bolestí kloubů a otoky nejvíce na obou rukou (prsty a dlaně).
Užívám kloubní výživu Complex 6 Aktiv a magnezium.
Zároveň jsem dostala žádanku na revmatologické vyšetření. Revmatickou artritidu máme v rodině (matka a bratr).

Vzhledem na dlouhé objednací lhůty na revmatologii nechci čekat na výsledek vyšetření, zahrňte to prosím také do Vašeho programu.

R. U.

 

Klientka S.D. – syndrom dráždivého tračníku
Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku
Mail ze dne 20 . července 2022

Dobrý den,

maminka více jak 3 měsíce dodržuje léčebný program na dráždivý tračník. Problémy jí vymizely. Nyní by se chtěla zaměřit na revmatoidní artritidu. Prosím tedy o změnu léčebného programu. A maminka (S.D.) ještě říkala, že jí rovnou můžete zaslat i regenerační program s plánem plnohodnotné standardní výživy, aby ho měla až se jí zlepší artritida. Prý jste o tom dříve hovořili po telefonu. Zašlete mi prosím platební údaje a objednávku? Nevím kde bych tyto změny na internetu měla objednat. Děkuji Vám.
 
S pozdravem M.

Klientka Z.P. – roztroušená skleróza
Regenerační program při roztroušené skleróze (od listopadu 2019)
Mail ze dne 10 . července 2022

Dobrý den pane Popové,

Dobře a děkuji opět za doporučení.

Co se týče RS, tak musím zaklepat, že u mě je vše v pořádku a o RS vůbec nevím jak bych žádnou RS neměla. Po porodu také vše v pořádku bez změn i po kontrole MR. Teď ale váhám a stále oddaluji zda opět nasadit léky Rebif 22 nebo né. I přesto, že se cítím stále dobře, tak absolutně nemám tušení zda to v těle a mozku něco způsobuje nebo respektive zda se nemůže stav zhoršit a objevit se další plaky.
Máte tady s tímto nějaké zkušenosti když se léky neberou? Nebo je lepší je opět brát a k tomu používat Váš program?
Chápu, že je to na každém jedinci, jen mě zajímá zda s tím nemáte nějakou zkušenost od Vašich pacientů.

Moc si vážím, že jste mi věnoval čas aby se doladila komplikace padání vlasů.

Ještě jednou moc díky!!

Pěkný zbytek dne

S pozdravem/Kind regards

Z. P.

Klient A.Z. – reflux jícnu, vysoký krevní tlak, ledvinové problémy
Regenerační program při refluxu jícnu 
Mail ze dne 30. června 2022

Vážený pane inženýre Popove.

Tento týden jsem byl na kontrole na nefrologii a kardiologii. Lékaři jsou spokojeni . Tlak krve se po užívání magnesia stabilizoval mezi 128 a 140, což je prý v mém věku OK. Reflux je bez příznaků a jsem moc spokojen. Protože se upravil tlak,tak zda by bylo možné přejít  na standardní systém plnohodnotné výživy (pro zdravé) s udržovacími dávkami živin , s úpravou,  pro ledvinovou dietu, jak jste mi psal 14.1.2022.Prosím o rozpis se zaměřením na malé  zvýšení váhy , protože jsem se dostal na 69,8 kg, ale už bych nechtěl dále hubnout. Při zahájení boje s refluxem 82kg.Na nefrologii i kardiologii jsou s váhou spokojeni ale doporučují nejít pod 70 kg.

Prosím o rozpis všech Vámi dopuručených doplňků a minerálů, které mám užívat a kdy, abych si dokoupil, které mi už došly.

Léky které užívám: Betaloc ZOK 25 1-0-0 , Godasal 1-0-0, Ramipril H 5/25 1-0-0, Lerpin 10, Tenaxum 0-0-1, Milurit 0-0-1-0,

Moc děkuji  za péči A.Z

Klientka E.T. – reflux jícnu
Regenerační program při refluxu jícnu 
Mail ze dne 31. května 2022

Dobrý den,

měla jsem zakoupený program na reflux a dle PHmetrie i gastroskopického vyšetření mám již reflux pouze mírný vleže a nemám tedy chodit ani na opakovaná vyšetření. Ke zlepšení došlo už za několik týdnů dodržování nového stravování, přesně jak uvádíte. Ale zhubla jsem z váhy 66 kg na 57 kg, což mě až tak nevadí, ale způsobuje mi to problém v tom, že mívám hodně nízký tlak hlavně po jídle a točí se mi hlava.

