Ohlasy klientů, kteří procházejí regeneračními programy založenými na regeneračních metodách lékařů přírodní medicíny

Metody, které používáme v našich regeneračních programech jsou garantovány a prověřeny odbornými lékařskými společnostmi lékařů přírodní medicíny (viz GARANCE METOD). Metody tedy už nemusíme prověřovat, fungují. Jejich výhodou je to, že nemusíte nijak přerušovat jakoukoliv vaši léčbu u lékařů. Naopak, protože se jedná o změny ve stravování a životním stylu, podpoříte tím svou léčbu. Váš lékař obvykle nemá čas se vašim stravováním a životním stylem zabývat. Zde zdůrazňujeme, že se jedná o změny, které prospívají každému, nezávisí na věku ani zdravotním stavu. Fungují univerzálně. 

Na této stránce zveřejňujeme jen ohlasy klientů – maily, kterými nám naši klienti sdělují své pocity a úspěchy při regeneraci. Z pochopitelných důvodů zachováváme diskrétnost a nesdělujeme konkrétní jména našich klientů, pouze iniciály. Na začátek této stránky vždy přidáváme aktuální maily. (Samozřejmě u nás archivujeme originály mailů a jsme všechny schopni zdokumentovat).

Klientka, E. K. , revmatická artritida,   nejdříve Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program při revmatické artritidě,  mail z 12. 9. 2019

Dobrý den,

Děkuji za odpověď.

Jen mám ještě jeden dotaz k tomuto tématu a to, zda se vyloučení mléčných produktů týká i produktů kozích.
Není mi to ze zaslaného textu úplně jasné.
Absolvovala jsem odkyselovací kůru a budu začínat s programem na revmatickou artritidu. Již po 14 dnech u mě došlo k výraznému zlepšení a proto bych nerada začala dělat chyby.

S pozdravem E.K.

Klientka, D. Š. , reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 30. 8. 2019

Dobrý den ,
Velice bych chtěla na začátek poděkovat. Po dlouhém pátrání jsem našla konečně srozumitelně napsanou metodiku, kterou jsem přečetla hned několikrát (doufám tedy že se nebudu ptát na to co zde je ) spoustu informací znám ale nedokázala jsem je poskládat správně dohromady a to se mi povedlo až díky Vám.
Teď už vím jak začít pomalu krůček po krůčku. Zjistila jsem že dobré potraviny byli opravdu špatně kombinované, bohužel.

Protože začínám program Refluxu mám pár dotazů ohledně stravy a potravin, které mám doma a používám je, zda je vyloučit nebo lze ponechat a kombinovat.

Olej: 
lze používat všechny oleje za studena lisované?
dýnovy olej -na zvýraznění chuťi u salátů

Sůl-lze používat i himalajskou 

Zelenina:
Mražená ano /ne i pokud je z vlastní zahradky.

Zavařeniny (domácí-zavařuji bez chemie podle babičky receptů pouze s kořením,ocet atd). jestli lze použit do salátů třeba sladkokysele věci viz červená řepa atd. 

Zelenina v oleji- sušená rajčata, artyčok atd.

Sýr:
tvrdý kozi /ovčí

Mléko:
Kokosové, sojové, rýžové, mandlové

Používám na vaření kokosové mléko- kremové polévky misto smetany a mléka.

-mám odpor k normálnímu mléku, nerada ho konzumuji. Při vaření mi to tolik nevadí ale za studena mléko nesním.

-ráda sahnu i po sojových výrobcích jogurtu

Pitný režim:
Voda – piju vodu ale i teplou-převařenou vodu místo čaje lze pít i teplou vodu?
(Je možné pit i zelený čaj z lístků v malém množství?)

Chleba:
Několik let pečeme chleba z živého kvásku (uchovává se v lednici, rozrůsta se pomoci žitne mouky a vody)
Chleba je většinou složen 2-3 druhů mouky -špaldove, hladké, žitné a podle chuti seminka a ořechy, tři male lžičky soli, voda. 
Nejsem si jistá jak se jedná o pečivo viz kynuté NE, tak zda je tento chleb vhodný nebo ne. Nechává se cca hodinu kynout.

Nejsem si jistá s těmi sojovými produkty které jsou kromě tofu dobré a používám je často.

Velice děkuji za odpověď s pozdravem D. Š.

Klient, P. G. , vysoký tlak, Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu,  mail z 29. 8. 2019

Dobrý den,

zakoupil jsem si od vás metodiku léčby krevního tlaku včetně potravinových doplňků a metodiku zásaditého ozdravného programu taktéž včetně doplňků. ZOP jsem nyní ukončil a rád bych Vám touto cestou vyjádřil poděkování a spokojenost s touto přírodní léčbou, která překonala mé očekávání a dodala motivaci v pokračování programu léčby vysokého krevního tlaku. Hodnoty TK se snížily a celkově se cítím lépe než předtím.
 
Rád bych Vám v této souvislosti položil pár dotazů týkajících se dalšího postupu v programu.Vlivem  ZOP u mně došlo ke snížení hmotnosti (cca 5 kg), což se dalo předpokládat a také na tento průvodní jev upozorňujete. Jelikož jsem odjakživa drobnější, hubenější postavy, jaké konkrétní potraviny (kromě mléčných výrobků, na které mám alergii, asi půl roku je vůbec nejím a nekonzumoval jsem je ani v programu ZOP) a v jakém množství byste mi doporučili, abych nabral svalovou hmotu a zároveň nenarušoval léčbu vysokého TK?
 
Dále bych se chtěl zeptat, zda-li je možné  někdy nahradit 3 denní porce jídla 2 většími porcemi při zachování konzumace všech doporučených potravin v denním množství. Pracovně bývám hodně vytížený a poslední porci jídla bych asi někdy konzumoval až ve večerních hodinách a časově by nevycházelo 12-ti hodinové lačnění.
 
Ještě Vás poprosím o zhodnocení vhodnosti, příp. max. denního množství, či způsobu úpravy níže uvedených potravin:
 
-kakaové boby nepražené (jsou vhodné?, příp. v jakém množství)
-brambory, rajčata (údajně obsahují toxický solanin)
-mák (je nutné kvůli strávení předem pomlít?)
– mořské řasy (lze plnohodnotně nahradit ryby řasami, nebo aspoň občas?)
 
Mockrát děkuji za Váš čas a přeji hezký den.
 
S pozdravem P. G.

Klientka, E. L. , bez zdravotních problémů, pravidelně absolvuje kondiční Půst pro zdraví, mail z 21. 8. 2019

Dobrý den, 

 
již několik let pravidelně 1-2 ročně zařazuji Ozdravný půst dle Vaší metodiky. 
Letos jsem ho již na jaře jednou absolvovala. 
Zvažuji, zda teď na podzim nezaměnit půst za Zásaditý ozdravný program.
Jaký je, prosím, u Zásaditého ozdravného programu účinek na organismus? Dá se s půstem srovnat? 
Děkuji předem za informaci a přeji hezký den.
 
E.L

Klientka, H. K. , revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail z 14. 8. 2019

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat za váš přístup a pomoc v době , kdy mě nejvíce postihly velké bolesti způsobené revmatickou artritidou. Díky vašemu programu se můj stav velmi zlepšil, mohu zase dělat věci, které jsem v průběhu nemoci musela zrušit, lyžování, plavání, tenis.Pomáhá mi i moje ošetřující lékařka, kterou jsem seznámila s vaším programem.
Dál beru některé vaše doplňky stravy.
S pozdravem a přáním hezkého dne. H.K.

Klient, J. D. , zánět ve střevech, Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail z 1. 8. 2019

Dobrý den,

Na základě dnešního tel.hovoru se připomínám:

Je to ve věci syna J.D., pro kterého jsme zakoupili regenerační program – střevní záněty ( bylo podezření na Crohna které se vyšetřením nepotvrdilo, shodil cca 20 kg váhy, prodělal 3 operace píštělí s poměrně velkým zánětlivým procesem ). 

Syn si myslím poměrně poctivě dodržoval výše uvedený program, stabilizoval váhu, zbavil se rozsáhlého zánětu, s tím že nyní je v 2. Fázi programu a v říjnu by mu měli odoperovat píštěl.

Provedli jsme u něj test intolerance na potraviny (problém s vaječným bílkem, vanilkou, pivními kvasinkami, pšenicí, ječmenem ) a chtěl jsem se zeptat jestli by bylo vhodné u něj přejít na regenerační program s plnohodnotnou výživou s vyloučením potravin ke kterým má intoleranci.

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den. M.D.

Klientka, I. B. , dna, Zásaditý ozdravný program, přechod na Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail z 31. 7. 2019

Dobrý den paní Husáková,
moc Vám děkuji za tak rychlou reakci.
Úspěšně jsem ukončila **odkyselovací program** a krevní testy  v oblasti cholesterolu i kyseliny močové dopadly nad mé očekávání kladně.
I když již zmiň. kys močová je ještě cca 30% nad max. limit.
Ano, jsem spokojená a proto se s optimismem *vrhám* do nového, ozdravného programu…8-))))
 
S pozdravem a přáním příjemného dne
B.I.

Klientka, M. Č. , neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail z 26. 7. 2019

Dobrý den!
 
Byl mě zaslán REGENERAČNÍ PROGRAM NEUROPATIE KO 25 FINAL. 
Po doručení vitamínů od Vás a zakoupení dalších potravinových doplňků v lékárně jsem začala 25.4.2019 vitamíny užívat a program dodržovat. Snažila jsem se v mezích možností. Žádné dotazy na Vás jsem neměla. Zhubla jsem 10 kg.                                                                                         23.7. jsem byla  u obvodní lékařky, dnes mi bylo sms-kou zasláno, že výsledky laboratoře jsou v normě. Zašla jsem jsem tam a poprosila o kopii lab. výsledků, které Vám přílohou posílám, chybí hodnota na vitamin E. Ordinace MUDr. V. Š. (poznámka – chráníme i jména lékařů)  bude mít příští týden dovolenou, to znamená, že tento výsledek nevím, kdy bude. A moje neuropatie – je to lepší částečně. Lepší chůze / co by se dalo přičíst i menší váze /, trochu míň bolestí a dlohodobích křečí v nohách. Ale dostavují se křeče svalové v dolních končetinách, hlavně ráno, když vstávám. Jsou ale krátké a stačí se postavit a projít a jsou pryč. Brnění – už menší a pálení nohou hlavně od kotníků dole však zústává. Musím se přiznat, že Priesznitzův obklad nepoužívám, neznesu to pálení v nohou.
Těším se hlavně tomu zhubnutí, co vidí i všichni nablízku. Chtěla bych se ale zbavit neuropatie.
Proto Vás prosím o další informace, jak mám postupovat dál při neuropatii a které doplňky stravy si mám u Vás objednat.
Předem Děkuji.          
S pozdravem M.Č.

Klientka, L. A. ,roztroušená skleróza, Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 23. 7. 2019

Dobrý den pane Popov, 

chtěla bych Vám napsat, jak se mi daří. Daří se mi výborně 🙂 není mi vůbec špatně. Chtěla jsem se jen zeptat, já mám program na rozstroušenou sklerózu a v tomto programu ještě hubnu. Takže nevím, jak mám ještě takhle pokračovat, mám zmírnit dávky vitamínu D, jak to mám dále brát? děkuji velice za odpověď.
 
Mějte se moc krásně a moc moc děkuji.
 
Hezký den,
 
S pozdravem L.A.
 

Klientka, V. K. ,chronický zánět močových cest,  Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail  z 10. 7. 2019

Dobrý den,

už tři měsíce mám od vás program na zánět močových cest. Jupííí! Předtím to bylo dost úporný a šílený – věčně jsem brala nějaké bylinky a z brusinek už se mi lepila s prominutím huba. K lékaři jsem jít nechtěla, nemám ráda chemii a vždycky jsem to nějak uhrála. Vás mi doporučila kolegyně. Moc se mi do toho nechtělo, ale dneska jsem ráda. Cítím se mnohem lépe, mám lepší spánek a manžel říká, že jsem i klidnější a hlavně, záněty přestaly!!! Na dovolené jsem sice měla něco jako náznak, ale na vaši radu jsem si přechodně zvýšila rebiotik a během dne byl klid. Cítím se dobře a jsem spokojená. Tak tímto bych vám to chtěla sdělit a poděkovat a zeptat se, jak dlouho je možné Rebiotik ještě užívat? Děkuji za odpověď. V.K.

Klient, V. M. ,vysoký krevní tlak, Zásaditý ozdravný program,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu, mail  z 26. 6. 2019

Dobrý den pane Popove, paní Husáková,

děkuji Vám za včerejší příjemné sezení a Váš čas.

Níže zasílám příspěvek na Vaše internetové stránky:

Na stránky Centra řízené regenerace jsem narazil náhodou a jsem za to velice rád. Stalo se tak při hledání alternativních způsobů jak snížit krevního tlaku (narazil jsem na jiných stránkách na rady typu vyšší konzumace česneku, červené řepy, pravidelný pohybu atd. ovšem bez systému). V minulosti jsem se pokoušel o alternativní cestu ke snížení krevního tlaku vč. pravidelného pohybu (ovšem s chaotickým stravováním a bez vitamínů atd.). Což se ne zcela dařilo – občas hodnoty klesly, občas byly vyšší.

Až teprve propracovaný, systematický a logický postup Centra řízené regenerace pomáhá. Započal jsem na radu pana Popova se Zásaditým programem (k odkyselení organismu), hned po skončení (po 14 dnech) jsem pozoroval trvale nižší hodnotu systolického tlaku.

Nyní začínám s Regeneračním programem pro vysoký krevní tlak. Jsem přesvědčen, že manuál od pana Popova a paní Husákové díky systematičnosti, doplnění vitamínů atd. povede k trvalému snížení tlaku.

Když jsem si nebyl čímkoliv jistý, obrátil jsem se na pana Popova či paní Husákovou a bylo mi vždy přesně a srozumitelně odpovězeno.

Děkuji Vám za Vaši práci, díky Vám věřím, že se obejdu bez léků na tlak a budu se cítit lépe.

Velice Vám děkuji za rady a za Vaši činnost.

S úctou, V.M.

Klientka, N. F. , roztroušená skleróza,  Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 16. 6. 2019

Dobrý den, dnes jsou to přesně dva měsíce, co jsem začala s regeneračním programem na roztroušenou sklerozu. Asi to bude ještě běh na dlouhou trať, ale pár pozitivních výsledků se už objevilo. Nejviditelnějším je úbytek váhy, která rostla v čase s množstvím užívaných kortikoidů a tedˇ poprvé už po dvou měsících jsem téměř o 10 kg lehčí, za což děkují moje kyčelní klouby. Klesla únava, která byla někdy likvidující. Teď i když se ještě často objeví, po krátkém odpočinku rychle ustoupí. Rozhodně mám víc energie. Zmenšily se otoky nohou, na pravé noze zmizely úplně, na levé jsou podstatně menší. Bohužel přetrvává nejistota a nestabilita při chůzi a občasné křeče a bolest ve svalech levé nohy a téměř všudy přítomné brnění v rukách. Bohužel stále je největším problémem chůze, ujdu jen pár metrů a jen s oporou. Ale rozhodně hodlám v tomto programu pokračovat a moc děkuji. 

Klientka, H. D. , vysoká hladina kyseliny močové,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail  z 10. 6. 2019

Dobrý den, vzhledem k příznivému snížení kyseliny močové ( minulá obj. č. 2019002754) prosím o objednání Re-Startin B (315,-), Re-Startin C-komplex (325,-)- Děkuji H.D.

Klientka, H. J. , lupénka,  Regenerační program při lupénce, mail  z 6. 6. 2019

Dobrý den,

dlouho jsem se rozmýšlela, zda si u vás objednat regenerační program, zda to zase není nějaká chytristika. Dnes jsem ráda. Chci říci, že lupénka je výrazně lepší a tím i moje nálada. ještě uvidím jak bude vypadat dále, ale zatím jsem spokojená. Po pravdě, někdy je lepší a někdy krapet horší, ale celkově lepší. Jsem ráda, že jsme ve spojení. Srdečně zdravím
H.J.

Klient, P. Č. , Crohnova choroba,  Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail  z 4. 6. 2019

Pane Popove dobrý den,

Crohnovou chorobou trpím už 5 let. A i když jsem celou tu dobu poměrně slušně dodržoval dietu předepsanou lékaři i léky, necítil jsem se zdravý. Vím, že jsem si to všechno způsobil sám (hodně jsem podnikal a jídlo jsem flákal, do toho i alkohol). Nemoc mne ale hodně změnila, zkoušel jsem různé přístupy od veganství přes různé diety i přes bylinky, ale měl jsem jen přechodné úspěchy.  Začal jsem být trochu skeptický, ale přesto jsem neztrácel naději. Zaujal mne Váš článek na internetu, kde vysvětlujete, jak řeší tento problém lékaři přírodní medicíny. Rozhodl jsem se tedy Váš systém vyzkoušet a po dvou měsících cítím, že by to mohlo být ono. Mám jen 1 až 3 stolice denně. Ale hlavně cítím, že mám více energie, zřejmě jako důsledek toho, že se mnohem lépe stravuji. Mám jen otázku, myslíte si, že tento stav se udrží? Mohu se skutečně úplně uzdravit? Objednávku na další dávku Vašich doplňků jsem udělal na eshopu a nechtěl jsem, abyste můj vzkaz přehlédl.

Děkuji za pomoc P. Č.

Klientka, I. Z. , neuropatie,  Regenerační program při neuropatii, mail  z 19. 5. 2019

Chci si objednat :

-Kyselina ALFA-lipová … 1 kus

– Re-Biotik … 3 ks

Děkuji předem

– Stále pokračuji v regeneraci a daří se – I.-Z

Klientka, M. B. , bolest nohou, únava,  Zásaditý ozdravný program,  mail  z 16. 5. 2019

Asi před dvěma léty jsem absolvovala váš ozdravný program – moc mi pomohl a ráda bych si ho zopakovala. Bohužel marně ) už dlouho ) hledám vaše pokyny k zahájení, tedy k  prvním 14 dnům. Prosím o zaslání.
Počítám s tím, že to nebude zadarmo.
Děkuji.
Dr. M. B.

Klientka, V. P. , polyneuropatie,  Regenerační program při neuropatii, mail  z 15. 5. 2019

Dobrý den,

dnes jsem v programu 10.měsíc. Dříve jsem jen s obtížemi seděla, chodit jsem nemohla. Nyní přejdu přes kuchyň, která má 6 metrů, tam a zpátky. Je to houpavá chůze jako mají malé děti, když se učí chodit. Cítím se lépe. Chtěla bych říct o 100% , ale to ne, asi o 50%. Brněly mě dlaně, neudržela jsem hrneček, teď už se i podepíšu. Jenom v levé ruce mám třes. To ochrnutí na stehnech jsem měla do 3/4 stehen. Teď jenom pravá noha do půl lýtka a levá do 3/4 lýtka. Takže se vše lepší. Musí vám poděkovat. Zároveň si objednávám jako obvykle kyselinu lipoovou 2x, Re-startin B 2x, Re-Startin C 2x, Forte 2x, Re-Biotik 1x. Pošlete mi na dobírku.  Děkuji za vaši podporu  V. P.

Klient J. B. , revmatická artritida,  Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 12. 5. 2019

Dobrý den, mám za sebou 3 měsíce a musím přiznat, že tělo je elastičtější a cítím se docela dobře. Mám však stálé silné bolesti v lýtkách, jako kdyby tam byla stálá křeč – jen někdy menší a někdy větší bolest. Dělám objednávku opět na stejné doplňky, co jsem měl, pokud Vás něco napadá, co bychom měli doplnit, prosím dejte mi vědět. Děkuji. J.B.

Klient K. N. , ulcerózní kolitida,  Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail  z 8. 5. 2019

Dobrý den,

již jsem dva měsíce v programu na kolitidu a ulevilo. Hlavně se snížil počet stolic. Mám 2 až 3 stolice denně, což už docela vyhovuje. Také jsem méně unavený. Stravovací režim je docela dobrý, ale mám pár dotazů:

1/ přidržuji se rozpisu výživy podle tabulky a chtěl bych vědět, zda si mohu přehodit jídla – např. večeři za snídani?

2/ zatím podle návodu nejím mléčné výrobky, mohu si alespoň občas dát trochu tvrdého sýra?

3/ u každého jídla mám v rozpisu nějaké doplňky stravy, mohl bych je užívat jinak? Sníst všechny , ale jen ráno a večer?

Děkuji za odpověď K.N.

 

Klientka S. H. , roztroušená skleróza,  Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 5. 5. 2019

Dobrý den,

naposledy jsem Vám psala před třemi měsíci k testům na vitamin D. Podle Vašeho doporučení jsem si nechala test udělat a stále mám nízkou hladinu (40 mikrogramů na litr). Mám ještě zvýšit dávkování přípravku Forte? Zatím užívám dle doporučení v programu 3x denně.

Jinak se musím pochlubit. Když jsem s Vámi před časem začala regeneraci, měla jsem problémy s častou únavou a chůzí, neušla jsem ani 1 km. Teď po 8 měsících vidím výsledky – jsem méně často unavená a už zvládnu chodit s občasným odpočinkem i 4 až 5 km denně. Takže si myslím, že jsem konečně na správné cestě.

Jsem ráda, že jsem Vás objevila

Přeji Vám krásné dny S. H.

 

Klientka V. K. , ekzémy,  Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail  z 2. 5. 2019

Dobrý den,

jsem již pět měsíců v protizánětlivém regeneračním programu, i když jsem tomu ze začátku moc nevěřila, můj ekzém téměř vymizel a zdá se mi to dobré. Dokonce mi i méně padají vlasy a cítím se celkově lépe. Ráda bych zase začala jíst mléčné výrobky, které jsem teď nemohla. Mohli byste mi poradit, jak mám dál postupovat?

Děkuji V. K.

 

Klientka J. D. , osteoporóza,  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou + doplněk – Regenerační program při  kostních problémech, mail  z 29. 4. 2019

Do Regeneračního programu plnohodnotné výživy jsem se zapojila v listopadu 2018,po té, co mi byla diagnostikována osteroporoza. Po půl roce aplikování této metody pozoruji celkové zlepšení mého zdravotního stavu a potvrzují to i laboratorní výsledky,cítím se dobře.Oceňuji vstřícnost a ochotu ing. Vladimíra Popova a Mgr.Věry Husákové a jsem nadmíru spokojená s potravinovými doplňky.
                Děkuji  Centru řízené regenerace,že v ČR působí ,že nám předává své znalosti, zkušenosti a věnuje dobrou péči.
                              