Bolesti v krku, které mě nejvíc sužovaly, jsou už jen mírné, chtěla bych tedy za doplatek 300 Kč požádat o výměnu za standartní regenerační program pro dlouhodobé stravování, ale nejsem si zcela jistá, zda přece jen, když mírný reflux stále mám, nebude třeba dodržovat dále zásady stravování jako při refluxu, tj. např. odděleně sacharidy od bílkovin, co by jste mi doporučil? Také bych ráda jedla více ovoce než je při refluxu těch 50g.

Děkuji za odpověď,

s pozdravem E. T.

Klientka J.T. – artróza
Regenerační program při kostních problémech
Mail ze dne 17. května 2022

Dobrý den, prosím o radu jaký program máme vybrat pro manžela, který je po protonové léčbě karcinomu prostaty, trpí nespavostí a také někdy refluxem. Já používám program na artrozu a pohybový aparát a jsem úplně nadšená. Můj celkový stav se hodně zlepšil již po 3 týdnech, zhubla jsem a rozhodla jsem se, že vaše doplnky stravy budu používat trvale. Chtěla bych tedy taky pomoci manželovi. Je mu 75 let, mně 73. Moc zdravím a děkuji za pomoc Ing. J.T.

Klientka J.U. – vysoký krevní tlak, cholesterol, reflux
Regenerační program při refluxu jícnu + doplněk tlak + cholesterol
Mail ze dne 5. května 2022

Dobrý den pane inženýre,
obracím se na Vás po dlouhé době. Snažím se stále dodržovat předepsaný plán. Co mohu říci je, že se mi zlepšily krevní testy, hladiny veškerých tuků a zlepšil se mi tlak. Dokonce jsem snížila lék na tlak s 80 mg na 20 mg. Tak mám radost. Během měsíce bych měla jít na další kontrolu, tak uvidíme. Mám tedy ještě nedostatek železa, beru Tardyferon, ale myslím, že je to způsobené lékem na reflux. S refluxem se to trochu zlepšilo, ale nadále beru lék Rapoxol a i tak mívám problémy.
Samozřejmě nedodržuji jídlo úplně podle plánu, ale snažím se.

Chtěla jsem se zeptat, mohu brát stále všechny doplňky ve stejném množství? Je možné něčím nahradit tofu, to mi dělá největší problém?

Děkuji za Váš čas a přeji hezký den. S pozdravem
J.U.

Klient P.H. – neuropatie
Regenerační program při neuropatii
Mail ze dne 1.května 2022

Dobrý den, tak už jsou to tři měsíce. Musím přiznat, sice pomalu, ale jistě se zlepšuji! Obzvláště poslední 3 týdny. byl jsem v teple. Stále se maximálně snažím dodržovat program. Cítím se celkově dobře. Jak dál? Stále stejné dávky? Přeji krásné květnové dny. P.H.

Klient M.S., vysoká hladina kyseliny močové, vysoký cholesterol, Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail ze dne 23.dubna 2022

Dobrý den, úspěšně jsem dokončil u Vás zakoupený regenerační program( DNA) Pokles hodnot kyseliny močové i všech nezdravých cholesterolů, lékařce při kontrole doslova vyrazil dech..Rád bych využil Vaší nabídky a za zvýhodněnou cenu, vyměnil program a sice potřebuji ještě srovnat srdeční arytmie, které se mi objevují při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži (divný pocit na hrudi,pocit nedostatku kyslíku, po něm následuje silný srdeční úder, který to srovná) Děkuji a zdravím spokojený zákazník M. S.

Klientka H.J., srdeční arytmie, Regenerační program při srdeční arytmii, mail, ze dne 2.dubna 2022

Dobrý den, Velmi mi pomohl váš program. Od listopadu, kdy se řídím vaším programem regenerace při srdeční arytmii, se mi podařilo zhubnout a odstranit potíže. Chtěla bych se vašimi doporučeními řídit i nadále, proto prosím o zaslání následného základního programu pro regeneraci. Byla bych velice ráda, kdybyste mi zároveň poslali vaše doporučení pro zlepšení spánku, příručku, program, cokoliv co by mi mohlo ještě zlepšit spánek. Třeba ve vašich doporučeních najdu ještě něco, co neznám, nebo co mi mohlo uniknout. Ještě jednou mnohokrát děkuji H.J.

Klientka A.O., nadváha, vysoký cholesterol, Zásaditý ozdravný program, následně Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail ze dne 14.února 2022

Přeji dobrý den.

Před několika roky jsem byla účastníkem programu na hubnutí a snížení cholesterolu. Dost jste mi pomohli. Ještě v loňském roce bylo vše v poho.

Duben – prevence- výsledky v normě.
Květen – úraz břicha, operace,ATB.
Červenec – covid, 2x ATB.
Srpen – únava, kašel, bolesti kloubů, zhoršení zraku a náhodně zjištěna cukrovka Siofor Prolong.