S pozdravem Jana D.,  V Mostě 29.4.2019
               

Klientka Z. P. , vysoký tlak, nadváha,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu, v průběhu kondiční Půst pro zdraví, mail  z 18. 4. 2019

Dobrý den pane inženýre,
 
tak jsem dnes přešla na půst, zatím se cítím skvěle.
Budu Vás průběžně informovat, Přeji Vám krásné velikonoce Z.P.
Další mail z 23.4.2019
Dobrý den, pane inženýre
 
Cítím se velmi dobře. Zítra začnu s návratovou dietou. Přeji krásný den. Z.P. 
                                                  

Klientka A. L. , dráždivý tračník a neuropatie, Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku, mail  z 11. 4. 2019

Dobrý den

Kupovala jsem si u Vás návod na úpravu stravy při dráždivém trakčníku. Trochu se to povedlo. Chtěla bych Vás požádat o pomoc při neuropatii.

Děkuji a jsem s pozdravem A.L

 

Klientka L. P. , Půst pro zdraví, mail  z 10. 4. 2019

Dobrý den,
právě jsem dokončila sedmidenní Půst pro zdraví, všechno probíhalo bez problémů, takže jsem Vás zatím ani nekontaktovala. Dokonce jsem se rozhodla, že sedmý den si udělám očistu jaterních žlučovodů hořkou solí a oliv.olejem s grepovou štávou a mohu srovnat, že když jsem tuto očistu kdysi dělala, bylo to dost obtížné , ale po tomto půstu to šlo jak po másle. Dnes jsem se v poledne normálně najedla, drůbeží vývar a zeleninové rizoto a musím říct, že se cítím skvěle, celý týden jsem pracovala na zahradě i doma a v pohodě. Je mi 70 let, vážila jsem 77 kg a měřím 161 cm, teď váha ukazuje příjemných 72,5 kg. Určitě ještě nekdy zopakuji.
S pozdravem L. P.

Klientka Z. J. , její kolegyně má neuropatii a Regenerační program při neuropatii, mail  z 18. 3. 2019

Dobrý den,
obracím se na vás s dotazem,zda je možné zajistit program s hypofunkcí štítné žlázy.
Je mi 59let a před 2lety mi po onem.pneumonie zjistili hypofunkci štítné žlázy.Od mala jsem sportovala a do 55let byla štíhlá jako proutek s pěknou postavou/ díky sportovní gymnastice v mládí a následně lehké atletice/při výšce 188cm jsem měla 65-70kg,po porodu 59.5kg./ V posledních dvou letech to prostě není ono…Začaly se mi lámat nehty,padat vlasy,enormně jsem začala přibývat na váze/při stejném pohybu a stravování/Ctím zásady zdravé výživy a celkově se celý život snažím jíst zdravě,střídmě..Jsem unavená a celkem dost špatně spím..Ano,asi na tom všem má podíl i klimaktérium…Zkrátka jsem ze všeho nešťastná.Kolegyně si u vás objednala projekt na neuropatii a je náramně spokojená,nám přijde,že “rozkvetla”,srší energií a cítí se velmi dobře a bez potíží.
Budu velice ráda, pokud mi budete moci nějakým způsobem pomoci.Děkuji A.J.

Klientka Z. J. , opakovaný  Zásaditý ozdravný program, mail  z 18. 3. 2019

Dobrý den,
zasílám potvrzení o platbě. Zrovna prodělávám už po třetí nebo po čtvrté zásaditý program, vždy po půl roce. Cítím se vždy lépe.
Krevní obraz zlepšen. Moc díky
S pozdravem Z. J.

Klientka M. L. , ulcerózní kolitida,  Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail  z 5.3.2019

Dobrý den,

Zakoupil jsem regenerační program Ulcerózní kolitida, a užívám i doplňky stravy – dodržuji to již 14 dní , počet stolic klest z 8 na 3 až 4 denně, ale v ranních nebo někdy v nočních hodinách je stolice stále úplně řídká, odpoledne je potom hustá, chci se zeptat zda je toto ještě nějak upraví, Další dotaz je ohledně slazení, čím je nejlépe v této fázi regenerace sladit.

Děkuji za odpovědi.

S pozdravem M.L.

Klientka L. S. , vysoký tlak, nadváha,  Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail  z 22.2.2019

Objednala jsem si regenerační program na snížení vysokého tlaku a cholesterolu., což tedy znamenalo jednak uzpůsobit stravování podle doporučení a jednak užívat doporučené doplňky stravy (minerály, vitamíny ad.).  Zatím se držím stanovených pravidel, naštěstí nikterak výrazně člověka nesvazujících, třetím měsícem. Za tu dobu jsem nejen už ztratila přebytečná kila na váze (řádově 5 kg), ale celkově se cítím velmi dobře, plná energie a tlak je na odpovídající úrovni (lék používám už jen v minimálním dávkování). Rozhodně míním v nastoupené cestě pokračovat. L.S.

Klientka L. Š. , dna, nadváha, Zásaditý ozdravný program,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail  z 5.2.2019

Dobrý den,

V prosinci loňského roku jsem si u Vás koupila „Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové“  a  „Zásaditý ozdravný program“.

V lednu t.r. jsem ZOP začala dodržovat a musím Vám tímto moc a moc poděkovat, protože výsledky jsou po všech stránkách víc než úžasné…:-) /probudit organismus, po celoživotních hloupých dietách rezistentní na jakýkoliv další pokus o zhubnutí, aby za jeden měsíc ze sebe díky Vašemu programu setřepal 6 kg bez chemie, bez hladu, s plným bříškem a s dobrou náladou, to je snad na Nobelovu cenu!!!…:-))) /

Důvodem, proč jsem na internetu začala vyhledávat informace související se zdravím, bylo občasné mravenčení v prstech na rukou. Obávala jsem se, že se jedná o překyselení organismu a o projev počínající dny, proto jsem si tento speciální program u Vás objednala. Po cca 10 dnech ZOP mě mravenčení v prstech úplně přešlo, šlo zřejmě o pouhý nedostatek hořčíku, který se mi díky Vašim doplňkům stravy podařilo doplnit. Proto jsem se v ZOP nebála začít zařazovat i lilkovité potraviny a jak jsem předpokládala, žádné problémy se nedostavily.

Nyní bych chtěla přejít na regenerační program. Mohla bych se Vás zeptat, jak se liší Vámi zaslaný speciální program od normálního regeneračního programu pro lidi bez potíží?

Předem děkuji za odpověď.

S přátelským pozdravem L.Š.

Klientka A. 0. , nadváha, vysoký cholesterol, Regenerační program při vysokém krevním tlaku a vysokém cholesterolu,  mail  z 3.2.2019

Dobrý den. Dodatečně přeji vše nejlepší v tomto roce a dále přeji hodně trpělivých a vytrvalých klientů. Byla jsem na kontrole a můj cholesterol je bez léčby 5,8 , váha poskakuje sem-tam. Je to těžké, ale držím se.
A.O.

Klientka I. B. , srdeční arytmie, Regenerační program při srdeční arytmii, mail  z 28.1.2019

Děkuji,
subjektivně cítím výrazné snížení komorových extrasystol, ale na kotrolního Holtera jdu až začátkem března, tak uvidím co mi řeknou.
Budu určitě pokračovat v programu, zjistila jsem, že režim stravy mi dělá velice dobře. Jak jsem měla obavy, že nevydržím hlady 5 hodin, protože jsem byla zvyklá jíst stále,
nyní mi to vyloženě vyhovuje. I dřívější večeře způsobuje to, že se mi mnohem lépe spí.
S pozdravem
I. B.

Klientka H. M. , kondiční Půst pro zdraví, mail  z 21.1.2019

Dobrý den,  od 10.1.2019 do 19.1.2019 jsme s manželem absolvovali 10 denní půst, předtím již v roce 2017, nyní máme 3 denní návratovou dietu. Všechno proběhlo jak popisujete a bez problémů, já i manžel se cítíme skvěle, všem vřele doporučujeme. Děkujeme Vám,  H.M.

Klient M. S. , kožní potíže, Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail  z 12.1.2019

Dobrý den paní Husáková a pane Popove,

 
absolvovali jsme Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích a k dnešnímu dni je možné říci, že v případě mého partnera došlo k rapidnímu zlepšení kožních problémů, a proto bych Vás chtěla požádat o zaslání Regeneračního program se standardní plnohodnotnou výživou, tak jak uvádíte na str. 35 Regeneračního programu při zánětlivých onemocněních a alergiích.
 
Děkuji předem
 
M.Š. + M.S.

Klient M. M. , revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 10.1.2019

Dobrý den,
již od dubna 2018 léčím revmatickou artritidu dle Vašeho regeneračního programu pro tuto nemoc. Ten evidentně funguje a v současné době jsem téměř zdráv. Zatím se stále stravuji dle programu na RA, dobírám také doplňky stravy.
Jiné zdravotní problémy nemám a tak se domnívám, že bych mohl v blízké době přejít na Regenerační program se standartní plnohodnotnou výživou. Co mám pro to udělat? Nebo máte jiné doporučení?
Děkuji za zprávu.

M. M.

Klientka M. Š. , mnohočetné zdravotní problémy –  hlavní je roztroušená skleróza, těžká únava, pak alergie, neuropatie, zácpa,  snížená imunita při autoimunitě, bolesti kloubů a svalů v zimě (citlivost na chlad), celoživotní akné, Regenerační program při roztroušené skleróze od 8/2019, mail  z 4.1.2019

Pěkný den,

po několika měsíční aplikaci Vaší Metodiky spolu s doplňky se mi zlepšilo zdraví a daří se mi mnohem lépe.

Únava zmírněna, imunita posílena, zácpa odstraněna, váha dobrá.

Přidala jsem podstatně více bílkovin živočiš. i rostlin., omezila jsem škroby, podle plánu zvýšila příjem doplňků stravy podle vašeho návodu.

Zůstaly pálivé bolesti a slabost výrazné zejména při změně počasí a citlivost na chlad (ne vždy pomůže milgamma, Mg), také bolest hlavy.

Mám už půl roku poraněný meniskus, moc dlouho nemůžu chodit, operace kvůli RS není možná.

Je nějaké přírodní řešení?

Mnohokrát Děkuji a přeji Šťastný a Požehnaný Nový rok 2019.

M.Š.

Klient J. V.  opakovaný Půst pro zdraví, mail  z 3.1.2019

Dobrý den,

Zakoupil jsem si půst pro zdraví a bude to můj druhý s vámi a také celkem v životě. Ten první jsem absolvoval před třemi roky. Mám na něj velmi dobré vzpomínky, hlavně na jeho výsledek a fungování mého těla po něm. 

Rád bych si nastavil jeho každoroční pravidelnost a také přemýšlím, že bych následně po jeho skončení aplikoval pravidelný jednodenní “pondělní” půst každý týden. 

Mám pouze jeden problém, který jsem řešil již při své první zkušenosti. Po dvou až třech dnech jsem měl problém se zeleninovými vývary. Dávily mě a nebyl jsem je schopen polknout. Pokud se nemýlím, tak jsme je nahradily malým množstvím ovocných šťáv (mohu si vyrobit doma samozřejmě). Můj dotaz tedy zní, zda je možné absolvovat plnohodnotný půst záměnou vývarů právě za tyto nevařené ovocné nebo zeleninové šťávy?