Za tu dobu jsem stihla přibrat z 67kg. na 73kg. Proto jsem se rozhodla opět centrum-regenerace požádat o pomoc.

Děkuje A.O.

Klientka M.K., vnitřní zánět v organismu, Zásaditý ozdravný program, mail ze dne 23.ledna 2022

Dobrý den pane Popove,

dodržuji už 8 dní Zásaditý očistný program. Vše dodržuji, cítím se lehčeji, jde to dobře.
Nyní mám dilema a zároveň se chci poradit s následným programem. Na základě mých problémů jste mi dále doporučil Regenerační program při zánětlivých onemocněních. Nemám totiž od lékaře konkrétní diagnózu, jak jsem psala. Nyní však k nějakému posunu došlo. Lékař má podezření, že by se u mě mohlo jednat o nějaké revmatické onemocnění. Mám doporučení na revmatologii. Bohužel objednací lhůty jsou dlouhé a já chci pokračovat v ozdravných programech hned po 14 dnech. Jen mi napadlo, jestli by tedy po těch 14 dnech nebyl vhodnější přímo váš program na revmatickou artritidu? I když mám pocit, že oba programy (protizánětlivý x proti artritidě) budou asi dost podobné, i artritida je zánět. No, budu ráda za radu, který zvolit. Děkuji za radu.
Hezký den
M. K.

Klientka D.B., vysoký tlak, metabolický syndrom, Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail ze dne 6.ledna 2022

jsem u vás, v Centru řízené regenerace s.r.o. již zaregistrovaná. Můj zájem je nyní o stravování a pohybové aktivity při diagnóze osteoporézy. Snaha dodržovat Vámi doporučených nových návyků při stravování při metalickém syndromu a hypertenzi mně hodně pomohla a za to děkuji.

Prosím proto o zaslání materiálů o osteoporéze na mou e-mailovou adresu

Děkuji za Vaši vstřícnost.
S pozdravem D.B.

Klientka, J. S., reflux jícnu, psychické problémy, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 21.12.2021

 
Dobrý den, pane inženýre,
 
delší dobu jsem se neozvala, ale to proto, že se mi daří celkem dobře s nějakými výkyvy a zatím naštěstí není co k dotazu nebo konzultaci. Chtěla bych Vám popřát krásné a klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, radosti a pohody. Děkuji za Vaši podporu a těším se na další spolupráci, která se už doufám přesune více do prevence než léčení.
 
Se srdečným pozdravem
J.S.

Klient L.C., Půst pro zdraví, mail ze dne 21.11.2021

Dobrý den,
mockrát děkuji za nečekaně rozsáhlou odpověď. Já si teda ten program objednám přes váš e-shop. Už jsem od vás měl program na půst a byl jsem spokojený. 
 
Hezký den přeji!
 
S pozdravem
L.C.

Klientka, L. E., revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail ze dne 30.10.2021

Dobrý den, pane Popove, 
 
posílám Vám informace k současnému stavu. Vše mám stále v pořádku, přestože jsem si pětiměsíčním programu dovolila lehce povolit na týden cca, bohužel nebyl moc čas vařit, ale i tak jsem si objednávala vše co mám jíst, občas nějaké přílohy, ale zhřešila jsem například s rýží a občas karlovarský knedlík, ale to si stejně dávám 1x do týdne nebo 14 dní max a je to o.k. RA mám ve stavu remise, který se povedl přivést již po 14 dnech užívání prášků, kde už jsem lehce před tím (asi týden), začala užívat Vaše produkty a načítat i vařit, co mám jíst. V této souvislosti mám dotaz, který budu posílat hlavní osobě na kliniku RA, protože moje paní doktorka mi to nedokázala zatím zodpovědět. 
 
Jedná se o to, že když podstupuji tento Váš program, tak to určitě přispívá velmi rychle ke zlepšení a krevní výsledky jsou výborné. Nicméně mě zajímají statistiky, zda je to možné z Vaší praxe přirovnat, kde jsem Vám psala v květnu, že jsem celý život zdravá a měla jsem jen alergii na pyl aj., která se mi minulý rok vrátila a to už byl znak, že se něco děje, protože je to autoimunitního systému. V prosinci budu vědět i výši protilátek v těle na RA plus vitamín D a ještě si musím zařídit vitamín A a E, kde mám tedy vše skutečně čtyři dny před testy přestat brát doplňky a vitamíny? 
V této souvislosti mě zajímá, jak dlouho budu muset brát určité množství doplňků a vitamínů, které beru od 18.5. Je to na rok nebo dokonce déle? 
Je jasné, že už budu navždy sledována na RA nebo mě možná opět zmírní hlídání. Lékařka mě již přesunula z měsíčního hlídání na tříměsíční, jaké jsou další postupy si u nich zjistím. Je to nejlepší klinika na RA v ČR. 
 
Jinak jsem zhubla 9 kilo, což také pomohlo touto stravou a programem. 
 
Příští týden budu vytvářet objednávku vitamínů a doplňků, tak jen potřebuji vědět, zda toho mám vzít na tři měsíce zatím? 
 
Děkuji a přeji hezký víkend. 
 
 
S přátelským pozdravem L.E.
 

Klientka, M. K., neuropatie, cukrovka, nespavost, Regenerační program při cukrovce a případné neuropatii, mail ze dne 19.10.2021

Dobrý den,chtěla bych znovu objednat doplňky stravy:Kyselina Alfa lipoová 2×200 mg,Re-Startin C 1x,R-Startin B 2x,Forte D+E+Mg+Zn 1x,Děkuji vám všem a hlavně Dr.Ing.POPOVI za záslužnou a úžasnou práci s nemocnými klienty,kteří bojují celoživotně s nemocemi,které se prý/nedají léčit nebo dokonce vyléčit/.Zasloužili by jste si obrovský metál,přeji vám hodně úspěchů ve vaši další činnosti.S pozdravem K.M.

Klientka, G. P., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 17.10.2021

Dobrý den pane Popove,již 2 týdny se řídím vašemi radami,což se týká refluxu jícnu.Jsem spokojená,až na to,že jsem začala trpět zácpou.Ještě jsem vám nedala vědět,že mám vyoperovaný žlučník,můj věk je 66let,váha byla 92,výška 172.Zhubla jsem 3kg,nyní 89kg.Cítím se lépe.Děkuji za zpětnou vazbu,s pozdravem G.P.

Klientka, Š. J., srdeční arytmie, vysoký krevní tlak, Regenerační program při srdeční arytmii, mail z 11.12.2020

Začátkem září 2018 jsem začal váš program snížení krev tlaku, cholesterolu a arytmie po čtyřech měsících se mi arytmie výrazně snížila ze 14 % na dvě %. Váš program dodržuji tak ze 60 %, beru vaše doplňky a minerály. Celou dobu jsem se cítil dobře, ale teď při měření tlaku jsem zase zjistil arytmii – málo tepů naměří tlakoměr nebo přestane měřit. Poznám to i po hmatu. Cítím se celkem dobře
Nevím, mám se vrátit na přesný program, dle vašeho popisu? Poraďte, děkuji, Š.J

Klientka, J. S., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 10.12.2020

Dobrý den, pane inženýre,
 
děkuji za odkaz na syrovátkový protein, již jsem si ho objednala. A tady je ten slíbený komentář:
 
Před cca osmi měsíci mi byla diagnostikována těžká chronická laryngitida v důsledku refluxu jícnu. Léky jsem nemohla brát, protože jsem na ně měla silnou nesnášenlivou reakci, a tak jsem se pomocí internetu dostala k Centru řízené regenerace. Po nasazení jejich programu, zaměřeném na reflux jícnu, se mi zdravotní stav začal pozvolna lepšit a během čtyřech měsíců jsem udělala obrovský pokrok, což mi potvrdila i moje paní doktorka, která byla velmi mile překvapená, že se něco takového dá zvládnout „pouze“ životosprávou. Další kontrola po třech měsících zlepšování zdravotního stavu opět potvrdila a bylo mi paní doktorkou řečeno, že pacienti s menšími potížemi, než jsem měla já, k ní docházejí pět a více let, takže tak významné zlepšení za pár měsíců je až neuvěřitelné. Ze změny životosprávy jsem nadšená nejen proto, že léčí můj zdravotní problém, ale celkově se cítím daleko lépe a mám více energie. Velmi děkuji všem v Centru řízené regenerace, jmenovitě Mgr. Věře Husákové a Ing. Vladimíru Popovovi, za jejich přístup, metodu, která bezesporu uzdravuje organismus, a psychickou podporu.
 
Přeji Vám hezký den a jsem s pozdravem J.S. 

Klientka, L. A., roztroušená skleróza, Regenerační program při roztroušené skleróze, mail z 16.11.2020

Dobrý den pane Popove, 

jak se Vám daří?
mě se daří dobře, musím hodně klepat 🙂 do této doby jsem moc nezhubla, ale chtěla bych to napravit. Myslím si, že mě spíš vyhovuje 5x denně jídlo než 3x denně, mám pak hlad, ikdyž s ním zeleninu a ovoce a vše ostatní tak jak mám, spíš bych jídlo 5 denně. Chtěla jsem se Vás zeptat, nebude mi bránit v hubnutí to že budu jíst 5 denně a správně?+ ¨Vaše doplňky?
Vím, že v programu je jíst 3x denně pro redukci váhy. Jím Vaše doplňky stravy, jsou v pořádku. 
 