Druhý dotaz mám k následným jednodenním půstům každý týden. Stačí pouze takový den pít vodu a bylinkové čaje nebo je třeba i klystýrů? Píše se, že jejich časté užívání není pro tělo dobré.

Děkuji za informace a těším se, až Vám napíši výsledek a pocity po jeho ukončení.  J. V.

Klient V. S. kostní problémy, paní na vozíku,   Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou + doplněk Regenerační program při kostních problémech,  mail  z 8.11.2018

Dobrý den, před měsícem jsem si objednala METODIKA RP+PORADENSTVÍ můžu říct, že se cítím líp. Manžel říká že jsem nějaké kg shodila, se už z vozíku postavím, kolena se nepropadají ruce nebolí ale mám je slabé nic neudržím, po domluvě z manželem budu pokračovat v kůře  chtěla ještě něco na podporu hubnutí doufám že se nebude zlobit když nechám na vás co mě nabídnete na pokračování programu, budu se těšit, pěkný den V.S.

Klient J. K. vysoká hladina kyseliny močové,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové,  mail  ze 19.10.2018

Sděluji Vám, že jsem na základě Vašich pokynů z ozdravného programu, který se vztahuje k léčení vysoké hladiny kyseliny močové během cca 21 dnů dosáhl snížení hladiny z hodnoty 630 na 330.

Tento výsledek považuji za úžasný, velmi překvapující a potěšující, neboť lékař, který mně předával “Milurit“ mi sdělil, že užívání bude doživotní.

Je vidět, že důsledné dodržování zásad dle Vašeho programu přináší dobré výsledky.

Děkuji, s pozdravem J.K.

Klientka L.T., hormonální problémy,  podváha, na začátku Zásaditý ozdravný program, potom  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou,  mail  ze 16.10.2018

Dobrý den,
po své dobré zkušenosti s absolvováním vámi poskytnutého regeneračního programu bych chtěla  doporučit svému synovci, aby se na vás obrátil se svým zdravotním problémem. Dříve než tak učiním, bych se ráda informovala, zda bude možné na jeho problém některý z vašich programů aplikovat. 
Synovec před lety onemocněl Crohnovou chorobou. Před dvěma lety mu byla odoperována část střeva. Nyní je dle vyjádření lékařů stabilizován, ale cítí se velmi slabý a je hlavně i přes velkou snahu zesílit stále velmi hubený. Má náročné povolání, je otcem tří dětí. Je mu 35 let. Prosím, sdělte mi, zda byste mu mohli doporučit některou z vašich metod, aby se jeho stav zlepšil.

Děkuji za odpověď
S pozdravem L.T.

Klient M.M., revmatická artritida,  Regenerační program při revmatické artritidě,  mail  ze 28.9.2018

Dobrý den,
již téměř 6 měsíců léčím revmatickou artritidu dle Vašeho regeneračního programu.  Musím potvrdit, že tento program funguje, sice pomalu, ale zlepšení odhaduji na 75%. Funguju už téměř normálně. Dodržuji schéma stravování, doplňky stravy užívám dle návodu od 4. měsíce, přidal jsem jen Re-Startin Plus.
Suplementy mně docházejí a proto prosím o radu, jak postupovat od 6. měsíce. Předpokládám, že stravování bude beze změny, ale nevím, zda pokračovat v užívání stejných doplňků stravy jako nyní.
Dík předem za zprávu
S pozdravem
M. M.

Klient P.S., vysoký tlak,  Zásaditý ozdravný program. nyní Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu,  mail  ze 27.9.2018

Dobrý den,

14 dní stravování jako vegetarián se dá vydržet, výsledek za to stojí.

Po několikaleté léčbě syntetickými léky, které mi vysoký krevní tlak udržovaly na přijatelné hladině se nepodařilo to, oč jsem se snažil a to být vyléčen, a zbavit se i druhotných negativních účinků těchto léků. Mám na mysli na př. potlačení erekce a vyřazení z pohlavního života. Na to vás sice lékař upozorní, ale realita je potom krutá.

Asi třetí den Zásaditého ozdravného programu jsem přestal brát syntetické léky, protože se mi tlak stabilizoval. Tento stav s vyjímkou jednoho dne mi

vydržel až do konce programu a ještě dva dny po skončení, kdy jsem se musel vrátit k lékům od lékaře. Dalším bonusem bylo snížení váhy o čtyři kila,

čímž jsem se dostal na svoji správnou váhu. Proto hodnotím tento program jako úspěšný a objednávám si další program zaměřený na snížení krevního

tlaku a cholesterolu, na který také beru léky. P.S.

 

Poznámka Centra řízené regenerace: Zásaditý ozdravný program je rychle působící odkyselující program. Pomáhá i s rychlou úpravou vysokého tlaku. Ale aby se výsledky udržely, je také třeba nastavit následující výživu tak, aby nezakyselovala a obsahovala dostatek všech živin (plnohodnotná výživa). To se klienti naučí v návazném Regeneračním programu při vysokém tlaku a cholesterolu.

 

 

Klientka A.Z., polyneuropatie,  Regenerační program při neuropatii,  mail  ze 17.9.2018

Dobrý den paní Husáková,
 
po delší době se opět ozývám.
 
Před časem jsem u Vás podstoupila program na polyneuropatii a zároveň i na hubnutí.
 
Žel kila se mě drží, stále se snažím ale nechtějí mě opustit -:)
Je pravda, že jsem asi během roku shodila 5 kg ale víc se nehnu asi 3 měsíce a naopak se pomalu jedno kilíčko klube nahoru.-:)
 
Ale co se týká polyneuropatie, tak jsem byla na kontrole a MMG ji  vyloučilo. Nález byl v normě.
 
Tak dodatečně děkuji. Problémy mám sice s nadváhou dál a i dost problémy s páteří, což mě také trápí, ale tento problém není:-)
 
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.
 
S pozdravem Z.

Klientka V.S, vysoká únava + její švagr dna,  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou a Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové,   mail  z 16.9.2018

Dobrý den, dokončili jsme Váš Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou. Musím sdělit, že se cítíme moc dobře, plní energie. Proto chceme pokračovat na “udržovací dávce”, kterou jsem v manuálu nenašla. (Asi neumím hledat). Pro Vás touto cestou prosím o informaci o této dávce. Ještě chci dodat, že švagr držel regenerační program na dnu a o noze neví. Je to prostě výborné. Děkuji za práci, kterou děláte a mějte sluníčkový den. S pozdravem S.

Klientka M.K, roztroušená skleróza,   Regenerační program při roztroušené skleróze,   mail  z 1.8.2018

Dobrý den pane inženáre,
děkuji za Vaše cenné rady, zařadila jsem trošku! sacharidů v podobě jahek, pohanky a bezlepkového pečiva.
Výsledek – ztráty cukru do moči – NEGATIVNÍ
 
Což mě uspokojuje velmi, A po snad 16 letech jsem začala pociťovat hlad
Taky mám nyní pocit, že Váš program, kvašená zelenina (kvůli střevnímu mikrobiomu), mentální techniky a pár doplňků (léčebné konopí)  jsou na rs to pravé,
 
Pěkný den – neuvařte se v tom horku
M.K.

Klientka Z.K, lupénka,   Regenerační program při lupénce -reakce po zaslání programu,  mail  z 30.7.2018

Dobrý den, paní Husáková,

děkuji za zaslané, bude mi trvat asi nějakou dobu, než to vše prostuduji a uchopím, pak se ozvu. Potěšilo mě ale již nyní, že to již při prvním prolétnutí vypadá rozumně. Díky.
Přeji pěkné léto.
Z.K
 

Klientka V.S, nadváha, manžel – vysoký tlak, tep, používají stejný  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou,  mail  z 26.7.2018

Dobrý den, na základě telefonické domluvy prosím o zaslání materiálu k lepšímu spánku.
Vaši kůru “Regenerační program se standardní 
 plnohodnotnou výživou užíváme již druhý měsíc. Manželovi se upravil krevní tlak a pulz na nižší hodnoty, což ho trápilo nejvíce. Celkově se cítíme lépe. Já mám více energie a při dodržování jídelníčku nemám chuť na sladké a hlavně nemám hlad. Naučila jsem se více konzumovat zeleninu i když sním velké množství zeleniny, tak mám pocit, že jsem najedená hodně, ale zároveň málo. Je to příjemný pocit. Jenom mám otázku, co po skončení třech měsíců. Stravovací návyky nám zůstanou, ale co doplňky stravy? V dnešní době? 
Děkuji za práci, kterou děláte a přeji kouzelný sluníčkový den. S pozdravem S.

Klientka Z.P, vysoký tlak, revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 13.7.2018

Dobrý den,musim se s Vámi podělit o zkušenosti. Měla jsem regenerační program. 
Upravil se mi vysoký tlak, přestali bolet klouby,záněty v těle zmizely. Odcestovala jsem do USA a zapomněla jsem tabletky doma. Po 2 měsících se bolesti kloubů vrátili, vysoký tlak také. Po návratu jsem opět začla tabletky užívat, bolesti zmizely. Ozdravnou kůru budu brát pořád,protože bolesti za to nestojí. Jsem šťastná že jsem centrum zdraví našla. Moc děkuji 
                      Z.

Klientka V.Š,  reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail  z 11.7.2018

Z eshopu – Poznámka k objednávce nového programu

Kupuji to pro mého syna R.B. ma cukrovku ale nemá inzulin 
Já mám od Vás program při refluxu jícnu a pomáhá mě to

Klientka H.K,  roztroušená skleróza, Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 10.7.2018

Dobrý den pane inženýre, děkuji za reakci.

Přemýšlím nad tím jídlem, víte jste moji průvodci pro tělo a nechci někoho jiného.

Dodržuji program pro rs, bez bezlepkových polysaccharidů, někdy tak 1x za týden trošku (půl hrstě – mojí) luštěnin. Když jsem měla potřebu sladkého, míchala jsem restartin C (pitíčko).

Víte trpěla jsem před lety mentální anorexií a tak cukr v zelenině (mrkve sním cca 1-2 kg za týden) jsem považovala za dostačující. Navíc už cca 16 let jsem neměla pocit hladu, což mi situaci neulehčuje.

Myslíte, že přidat párkrát za týden pár (vřetena a opravdu myslím třeba 10 kousků) kukuřičných těstovin nebo pár deka kukuřice mohu zkusit? Nyní jím verzi bez polysacharidů – myslím, že tomu říkáte program pro rs – forma pro redukční dietu – víte co myslím? Jinak se cítím přejezená.

Víte, jsem lékařka a z bílých plášťů mám hrůzu, tak vše dodávám  tělu podle příznaků, tak jak jsem se naučila před lety na interně. A podle laboratoře (kontrola jednou za pár let) jsem v optimálních hranicích, jen ta glymča a umělé sladidlo mě zaskočilo (leta práce na SUKLu a SZU se ve mě ozvala). Váš program dodržuji od února a je moc příjemný a o tělo opravdu pečuje, cítím pomaličké, ale zásadní zdravotní změny.

Děkuji za Vaši ochotu řešit mé připomínky. A pamatujte si, děláte moc dobrou práci.

Na pitíčko bez umělého sladidla se moooc těším. Tento přípravek totiž považuji za něco opravdu unikátního a zdravotně báječného a doporučila bych ho všem.

S pozdravem a díky K

Klientka H.R,  cukrovka 2.typu a polyneuropatie, Regenerační program při cukrovce a neuropatii, mail  z 12.6.2018

Dobrý den, pane inženýre,

musím se s Vámi podělit o skvělou dnešní zprávu. Byla jsem na kontrole u diabetologa a při výsledcích HBA1C 38.0, GLU 5.46 mi řekl, že už vlastně diabetes 2.typu nemám a že léky už užívat nemusím, jen dietu. Takže první výsledky pod Vaším vedením se dostavily, sláva! Protože mi říkali, že ta neuropatie je kvůli cukrovce, tak by snad už konečně taky mohla pominout, protože ty bolesti mně hodně sužují. Už to bude příští měsíc rok, co se řídím Vašimi radami, konečně se to hnulo správným směrem. Tak děkuji a budu pokračovat. Přeji vše dobré a zdravím

Klient Z.H.,  borrelióza, Regenerační program při zánětlivých a alergických onemocněních, mail  z 21.5.2018

Dobrý den, čtvrtý měsíc jsem na regeneračním programu při zánětlivých onemocněních. Minulý rok v srpnu mě kouslo klíště a udělal se mi na zádech eritrém a pak začaly všechny potíže jak z učebnice – klouby, brnění, záškuby, špatné soustředění, bolesti hlavy, špatná citlivost atd … Po nasazení reg.programu se mi postupně vše normalizovalo, ještě mě občas něco někde cukne nebo zabolí, ale stav je o mnoho lepší. Byl jsem několik let veganem bez lepku, takže pro mne bylo stravování na tomto programu spíše rozšířením. Jako vegan jsem si myslel, že tělu dávám vše potřebné, ale patrně jsem to byla chyba. Ze začátku programu jsem měl trochu problémy trávit maso a tím pádem tužší stolici, ale i to se postupně normalizovalo (přidal jsem ze začátku klistýr čistou vodou jednou týdně). Byl jsem minulý týden na měření vit.D v těle a mám optimální středové hodnoty. Děkuji moc za pomoc a všem přeji do začátku hodně vůle … nic není zadarmo a hned. Z.H.

Klientka M.Z.,  reflux jícnu, nadváha Regenerační program při refluxu jícnu, mail  z 20.5.2018

Právě dokončuji 3. měsíc ozdravného programu na reflux. Cítím se výborně
ztratila jsem 7 kilo. Program jsem dodržovala důsledně. Zeleniny jsem možná 
konzumovala nad doporučenou dávku.
8. června jdu na kontrolu, tak uvidíme co na to lékařská věda.
Já už o další snižování váhy neusiluji, na slavnostní ukončení bude poprvé
cukr ve formě mandlí v čokoládě.
Po lékařské kontrole podám zprávu.
Přeji Vám hezké letní dny a Vašim klientům úspěšné ozdravování.
                                                             Z.

Klientka J.H.,  neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail  z 30.4.2018

5 měsíců používám regenerační program na neuropatii. Nemám téměř žádné neuropatické potíže, jen ještě některý den mírně zhoršenou citlivost prstů u nohou. Dalším, pro mě důležitým bonusem je, že už nemám záchvaty žravosti, které mě obtěžovaly před 40 let. Zhubla jsem 6 kg  bez redukčního programu. Procenta tuku v těle poklesla z 27 – 30% na 21%. Nepotřebuji už  léky na tlak ani antidepresiva. Cítím se skvěle a v programu ráda pokračuji. Změnil se mi život. Děkuji.
J.H.

Klientka J.Š.,  artritida, Zásaditý ozdravný program, mail  z 26.4.2018

Vážený pane inženýre,
před  velikonočními svátky jsem u Vás zakoupila Komplexníprogram k odkyselení organismu “Zásaditý ozdravný program”. Prošla jsem tímto procesem a nyní  Vás touto cestou žádám o zaslání  “Regeneračního programu při artritidě.” Dnes jsem odeslala na Vaše konto 1.200.- Kč (var.s. 01/2018). Prosím o zaslání na můj e-mail, jakmile bude tato částka převedena ve Váš prospěch.
 
Zásaditý ozdravný program byl pro mne přínosem, cítila jsem se jako znovu zrozená a také jsem zhubla o 5 kilo. Věřím, že i tento další program bude úspěšný.
Děkuji Vám za poskytnuté zkušenosti.
Přeji hezký den a jsem s pozdravem

Klientka J.D.,  reflux jícnu, Zásaditý ozdravný program, mail  z 17.4.2018

Dobrý den,
nechci vyrušovat, ale ráda bych se s Vámi podělila s prvotními dojmy co se týče “Zásaditého ozdravného programu”. Musím říci, že se cítím daleko lépe. Jednak nejsem tak unavená, jak jsem byla, tím souvisí i má daleko lepší nálada. Dále co se týče mého  zdravotního problému “Refluxu”. Mám  pocit lepšího polykání. Říhání stále ještě přetrvává, ale řekla bych, že se to zlepšilo. Dále pocit hladu nemám. Snažím se jíst předepsané potraviny. Jen bohužel syrovou zeleninu nemohu, bojím se že bych to nespolykala. Takže vše si vařím v páře a mixuji. Příští týden mně tento program končí. Ráda bych pokračovala v ozdravném programu co se týče mého zdravotního problému a tj. “Reflux jícnu”. Moc opravdu děkuji skoro po roce mám opět chuť něco tvořit, být činorodá, usměvavá a plná energie. 

Klient K.T.,  revmatická artritida, Zásaditý ozdravný program, mail  z 13.4.2018

Dobrý den, paní magistro,

 
osmým dnem dodržuji ZOP a musím říct, že oproti mým obavám vůbec netrpím hladem, dokonce mám občas problém porci zeleninového salátu sníst:-) Stavy únavy se nedostavily, dokonce naopak cítím spoustu energie.
Jelikož hodlám navázat Regeneračním programem při revmatické artritidě, měla bych několik otázek k tomuto programu:
 
1. jak se stavíte k občasnému pití kávy bez kofeinu?
2. lze pít kromě bylinkových i zelený čaj?
3. lze nahradit sójový jogurt jogurtem bez laktózy (obsah laktózy 0,01%)?
4. lze v rámci sacharidů zařadit kukuřičné těstoviny, když jsou bez lepku? A stejně tak bezlepkové pečivo?
5. lze vypít více tekutin, než je Vámi doporučováno? Pokud jsem vycházela z mé váhy 57 kg, příjmu 40 ml/kg a odečtu 600 ml na zeleninu, vyšlo mi 1,68 litru tekutin. Já jsem však zvyklá pít více…
6. lze v tomto programu, oproti ZOP, užít k úpravě jídla i jinou formu než dušení či vaření na páře? Např. pečení, či grilování? Alespoň výjimečně?:-)
 
Děkuji předem za odpovědi a přeji krásný slunečný den,
 
 

Klient R.H.,  vysoký tlak, Zásaditý ozdravný program, pak pokračoval 2,5 měsíce  Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail  ze 20.3.2018

Dobrý den,

předně děkuji a vyjadřuji radost z výsledků dosažených po zásaditém ozdravném programu, a následně reg. programu při vysokém tlaku a cholesterolu.
Zároveň bych rád požádal o zaslání regeneračního programu se standartní plnohodnotnou výživou.

děkuji a těším se na další spolupráci

Klient I.U.,  kopřivka, bolesti nohou, špatný zrak, nadváha,  Půst pro zdraví, pokračuje Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, mail  ze 16.3.2018

Dobrý den.

Připadá mi, že jsem se už zorientoval celkem dobře v celé problematice mé výživy. Skutečně, jak píšete jsem dosud mnoho let tápal a přecházel od extrému k extrému. Aktuální stav po půstu:

– výsledná váha 107,5 kg se mi nyní stabilizuje na 108 kg. Původní váha byla na začátku února 116 kg, na začátku půstu 114 kg (při měření svalů 113 kg)

– přestala mě bolet pata, kde si doktorka myslela, že mám ostruhu – trápení asi 3 měsíce

– nejméně 24 hodin už nemám kopřivku. Po posledním prášku (vzal jsem si ho, abych mohl jít do sauny a nestrašil ostatní) se už nevrátila – 48 hodin po prášku nemám ani pupínek

– začaly se mi spravovat oči. Těsně s koncem půstu jsem velmi špatně viděl i přes brýle. Nyní se oči “léčí” tak, že zjevně cítím, jak se upravuje jejich vnitřní struktura, protože uvnitř štípou a vidím stále lépe a už na PC vidím i bez brýlí.

– dělal jsem si měření před a po půstu – před jsem měl 48 kg svalů a po 47,4 kg. Ztráta svalů je tedy minimální a je otázka, zda je dané měření vůbec tak přesné. Ztratil jsem ještě 3 kg tuku a 1 kg vody.

– cítím se ne o 4 nebo 5 kg lehčí, ale spíše tak o 50 kg

Těžko říci, co způsobil půst a co ihned po něm nasazení vyšší dávek doplňků, ale asi by každé zvlášť samo nepomohlo.

Nyní jsem si připravil jídelníček na 21 týdenních jídel, který přikládám a prosím o jeho “recenzi” – v podstatě jsem si určil, že budu jít všechno v rámci jednoho týdne (samozřejmě jsou klasicky výjimky povoleny) tak, abych využil všechny běžné možnosti v rozumném počtu. Dříve jsem ve zmatku měl někdy za týden mnohokrát vepřové a jiné maso ne nebo jsem měl víc než 3 x týdně vejce a mléčné výrobky a vlastně jsem si zbytečně likvidoval pestrost jídla. Ke každé nesladké snídani bude ještě ovoce a ke každé sladké buď nic nebo zelenina. Ke každému obědu a večeři bude 300 g zeleniny nebo méně, pokud jídlo už zeleninu obsahuje (květákový mozeček, zapečená brokolice apod.). Přílohy do zeleniny nepočítám (brambory, rýže atd.)

Porce masa a sýrů jsem začal chystat na 200 g. Hned mi ale začali připadat nějaké až moc veliké, tak jsem z toho začal dělat dvě porce. Asi se mi ty porce budou pohybovat do 150 g. Pro vejce bude jedna porce 3 kusy.

Pokud je v jídelníčku knackebrot, tak bude většinou jemně namazaný máslem.

Pokud budu jíst nějaké výrobky, tak je zahrnu do příslušné kategorie, ze které jsou vyrobené – domácí paštika je vepřové, hot dog je hovězí, krůtí šunka je drůbeží apod. Pokud bych byl účasten nějakého rautu, kde většinou bývá úplně všechno, tak to budu ignorovat a sice nesprávně, ale organizačně zvládnutelně toto jídlo dám do mořských plodů.

Zeleninu jsem schopen celkem bez problémů jíst i ve větších dávkách syrovou, zejména jako saláty, do kterých přidávám doplňkové oleje.

Samozřejmě, že budu třeba ještě 2 – 3 měsíce jíst zvýšené dávky doplňků.

Děkuji vám za vaši snahu a rady.