Děkuji za odpověď.
 
Hezký den, 
 
s pozdravem
 
L.A.

Klientka, M. P., syndrom dráždivého tračníku, Regenerační program při syndromu dráždivého tračník, mail z 7.11.2020

Dobrý den,

Konečně můžu říct, že je to dobré, ale nové potraviny zkouším velmi pomalu, moc toho ještě nebylo
Asi měsíc jsou střeva v klidu
Dlouho mi trvalo, než jsem přišla na to, že střevní problémy způsobuje mimo potraviny i NIMESIL na pohybové ústrojí. Přestala jsem ho úplně brát v polovině července.
Ale byly to jediné léky, které mi nedráždí žaludek. Takže mi zbývá jen mazání na místní potíže, případně teplá sprcha, teplá peřina a čaj na prohřátí v případě, že už bolí celé tělo. Paralen můžu, ale příliš nezabírá. Tak uvidím, jak zvládnu zimu, zatím to ještě není příliš dramatické, ale dobré taky ne.

A co se týká těch testů na vitamín D a E, tak přes léto jsem se k tomu nedostala a teď tu zase straší ten COVID a zřejmě to bude na delší dobu, možná až 3 roky…
Tak teď nevím, co dělat. Jak pokračovat s těmi doplňky?

M.P.

Klient, P. W., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z  10. 10. 2020 

Dobrý den,
nejdřív bych Vám chtěl poděkovat za metody ,které jste mi doporučili.
Musím uznat, že to funguje. Z počátku jsem měl docela problémy vše dodržovat, ale tím, že mi fakt nebylo dobře, jsem se k tomu donutil.
Zlepšení jsem cítil asi po třech měsících. Nyní už funguji bez omezení a je mi dobře. Výsledky z krve jsou perfektní. Mám diagnostikován Barettův jícen, který asi už úplně vyléčit nelze, ale už se s tím dá žít.
Jídelníček už nedodržuji tak striktně, ale snažím se nějaké věci dodržovat, hlavně užívám všechny vitamíny a doplňky z doporučení.
Dále bych se chtěl poradit, jaký program by jste mi doporučili pro jednoho známého, který je po operaci nádoru na mozku a chemoterapiích? Nádor se nepovedlo odebrat celý a znovu se zvětšuje.
 
Děkuji moc a fandím Vám.
Hezký večer P.W.

Klient, P. Č. ,  vysoký tlak, srdeční arytmie,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu,  mail z 12. 12. 2019

Dobrý den.

29.11 jsem začal užívat zakoupené doplňky stravy. Už předtím jsem se usiloval naběhnout na zdravou stravu, podle toho, co jsem kde vyčetl, takže přejít na vaše doporučení a důsledně se toho řídit pro mně nebyl problém. Po týdnu s vašimi doplňky a podle vašich zásad se mi krevní tlak celkem upravil do normálu (prášky jsem vlastně nikdy nebral). Nicméně stále přetrvává arytmie. Myslíte, že bude stačit, když budu pokračovat podle současného programu, nebo bych měl přejít na jiný?
Děkuji za odpověď.
P.Č

Klientka, M. Č. , neuropatie,  Regenerační program při neuropatii,  mail z 4. 11. 2019

Pane Ing. Popove, dobrý den!
 
25.4.2019 jsem začala s Vašim regeneračním programem neuropatie.
Dnes se Vám ozývám po druhé od začátku. Přílohou posílám laboratorní výsledky.
Vede se mi líp, než na začátku. Nohy nejsou v pořádku tak, jak bych chtěla, asi by jsem chtěla toho moc a mám být trpělivá. Výsledky ale jsou. Oproti původnímu stavu mám křeče zanedbatelné, kdybych si nesedla, tak bolest, brnění  a pálení v nohou už nemám. Chůze také není stoprocentní, ale nedá se to porovnat se začátkem.  Když jsem v pohybu je to dobré a když sednu, tak hlavně to pálení. Hlavně večer u televize musím nohy masírovat, anebo rozchodit.
1.čtvrťrok jsem zhubla 10 kg, 2. už jen 6 kg. Z původních 90 kg mám dnes 74 kg, co jsem spokojena a chtěla bych váhu ještě nižší. Je sice pravda, že občas sáhnu po sladkostech, co mi asi škodí.
Musím si znovu objednat u Vás vitamíny a prosím o doporučení, co mám dál užívat.

Prosím Vás o další informace, případně rady. Předem Děkuji.
 
S pozdravem M.Č.