Klient V.M.,  reflux jícnu, vysoký tlak, vysoký cholesterol, nadváha,  Regenerační program při refluxu jícnu, mail  ze 2.3.2018

Dobrý den pane Popove, uběhli tři měsíce od doby kdy jsem objevil vaše stránky www.ozdravíme.cz.Po přečtení a shlédnutí několika videí jsme se rozhodli s manželkou vás osobně navštívit,a již při návštěvě jsme se rozhodli zkusit vaši ozdravnou metodu.Dva roky jsem před tím bojoval s refluxní esofagitidou,vředem v jícnu,současně vyšší tlak /145 na 90/a vyšší cholesterol/5.75/ na vše jsem užíval předepsané léky s prognozou doživotního užívání/uvádím pro představu věk 65/ S tím jsem se nechtěl smířit a to byl důvod proč jsem hledal alternativní způsob léčby. Po třech měsících dodržování programu na reflux jícnu jsem absolvoval kontrolu gastroskopií – jícen zcela v pořádku bez nálezu.Další účinek bylo snížení váhy z 96 na 87 při mé výšce 187 váha optimální podle BMI,tlak se upravil na 117 / 83 a cholesterol 5.0 a to vše po třech měsících bez léků.V průběhu posledních třech měsíců jsme společně s manželkou objevili zcela nový způsob stravování a chceme se tím řídit i do budoucna.Je třeba říci že důležitou součástí ozdravného procesu je pohyb. Na závěr bychom vám popřáli mnoho spokojených a ozdravených klientů tak jako se to podařilo v mém případě. Mnohokrát děkujeme za váš skutečně profesionální přístup a jsme odhodláni pokračovat ve zdravém programu výživy. V. a D.M.

Klientka M.K.,  roztroušená skleróza,  Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  ze 23.2.2018

Dobrý den,
Vaši metodiku na regeneraci při roztroušené skleroze jsem po pár dnech dodržování překřtila na “rozmazlovací dieta”.
Moc vás zdravím a přeju hezký víkend, jste úžasní
 
MK
 
P.S. nevím jestli vidím trávu růst, ještě ani nemám všechny vitamíny (dnes přijdou), ale mám víc energie. Je pravda, že teprve třetí den,, ale dodržuju poctivě mk

Klientka J.Š.,  reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu, mail  ze 14.2.2018

Dobrý den,
koupila jsem si u Vás regenerační program na reflux a jen jsem chtěla napsat, že se mi opravdu podařilo reflux zvládnout, byla jsem na kontrole na gastru a vše je v pořádku i mé potíže zmizely.
Tak jsem chtěla poděkovat, že jste mi pomohli můj dlouhoholetý problém vyřešit.
Jen jednu maličkost, jak se srovnal reflux, tím pádem mi není už špatně, tak jsem přibrala 3 kg, což se mi jediné nelíbí, tak asi najedu na ten stravovací plán při refluxu s hubnutím.
Díky a pěkný den

 

Klientka H.B.,  nadváha, právě absolvovala Zásaditý ozdravný program,  mail ze dne 13.2.2018

Děkuji,obdržela jsem objednávku právě dnes.Jinak se cítím výborně a jsem ráda,že jsem zapojila do vašeho programu. Přeji krásný zbytek dne .

Klientka A.O.,  nadváha, vysoký cholesterol,  Zásaditý ozdravný program, pak  Plnohodnotná výživa při vysokém cholesterolu, mail  z 2.1.2018

Dobrý den, přeji Vám hodně štěstí, zdraví a spoustu TRPĚLIVÝCH klientů.
První den v roce jsem provedla bilanci a chci se pochlubit.

Stav na začátku:  v = 73 kg; chol = 7,4
po měsíci: v = 66 kg; chol = 7,2
po půl roce:  v =67 kg; chol = 7,4
nyní: v = 67 kg; chol = 5,8

s pozdravem

Klientka L.H.,  nadváha, reflux jícnu, dna,  Zásaditý ozdravný program, pak  Regenerační program při refluxu jícnu upravený při dně, mail  z 31.12.2017

Děkuji za přání do nového roku 2018 a zároveň vám chci také popřát hodně zdraví a úspěchů jak v osobním tak v profesním životě.

Moc chci poděkovat za vedení v mém ozdravném programu – reflux a dnu – . Stále si objednávám na e-shopu vaše přípravky, které mě dělají dobře.

Na jaře bych chtěla zkusit váš lékařský půst pro zdraví a znovu přejít na zásaditý ozdravný program. Děkuji, že jste. 

Klientka N.V.,  nadváha, artritida, artróza,  Půst pro zdraví, pak  Regenerační program s plnohodnotnou výživou zaměřenou na zánětlivá onemocnění (+ redukce váhy), mail  z 14.12.2017

Přeji krásný dobrý den.

Hezky Vás oba zdravím  a znovu děkuji a děkuji, že jsem si našla vaše stránky a oslovila Vás. Váš program i lidský přístup mi neskutečně pomohl.  Z velikosti 52 jsem se dostala na velikost 42. Je to hezké, ale pomalu a jistě pokračuji dál. Daří se mi pamalu odbourávat tablety. Prostě jedním slovem – jste ú ž a s n í .  Děkuji, že jste.

Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a prima vstup do Nového roku 2018. Radost se setkávání s lidmi, kterým jste změnili život. Hodně pohody a lásky jak v soukromí tak na pracovišti.

Všem, kteří měli tento rok smůlu, posílám tisíc obláčků štěstí. Všem, kteří měli tento rok štěstí vzkazuji, aby si ho chránili a vážili. Všem, kteří tento rok hodně plakali, posílám moře lásky…. a všem, kteří mi byli tento rok přáteli, moc děkuji…

S pozdravem

Klient M.P.,  trvalá únava, bolesti zad, Zásaditý ozdravný program,  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, mail  z 12.12.2017

Dobrý den pane Ing. Popov  děkuji za program, který jste mi zaslal v příloze zprávy….Dále k mé osobě. Musím říci, že se mi daří mnohem lépe…..celkově jsem méně unaven…..cítím více energie….a i bolesti zad ve značné míře ustoupily…..děkuji Vám za Vaši práci a přeji Vám do dalšího roku všechno nejlepší, hlavně zdraví.

Klient V.M.,  nespavost, únava,  Zásaditý ozdravný program, Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou (redukční plnohodnotná výživa), mail  z 11.12.2017

Dobrý den pane Ing.Popove.

Tímto Vám chci moc poděkovat za Váš profesionální přístup k řešení mého zdravotního problému  porucha spánku .Díky Vaším ozdravným  metodám,které jsem absolvoval ,  jako je zásaditý  ozdravný  program  a posléze redukční program, mé  problémy s poruchou spánku zmizely a vrátila se mi opět životní energie .

S pozdravem

Klient L.T.,  únava, deprese,  Zásaditý ozdravný program, mail  z 18.11.2017

Dobrý den,
prosím, sdělte mi, zda je možné některou z vámi propagovanou metodou vyléčit myom v děloze. Dceři (38 let) nezabrala léčba hormony a nyní jí sdělili, že jediná možnost je odstranění dělohy. Děkuji za odpověď.
S pozdravem
L.T.

P.s.: Absolvovala jsem podle vaší metodiky regenerační program, který mi opravdu prospěl. Touto cestou děkuji     a     myslím, že jej za čas určitě zopakuji.

Klient L.H.,  nadváha, reflux,  Regenerační programu při  refluxu jícnu, mail  z 17.11.2017

Dobrý den, paní Husáková  prosím o zaslání 1ks RE-Startin B na dobírku.

Daří se mi dobře, reflux se zklidnil, mohu už cvičit jogovou terapii.

Stravuji se dle doporučení, občas zhřeším. Byla jsem na sonu, slinivku mám stále zatučnělou, tak se snažím dodržovat pauzu 4 hod. mezi jídly. I když jsem sundala jen 4 kg, je mi o hodně lépe, moc jste mi pomohli. Děkuji za všechno.

Klient O.K.,  nadváha, vysoký tlak, od 9/2017 v  Regeneračním programu při vysokém tlaku a vysokém cholesterolu, mail  z 16.11.2017

Dobrý den

S váhou jsem šel o 10 kg dolů, tlak mám také lepší, max. cca 130/80, min. 112/69. Hlavně jsem se odnaučil přejídat, neměl jsem dříve pocit zasycení po jídle a cpal se dál. S jídelníčkem jsem neměl žádný problém, naopak. Jsou jídla (snídaně – naklíčená semínka, jablko, jogurt, mandle, oříšky), zeleninové saláty všeho druhu atd., na které se vysloveně těším. Určitě se nebudu vracet k dřívějšímu stylu stravování.
Děkuji, s pozdravem

Klientka V.J.,  reflux, Regenerační program při refluxu jícnu, mail  z 30.10.2017

Dobrý den, pane Popove,

Vaše materiály jsem si pročetla a jsou mi celkem srozumitelné. Ve čtvrtek jsem dokoupila potřebné vitamíny a tak 4 dny praktikuji tolik potřebnou dietu. A to doslova, protože, i když mě  je ještě občas mírně špatně, prášky jsem vysadila a přežívám v pohodě. Daří se mi držet  pauzy mezi jídly 3 hodiny, což je úspěch a ani nemám hlad.Dřív jsem se opravdu přejídala, protože jsem byla unavená a chtěla jsem energii dostat z jídla. I když nejsem obézní ..166/68 , 2 kg dolů přivítám. Cítím se teď lehce,mám v sobě spoustu energie, což prakticky léta neznám a jsem díky tomu i pozitivně naladěná.
Tak nyní pár otázek : – beru pravidelně 7 kapek týdně Vigantol , je třeba ještě D3 ?
– vitamín E brát pouze 1 měsíc ?
– mohu jíst mrkev ?
– je nutné jíst maso či jiné  živočišné bílkoviny ? Asi ano, že, ale nejsem zvyklá,spíše zařazuji Tofu . Beru Letrox na štítnou žlázu, takže
přidat ryby ?
– zatím zeleniny uvedené množství nedám, pomalu budu zvedat
To je zatím ode mne všechno, těším se na další spolupráci a přeji krásný den.

Zdraví……

Klient M.K.,  lupénka, na začátek Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program při lupénce mail  z 21.10.2017

Dobrý den,

používám Váš regenerační program při lupénce, jsou to nyní tři měsíce. Chtěl bych se Vás zeptat, zda i nadále mám používat zvýšené množství doplňků (např. 2×8 tablet Re-Startin B apod.) nebo, zda se již stačí řídít doporučeným množstvím, které je uvedené na obalech. Můj stav je o 90 % lepší i přestože ne vždy je pro mě možné dodržovat program na 100 % ale snažím se ho dodržovat co nejvíce. Nechtěl bych tedy něco nakonec pokazit ale chtěl bych se Vás zeptat na názor, zda se mám nadále řídit zvýšeným množstvím doplňků nebo zda po intenzivních třech mesících stačí doporučené množství. Děkuji Vám za odpověď.

S pozdravem

Klientka P.S.,  vysoká nadváha, vysoký krevní tlak, na začátek Zásaditý ozdravný program, Regenerační program s redukční plnohodnotnou výživou mail  z 18.10.2017

Dobrý den!

Vážený pane Popove,

chci Vám moc poděkovat za Váš Regenerační program a Vaši podporu.

Díky opakovaným pokusům o zhubnutí a následným jo-jo efektům, jsem se během 20 let dopracovala k nejvyššímu stupni obezity a tedy nejvyšším zdravotním rizikům. Než jsem řízením osudu narazila na informace o Vašem centru, byla jsem na tom po psychické i fyzické stránce velmi špatně.

Jak víte, začala jsem letos 3.7. nejprve Zásaditým ozdravným programem, během nehož jsem již třetí den začala pociťovat velkou úlevu, má neustálá únava začala ustupovat. Poté jsem navázala Redukčním programem. Do dnešního dne se mi podařilo celkem bezbolestně se zbavit 14 kg nadváhy (za první 3 měsíce) a jsem za to velmi vděčná. Hodnoty krevních testů se podle mé paní doktorky dostaly do normálu, krevní tlak o něco klesl, což je úžasné. Cítím se mnohem lépe a mohu se i více pohybovat.

Bohužel poslední měsíc se pokles váhy zastavil. Vím proč se tomu tak děje. Mám potřebu jíst více bílkovin, a tak to dělám a beru to jako signál těla, že chce váhu zafixovat. Vysvětluji si to správně nebo mám zvýšit množství některých vitamínů a minerálů? Nyní se Vás chci zeptat na možnost půstu, který jste zmiňoval, abych opět začala hubnout. Nějak se mi prostě nedaří poslední dobou dodržet doporučené množství bílkovin.

Dále bych se Vás chtěla zeptat na svoji maminku, která má diabetes 2. typu a zároveň trpí vysokým tlakem a zvýšeným cholesterolem. V jejím případě je nutné objednat si hned dva Regenerační programy  nebo jak to řešit?

Těším se na Vaši odezvu.

S přátelským pozdravem

Klientka A. CH.,  nadváha, vysoký krevní tlak, na začátek Zásaditý ozdravný program,  mail  z 12.9.2017

Vážený pane inženýre,
jsme společně s manželem v 10. dni Zásaditého ozdravného programu. Daří se nám dobře, zhubli jsme každý více než 3 kg. Rádi bychom pokračovali vhodným redukčním programem. Proto bychom Vás rádi navštívili  ještě v tomto týdnu. Nejlépe ve středu nebo ve čtvrtek odpoledne, popř. v pátek kdykoliv. Příští týden odjíždíme na týden na dovolenou.
Děkujeme za spolupráci.
S pozdravem

Klientka V. G.,  dna, nadváha, na začátek Zásaditý ozdravný program,  mail  z 21.8.2017

Dobry den, nyni jsem na chalupe, ale od zari opet v Praze a urcite budu pokracovat. Akorat musim zacit znovu, byli jsme v Recku a tam to proste neslo realizovat. Ale drzela jsem ho tech 14 dni predtim a moc mi to pomohlo. Zdravim vas! S pozdravem

Klientka H. Č.,  revmatická artritida, na začátek Zásaditý ozdravný program, probíhá   Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 17.8.2017

Dobrý večer,dnes jsem převzala a zaplatila zásilku,za kterou děkuji.

Je mi zase lépe a moc vám za péči a všechny rady děkuji.
Se srdečným pozdravem .

Klient R. T.,  neuropatie, vysoký tlak, na začátek Zásaditý ozdravný program, dále   Regenerační program při neuropatii, mail  z 15.8.2017

Dobrý den pane inženýre,
chtěl bych se s Vámi poradit ještě na dalším postupu.
Můj zdravotní stav se velice zlepšil. Chodím na stále delší procházky,
protože už při chůzi tak nezakopávám. Mám poškozený peronální nerv a zřejmě i ten zregeneroval. Léky na vysoký tlak neužívám. Váha se
stabilizovala na 72 kg a problémy s neklidnýma nohama mám je občas.
Když sleduji ten pokrok, napadlo mě, že bych ještě nějakou dobu pokračoval
v původní kůře, aby se to ještě více zlepšilo.
Prosím o radu, zda by jste mě doporučil co a v jakých mám užívat.

Ještě bych Vás poprosil, zda by jste mě poradil ohledně našeho pejska,
který nám minulý týden ochrnul na zadní nohy. Po injekcích se to částečně
zlepšilo. Pomohly by mu nějaké Vaše doplňky?

Děkuji Vám a přeji hezký zbytek dne.
S úctou

Klientka J. Ř.,  nadváha, vysoký tlak,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu, mail z 14.8.2017

Dobrý den,

moc ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s regeneračním programem.

Pracuji na změně právě měsíc a ještě jednou moc děkuji. Cítím se velmi dobře, mám dole 2kg (vzhledem k době dovolených a grilování jsem nedosáhla celých možných 4kg ale přesně vím proč).

Na měření tlaku půjdu až za dva týdny, takže nevím, ale jsem si jistá, že program funguje a bude vše v pořádku postupně.

Nevím jak tento program působí na sníženou funkci štítné žlázy, nechám se překvapit. Beru mnoho let Letrox, z dávky 50 mi zvýšili před 2 lety na 75 denně, budu ráda, když se stav nebude zhoršovat.

Skutečně je možné jíst mnohem méně a s rozumem, množství vitamínů a minerálů dodržuji a cítím se opravdu dobře.

Nakoupila jsem přípravky od vás na další měsíc a mám pouze jeden dotaz ohledně přípravku Re-Basic.

Nejsem vždy schopná dodržet doporučené množství zeleniny za den, je to pro mě velké množství. Nemám nic proti zelenině, ale v rámci doporučených množství je to pro mě moc velké množství do žaludku, řeším to i smoothie nápoji, ale uvítala jsem podle popisu také náhradní možnou metodu pomocí vašeho přípravku Re-Basic.

Jestli jsem informace v Regeneračním programu dobře pochopila, je možné např. jednou dávkou v rámci oběda (příp.večeře) nahradit zeleninu nápojem z Re-Basic.

V přípravku je obsažený hořčík, mám tedy v rámci druhého měsíce regenerace doplňovat hořčík v tabletách nebo stačí při denním množství (2 vrchovaté lžičky) Re-Basic a další hořčík už nemám brát?

Děkuji předem za informaci a budu se těšit na další úspěchy s tímto programem 🙂

Klientka I. P.,  nadváha,  nejprve Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, mail z 1.8.2017

Dobrý den, paní Husáková,

splnila jsem si cíl, který jsem měla a sice zredukovat svou váhu o 5 kg. I když jsem absolvovala řadu rodinných akcí, mám dole 6 kg, což je pro mě výzva pokořit ještě další 2 kg.

Víc doopravdy nepotřebuji. Cítím se skvěle, naučila jsem se přemýšlet, co strkám do úst a když zhřeším, vím, jak to hned napravit. Tedy myslím si, že vím. Dám si 16ti hodinový (příp. delší) půst a je to OK. Požádala bych Vás, ale o Váš názor, zda je tento postup správný!

Teď v létě se těch prohřešků asi dopouštím více – např. se neubráním konzumaci melounu (vodního) i když neuběhne  doporučovaná 4 – 5 hod. pauza mezi jídly. Ale zase se po něm důkladně pročistím či odvodním.

Taky už mi dochází doplňky stravy. Které bych si měla znovu objednat?

Ještě jednou moc děkuji za Vaše vedení, protože bez něho bych se do odložených kalhot určitě neoblékla!

Srdečně zdraví

Klientka Z. N.,  nadváha, časté onemocnění, problém s otěhotněním,  Půst pro zdraví, Redukční plnohodnotná výživa, standardní plnohodnotná výživa mail z 26.7.2017

Dobrý den, pane inženýre,

 
je tomu již rok, co jsem se rozhodla změnit své stravovací návyky a pro pomoc jsem se obrátila na Vás.
Tehdy jsem prošla desetidenním půstem, následným redukčním programem a plnohodnotnou výživou. Tu si s většími či menšími výpadky držím a výsledky jsou hmatatelné. Běžná nachlazení (dokonce ani rýma!) ani nemoce jako je chřipka, angína, se mě “nechytají” navzdory tomu, že jsem jestě do nedávna byla každodenně v kontaktu s nemocnými (jsem lékárnice) a navzdory tomu, že mé tělo vyživuje i miminko. Jsem v devátém měsíci těhotenství a jsem nadšená! Své tělo vnímám jako silné a nyní si řeklo o další vývoj v oblasti stravování. Vegetariány a vegany jsem vždy odsuzovala, ťukala jsem si na čelo z jejich nerozumu.  Ovšem dostala jsem se k informacím a videím, jak to vlastně chodí v chovech hospodářských zvířat, ať je to pro maso nebo pro mléko a nastalo tak silné uvědomění, že už se před tím nelze schovat a navzdory všem mým předchozím přesvědčením a postojům se události v mém životě vyvinuly tak, že jsem opět před výzvou. A protože ráda stojím nohama na zemi a nehodlám se do ničeho vrhat bezhlavě, hledám si tu svou cestu, aby byla bezpečná pro mě i pro mé děťátko. Proto se opět obracím právě na Vás s otázkou.
 
1. Je ve Vašich možnostech sestavit pro mě plnohodnotnou stravu tak, aby byla veganská (s výjimkou medu) a vyhovovala zvýšeným nárokům kojícího organismu? (Namaceni semínek, ořechu, zařazením konopneho proteinu, maccy, B12 v kapslich,….)
 
2. A druhý dotaz, co na Vás mám. Ráda bych svému tchánovi jako dárek věnovala Analýzu dlouhodobých stravovacích návyků za 1500,-, jak uvádíte v ceníku. Je možné od Vás získat voucher? A jak to udělat? Oslavu máme už zítra, napadlo mě to na poslední chvíli. 
 

Omlouvám se za tak dlouhý mejl. 

Děkuji za Vás čas a zdravím i paní Husákovou. 
 
Těším se na odpověď. 
Se srdečným pozdravem 

Klient F. G.,  nadváha, vysoký tlak, oteklé nohy,  Zásaditý ozdravný program,  mail z 24.7.2017

Dobrý deň,

chcem sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať, ako aj pochváliť s dosiahnutými výsledkami s ozdravným programom,ktorý som započal pred desiatimi dňami,mám 72 rokov,som po dvoch IM, liečim sa na vysoký,krvný tlak, vďaka tomuto programu mi už neopúchajú nohy, výrazne sa mi upravil tlak
tak,že po dovolenke môjho kardiológa požiadam o zníženie dávok liekov na vysoký tlak! Vylúčil som zo stravy soľ ako aj všetky mäsité výrobky, užívam doporučené výživové doplnky stravy,Re- Startin,ako aj Re-Bazik, konzumujem veľa surovej zeleniny a všetko ,čo mi je v tomto vynikajúcom programe doporučené!

Vážený pán Popov, Vážená pani Husákova, dovoľte mi,aby som sa Vám aj touto cestou poďakoval za Vašu ochotu vždy, keď som to potreboval mi poradiť!

                                                  S úctou, F.G.-Slovensko

Klientka J. Ř.,  nadváha, vysoký tlak, Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu,  mail z 17.7.2017

Dobrý den,

ještě jednou moc děkuji za poskytnuté informace.

Materiál jsem pročetla několikrát a pochopila.

Nemám speciální dotazy, snad jen, že se léčím se štítnou žlázou, mám sníženou funkci, takže beru už asi 5 let Letrox 75. Proto bych opatrně s Jodem, ale můj lékař má celý měsíc dovolenou, proto nemůžu prověřit jaké množství je pro mě vhodné. Z toho důvodu jod neužívám.

Přece jenom jeden dotaz- co káva, je možné si dát šálek pressa s mlékem občas?

Jinak jsem velmi překvapená, že skutečně nemám hlad ani chuť na cokoliv, musím říct už teď po 3 dnech, že je velmi jednoduché se cítit dobře při 5-ti hodinové přestávce mezi jídly, velmi mě to překvapuje a věřím, že tento způsob dobře funguje.