Klientka, D. Š. , reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 4. 11. 2019

Dobrý den pane Popove, 
obracím se na Vás s dotazem a to ohledně objednání vitamínů. Měla jsem objednané vitamíny na 2,5 měsíce a pomalu dochází. Chci si tedy objednat další ale teď vím že tři měsíce se drží podle rozpisu který mám a abych si neobjednávala jen na pár týdnů chybějící 2.-3. týdny chtěla bych udělat zase větší objednávku.

Nevím jaké množství se odvíjí pak od třetího měsíce- je to stejné? Popřípadě co si mám objednat.
 
Jinak jsem zjistila že režim 3 jídel denně mi vyhovuje, ze 4 jídel jsem tedy podle potřeby začala jíst tři jídla denně. Takže si to tělo upravilo samo, jak si řeklo.
 
Cítím se pořád líp a líp. Zjišťuji že během dvou měsíců jsem udělala obrovský krok. ( a už i okolí to začíná tolerovat 😀 to je podle mě to nejtěžší čemu je člověk vystavený z mého pohledu, když odmítnete alkohol, chcete jen vodu, necpete se chlebíčky na oslavách atd…. někteří si neodpustí připomínky)
 
Děkuji a posílám pozdrav D.Š.

Klient, T. M. , reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 30. 10. 2019

Dobrý den,
mohu se zeptat, jestli v přijmu vitamínů a minerálů dále pokračovat v požadovaném množství a jak dlouho? Užívám veškeré vitamíny a minerály a zvětšil jsem svůj příjem ovoce a zeleniny. Momentálně se sítím lépe i už nejsem tak unavený.

S pozdravem T.M. 

Klientka, V. J. , reflux jícnu, osteoporóza,  Regenerační program při refluxu jícnu + Regenerační program při kostních problémech,  mail z 18. 10. 2019

Dobrý den, paní Husáková, chtěla bych se s Vámi podělit o radost. Zvítězila jsem nad osteoporozou! Před rokem jsem měla diagnostikovánu začínající osteoporozu páteře. Pan primář mi předepsal lék BONVIVU, kterou jsem, po přečtení vedlejších účinků, odmítla brát. Doporučili jste mi váš program při kostních problémech,který jsem využila a po roce mám výsledky.Pan primář se nestačil divit, protože osteoporoza v páteři se nejenom že zastavila, ale je zlepšení stavu o 9 % páteře a 1,5 % klouby. Velmi důležitý prvek je i bor, který je součástí vašeho přípravku Re-Startin plus.Ještě jsem si zakoupila vitamin K2, který mi dělá moc dobře, cítím, jak mě navíc nabíjí energií. Samozřejmě denně chodím 4 – 5 km, chodím na jogu a cvičím SM systém dr. Smíška. Pana primáře jsem vyvedla asi z míry, pravil , že je to “ zázrak „.Takže,moc děkuji za vaše programy, nejen že se mi podařil dříve vyřešit reflux, ale teď i kosti. S pozdravením V.J.

Klientka V. S. kostní problémy, paní na vozíku,   Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou + doplněk Regenerační program při kostních problémech,  mail  z 8.11.2018

Dobrý den, před měsícem jsem si objednala METODIKA RP+PORADENSTVÍ můžu říct, že se cítím líp. Manžel říká že jsem nějaké kg shodila, se už z vozíku postavím, kolena se nepropadají ruce nebolí ale mám je slabé nic neudržím, po domluvě z manželem budu pokračovat v kůře  chtěla ještě něco na podporu hubnutí doufám že se nebude zlobit když nechám na vás co mě nabídnete na pokračování programu, budu se těšit, pěkný den V.S.

Klient J. K. vysoká hladina kyseliny močové,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové,  mail  ze 19.10.2018

Sděluji Vám, že jsem na základě Vašich pokynů z ozdravného programu, který se vztahuje k léčení vysoké hladiny kyseliny močové během cca 21 dnů dosáhl snížení hladiny z hodnoty 630 na 330.

Tento výsledek považuji za úžasný, velmi překvapující a potěšující, neboť lékař, který mně předával “Milurit“ mi sdělil, že užívání bude doživotní.

Je vidět, že důsledné dodržování zásad dle Vašeho programu přináší dobré výsledky.

Děkuji, s pozdravem J.K.

Klientka L.T., hormonální problémy,  podváha, na začátku Zásaditý ozdravný program, potom  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou,  mail  ze 16.10.2018

Dobrý den,
po své dobré zkušenosti s absolvováním vámi poskytnutého regeneračního programu bych chtěla  doporučit svému synovci, aby se na vás obrátil se svým zdravotním problémem. Dříve než tak učiním, bych se ráda informovala, zda bude možné na jeho problém některý z vašich programů aplikovat. 
Synovec před lety onemocněl Crohnovou chorobou. Před dvěma lety mu byla odoperována část střeva. Nyní je dle vyjádření lékařů stabilizován, ale cítí se velmi slabý a je hlavně i přes velkou snahu zesílit stále velmi hubený. Má náročné povolání, je otcem tří dětí. Je mu 35 let. Prosím, sdělte mi, zda byste mu mohli doporučit některou z vašich metod, aby se jeho stav zlepšil.

Děkuji za odpověď
S pozdravem L.T.

Klient M.M., revmatická artritida,  Regenerační program při revmatické artritidě,  mail  ze 28.9.2018

Dobrý den,
již téměř 6 měsíců léčím revmatickou artritidu dle Vašeho regeneračního programu.  Musím potvrdit, že tento program funguje, sice pomalu, ale zlepšení odhaduji na 75%. Funguju už téměř normálně. Dodržuji schéma stravování, doplňky stravy užívám dle návodu od 4. měsíce, přidal jsem jen Re-Startin Plus.
Suplementy mně docházejí a proto prosím o radu, jak postupovat od 6. měsíce. Předpokládám, že stravování bude beze změny, ale nevím, zda pokračovat v užívání stejných doplňků stravy jako nyní.
Dík předem za zprávu
S pozdravem
M. M.

Klient P.S., vysoký tlak,  Zásaditý ozdravný program. nyní Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu,  mail  ze 27.9.2018

Dobrý den,

14 dní stravování jako vegetarián se dá vydržet, výsledek za to stojí.

Po několikaleté léčbě syntetickými léky, které mi vysoký krevní tlak udržovaly na přijatelné hladině se nepodařilo to, oč jsem se snažil a to být vyléčen, a zbavit se i druhotných negativních účinků těchto léků. Mám na mysli na př. potlačení erekce a vyřazení z pohlavního života. Na to vás sice lékař upozorní, ale realita je potom krutá.

Asi třetí den Zásaditého ozdravného programu jsem přestal brát syntetické léky, protože se mi tlak stabilizoval. Tento stav s vyjímkou jednoho dne mi

vydržel až do konce programu a ještě dva dny po skončení, kdy jsem se musel vrátit k lékům od lékaře. Dalším bonusem bylo snížení váhy o čtyři kila,

čímž jsem se dostal na svoji správnou váhu. Proto hodnotím tento program jako úspěšný a objednávám si další program zaměřený na snížení krevního

tlaku a cholesterolu, na který také beru léky. P.S.

 

Klientka L.H.,  nadváha, reflux jícnu, dna,  Zásaditý ozdravný program, pak  Regenerační program při refluxu jícnu upravený při dně, mail  z 31.12.2017

Děkuji za přání do nového roku 2018 a zároveň vám chci také popřát hodně zdraví a úspěchů jak v osobním tak v profesním životě.

Moc chci poděkovat za vedení v mém ozdravném programu – reflux a dnu. Stále si objednávám na e-shopu vaše přípravky, které mě dělají dobře.

Na jaře bych chtěla zkusit váš lékařský půst pro zdraví a znovu přejít na zásaditý ozdravný program. Děkuji, že jste. 

Klientka N.V.,  nadváha, artritida, artróza,  Půst pro zdraví, pak  Regenerační program s plnohodnotnou výživou zaměřenou na zánětlivá onemocnění (+ redukce váhy), mail  z 14.12.2017

Přeji krásný dobrý den.

Hezky Vás oba zdravím  a znovu děkuji a děkuji, že jsem si našla vaše stránky a oslovila Vás. Váš program i lidský přístup mi neskutečně pomohl.  Z velikosti 52 jsem se dostala na velikost 42. Je to hezké, ale pomalu a jistě pokračuji dál. Daří se mi pamalu odbourávat tablety. Prostě jedním slovem – jste úžasní.  Děkuji, že jste.

Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a prima vstup do Nového roku 2018. Radost se setkávání s lidmi, kterým jste změnili život. Hodně pohody a lásky jak v soukromí tak na pracovišti.

Všem, kteří měli tento rok smůlu, posílám tisíc obláčků štěstí. Všem, kteří měli tento rok štěstí vzkazuji, aby si ho chránili a vážili. Všem, kteří tento rok hodně plakali, posílám moře lásky…. a všem, kteří mi byli tento rok přáteli, moc děkuji…

S pozdravem

Klient M.P.,  trvalá únava, bolesti zad, Zásaditý ozdravný program,  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, mail  z 12.12.2017

Dobrý den pane Ing. Popov  děkuji za program, který jste mi zaslal v příloze zprávy….Dále k mé osobě. Musím říci, že se mi daří mnohem lépe…..celkově jsem méně unaven…..cítím více energie….a i bolesti zad ve značné míře ustoupily…..děkuji Vám za Vaši práci a přeji Vám do dalšího roku všechno nejlepší, hlavně zdraví.

Klient V.M.,  nespavost, únava,  Zásaditý ozdravný program, Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou (redukční plnohodnotná výživa), mail  z 11.12.2017

Dobrý den pane Ing.Popove.

Tímto Vám chci moc poděkovat za Váš profesionální přístup k řešení mého zdravotního problému  porucha spánku. Díky Vaším ozdravným  metodám,které jsem absolvoval ,  jako je zásaditý  ozdravný  program  a posléze redukční program, mé  problémy s poruchou spánku zmizely a vrátila se mi opět životní energie.

S pozdravem

Klient L.T.,  únava, deprese,  Zásaditý ozdravný program, mail  z 18.11.2017

Dobrý den,
prosím, sdělte mi, zda je možné některou z vámi propagovanou metodou vyléčit myom v děloze. Dceři (38 let) nezabrala léčba hormony a nyní jí sdělili, že jediná možnost je odstranění dělohy. Děkuji za odpověď.
S pozdravem
L.T.

P.s.: Absolvovala jsem podle vaší metodiky regenerační program, který mi opravdu prospěl. Touto cestou děkuji     a     myslím, že jej za čas určitě zopakuji.

Klientka M. K.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Plnohodnotná výživa,  mail 18.12.2016

Vážený pane Popove, vážená paní Husáková,
Děkuji za vánoční psaníčko s přáním!
I já přeji Vám i Vašim blízkým klidné a krásné Vánoce a pevné zdraví a zdar Vaší práci v novém roce 2017!

Aź budete mít klidněji, prosím o zaslání na dobírku 2 balení Rebaziku.

V závěru roku znovu děkuji za ozdravný proces, který jsem pod Vašim vedením uskutečnila! Stále se snažím dodržovat Vámi navrženou životosprávu, není to úplně stoprocentní, ale základní zásady si hlídám stále a cítím se dobře.
S pozdravem

Klientka V. M.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Redukční plnohodnotná výživa,  mail 11.12.2016

Dobrý den,

děkuji za informaci.
Zatím jsem zhubla 6 kg, takže jsem spokojená – tolik jsem ani nečekala. Budu se snažit pokračovat, i když přiznávám, že občas si zobnu nějakou dobrotu.
Hezký advent

Klientka I.S., nadváha, Půst pro zdraví, Plnohodnotná výživa, mail 6.12.2016

Dobrý den, pani Husáková, děkuji za informace a chci vám říct, že jste s Vladimírem a vašim programem byli velice důležitou etapou na mé cestě hledaní. Kdykoli s někým mluvím o výživě, vždy říkám, že vámi propagovaná plnohodnotná strava je to pravé ořechové, i když ne vždy se tím sama řídím. Ještě jednou děkuji, že jsem vás mohla poznat, přeji mnoho úspěchů, krásný advent, dny s úsměvem Vám i Vladimírovi.

Klientka P.S., nadváha, reflux jícnu, Zásaditý ozdravný program, mail 23.11.2016

Dobrý den pane Inženýre,

děkuji Vám…..určitě se ještě ozvu

ZOP u mě probíhá dobře……“zatím“  žádný velký absťáček po masíčku nebo sladkém

Myslela jsem si, že to bude horší. Ale co je hlavní je mi určitě lépe než předtím. Je to super.

mějte se moc fajn a moc děkuji

Klientka K.B., nadváha, mykózy, záněty močových cest, Zásaditý ozdravný program, mail 20.11.2016

Dobrý den,
chtěla bych se Vám svěřit s výsledky dodržení ZOP.

Zhruba prvních 2, 5 dne bylo opravdu náročných – únava, bolest hlavy, migréna. Následně se vše zlomilo a teď se cítím naprosto výborně. Cítím se velmi lehce a bez únavy.
Dokonce mi zmizely i zdravotní potíže, kterými jsem trpěla několik let. Několik let jsem měla jakési pálení při čůrání, nikdy mi nevyšlo nic na kultivaci z moči, ani na gynekologii. Začala jsem si tedy připadat jako hypochondr a problém přestala řešit. Nyní již během prvních pár dnů ZOP mi problém odezněl. Dokázal byste odhadnout, díky čemu se tak stalo? Myslím tím, jestli to může být vyřazením lepku, či Vašemi zásaditými minerály, které teď piji? Byla bych ráda, aby se problémy nevrátily…
 
Ještě bych měla jeden dotaz ohledně hrášku. Vím, že v metodice píšete, že se nesmí jíst hrách, ale týká se to i zeleného mladého hrášku?
 
Děkuji a přeji hezký den