Dnes si pouze dokoupím vitamín D a E abych měla vše podle rozpisu. Jakmile by mi RE-Startin přípravky došly, objednám u vás v e-shopu.

Moc děkuji a věřím, že se pomalu ale jistě dostaví výsledky. Můj tlak je několik měsíců na hranici případného léčení 140/100, tak snad půjde regenerace snadno.

 

Klientka H. Č.,  nadváha, revmatická artritida, Zásaditý ozdravný program,  mail z 14.7.2017

Dobrý den, paní Husáková,

Dobrý večer paní Husáková, pane Popove.

Nejprve Vám chci velice poděkovat za skvělý přístup a zodpovězení všech dotazů,když si s něčím nevím rady.A ze začátku toho není málo:-)
Mám revmatickou artritidu v kloubech na rukách,trpěla jsem velkými bolestmi,prsty byly zatuhlé a neohebné,nemohla jsem spát a žádné léky nezabíraly a hlavně já skoro žádné nemohla brát,neboť jsem po plicní embolii,beru léky na ředění krve.
Mám za sebou teprve týden zásaditého ozdravného programu a jsem nadšena a velice spokojena.Přiznám se,že jsem měla strach,že to nezvládnu,mám velmi ráda sladkosti,kafe a jiné dobroty.Od prvního dne půstu jsem ničím neporušila,nemám vůbec potřebu tyto pochutiny vyhledávat.Zatím jsem neměla hlad,ani mě nebylo první dny špatně,hlava nebolela,cítím se dobře.Jen mi chybí ovoce,toho bych ráda víc,ale chápu,že to není dobře,tak vydržím.
Teď to nejdůležitější.Asi od 4. dne jsem cítila zlepšení,bolest rukou se trochu zmírnila a dobře nebo mnohem lépe spím.Dnes po 7. dnu mohu prsty ohnout,bolest je zase o něco menší a to jsem na začátku.Úplný zázrak.A ještě k tomu jsem zhubla za týden 2kg(vážím teď 65 kg).
Dnes jsem byla na kontrole na krvi-quick testu-z toho jsem měla strach,protože vlastně jím převážně zeleninu a vše ,co se k warfarinu nesmí(kyselina listová).Překvapená jsem byla nejen já,ale i primářka hematologie,neboť výsledek krve byl ideální, hodnota 2,21 -tedy v normě.
Takže velká radost,Vám velké poděkování za to,že dokážete takhle pomáhat.
Mám kolem sebe spoustu lidí s podobnými problémy,budu Vás jen doporučovat.
Díky,hezký víkend,hezké léto přeje

 

Klientka E. F.,  nadváha, kožní potíže, opakovaný Půst pro zdraví, speciální plnohodnotná výživa, mail z 14.7.2017

Dobrý den, paní Husáková,
 
jenom pro info – dneska mám sedmý den půstu. Vše ok, bez větších potíží.
 
Včera jsem měla intenzivní dvouhodinovou masáž celého těla – reflexní a lymfatickou + jsem šla na kosmetiku na masáž obličeje a musím přiznat, že těsne po absolvování jsem se cítila super, ale večer jsem byla úplně odrovnaná. Bolely mě klouby, hlavně kolená a lokty. Ale jinak úplně super. Masérka mě nevidela od prvního půstu a byla moc překvapená kolik jsem zhubla – takže zase kompliment Vašim půstům a redukčnímu programu. Navíc dle dotyku a tlaku na kůži masérka zhodnotila, že nemám nikde zablokovanu lymfu, že organizmus je v hodně dobrém/fit stavu.
 
Celkově se cítím dobře, hodně piju, chodím pěšky, klystýr taky ok, dostala jsem menstruaci v pátý den půstu, tak jsem moc ráda, protože jsem se bála, že se mi opozdí. Nevím, jestli je to tím, že je to už můj čtvrtý půst, ale až teď pociťuji výsledky kartáčování těla, že kůže je skutečné do hloubky měkká a pružná.
 
Jediný problém nastal třetí a čtvrtý den půstu, kdy mě skutečně hodně rozbolela hlava. Dala jsem si tedy jednu čajovou lžičku medu a velmi rychle mi to pomohlo. Nemohla jsem si v práci dovolit nesoustředit se, takže to bylo nutné řešení. Pamatuji, že jste mi doporučila v takovém případě provést klystýr, ale v práci by to nešlo. Někdy se mi povede provést klystýr i dvakrát denně.
 
V úterý začínám návratovou dietu; ještě Vám určitě napíšu, protože budu mít nějaké mini dotazy ohledně jídla. Potom bych opět pokračovala v redukci. Ráda bych se u Vás zastavila příští pátek 21.7., ideálně ráno v 10:00, abychom probrali moje další stravování + bych si koupila opět Re-startin B a C.
 
To je zatím všechno.
 
Hezký víkend 🙂

 

Klient R. T.,  neuropatie, vysoký krevní tlak a nadváha, Zásaditý ozdravný program, Regenerační program při neuropatii, mail z 6.7.2017

Dobrý den pane inženýre,
vše je v pořádku. Stále užívám všechny doplňky i vitamíny. Cukání a brnění v nohou už delší dobu nepociťuji. Zhubnul jsem na 72 kg a měl jsem docela problém hubnutí zastavit. Teď už ale si měsíc držím váhu 72 až 73 kg. Po domluvě s našim lékařem už neužívám léky na vysoký krevní tlak, neboť už ho mám v normě. Snažíme se i s manželkou dodržovat skladbu potravin a vypustili jsme bílé pečivo a cukr. Jezdím do nemocnice na rehabilitaci a celkové se cítím daleko lépe než před začátkem ozdravné kůry. Na podzim mě zřejmě čeká operace krční, nebo hrudní páteře. V současné době mám ještě vitamíny a doplňky stravy asi na měsíc. Potom chci jejich užívání přerušit.

Vážím si Vašeho zájmu.
Ve vší úctě

Klient J. L.,  nadváha, Zásaditý ozdravný program, plnohodnotná redukční výživa, mail z 27.6.2017

Zdravím Vás a děkuji za zprávu.

Váš zásaditý ozdravný program, který jsem absolvovala loňský rok, je super.

Po žádné jiné dietě (snad jen dělená strava) jsem se necítila tak dobře. Navíc jsem si udržela váhu a dobře mně bylo přes půl roku, když jsem nedodržovala vůbec nic z programu. Právě se chystám absolvovat znovu Zásaditý program – potřebné doplňky stravy mně od vás přivezla D.P. na jaře.

S pozdravem a přáním krásné dovolené

Klient K. B.,  Půst pro zdraví,  dále speciální plnohodnotná výživa při kožních problémech a srdeční arytmii, mail z 23.6.2017

Dobrý den,

ráda bych zareagovala na Váš poslední mail:-) Mě Váš program moc pomohl a nastartoval.. Snažím se ho dodržovat i nadále, ale jelikož jsem těhotná, trpím nevolnostmi a necítím se úplně nejlépe, tak se bohužel u mě teď některé chutě naprosto změnily a přiznám se, že jím spíše to, na co mám chuť (samozřejmě se snažím vybírat potraviny, aby byly v souladu s plnohodnotnou výživou, ale ne vždy se mi to podaří:-) Potravinové doplňky teď od Vás neužívám, jelikož mám přímo pro těhotné a nechci se zase vitamíny moc zahltit.. Na začátku těhotenství jsem s Vámi potravinové doplňky konzultovala a dobrala jsem Restartin B v polovičních dávkách. Po porodu bych si někdy opět ráda udělala zásaditý ozdravný program, ale předpokládám, že to asi nelze ani po dobu kojení. Nevím.. Každopádně kožní problémy i extrasystoly se mi po Vašem programu hodně zlepšily, za což jsem velice ráda. Momentálně mě trápí spíše ty nevolnosti, bolesti hlavy, ztuhlá krční páteř a bolesti zad, ale to bude určitě ještě horší, termín porodu mám až 2.12.:-) Každopádně jsem moc ráda, že jsem Vás našla.

Klient L. F.,  Půst pro zdraví,  dále speciální plnohodnotná výživa při kožních problémech, mail z 21.6.2017

Dobrý den,

V mém případě je to opačně než píšete – neozývám se proto, že mi je mnohem lépe – vlastně se cítím tak dobře, jak už mnoho let ne. Věřím tomu, že hlavní problém byl v nedostatku omega 6 mastných kyselin – ty doplňuji trvale, ostatní doporučené doplňky pouze občas. Stravu jsem dle vašich doporučení upravil, ale nedodržuji to úplně důsledně.

Každopádně vám mockrát děkuji, protože v takovéto zlepšení jsem doufal mnoho let, nebo spíš více jak 20 let – věřil jsem, že se to podaří, i když jsem netušil jak, občas jsem ale už víru ztrácel.

Díky

Klient J. T.,  Regenerační program při cukrovce 2.typu a neuropatii, mail z 21.6.2017

regenerační program mám podle kterého se řídím s výsledkem který překvapil i lékařku jsem spokojený a přeji další úspěšné léčby.

Klientka J. C.,  Zásaditý ozdravný program,   mail z 21.6.2017

Dobrý den,
na začátek musím konstatovat, že telepatie zřejmě opravdu existuje:-)), zrovna zítra je to desátý den mého ZOP a podle předchozí domluvy jsem se měla v tuto dobu ozvat….takže tak činím s mírným přestihem, nicméně musím konstatovat, že se cítím naprosto skvěle. Aklimatizace na úsporný režim proběhla přesně podle “návodu”, pár dní únavy a bolest hlavy, ale teď je to vše v pořádku a já se těším na další instrukce. V neděli bych měla končit ZOP a pak bych ráda navázala programem pro lupenku. Kůže (lupenka) se mírně zhoršila, ale to je zřejmě následkem očisty, v posledních dnech už zase ložiska blednou a nesvědí.
Těším se na další “akci”

Klientka H. O.,  Zásaditý ozdravný program,  dále Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 19.6.2017

Dobrý den,

dodržuji Zásaditý ozdravný program 8. den. Cítím se lépe, bolesti břicha od refluxu ustaly, zlepšil se i kyselý pocit v krku. Tak mám radost, děkuji a doufám, že postupně s Vaší pomocí problém vyřešíme úplně a budu fit. Chtěla bych se ještě zeptat, jestli si můžu podusit i mraženou zeleninovou směs na čínu s bambusovými výhonky, hráškem a luskami? Děkuji a přeji hezký den.
 
 
 
Klientka V. S.,  nadváha, reflux, další problémy,  Zásaditý ozdravný program, dále Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 18.6.2017
 
Dobrý den 8 dní držím Zásaditý ozdravný program cítím se líp mám dole 2 kg nemám tak nateklé nohy ale hlavně nemám hlad 3. a 4. den jsem měla kritický. Bolela mě hlava dala jsem si slabou kávu a pomohlo mě to chtěla bych pokračovat v Následném regeneračním programu na snížení váhy. Mějte se pěkně .
 
 
 

Klientka P. S.,  nadváha, Půst pro zdraví, dále Regenerační program s  plnohodnotnou výživou standard, mail z 13.6.2017

Dobrý den. paní Husáková.
Dnes či zítra budu končit desetidenní půst. Moc mě vyhovuje. Škoda, že se nedá držet déle. Nemusím nic připravovat, vařit, nakupovat, …
 
Budu navazovat na Návratovou dietu na 5 dní. Chci se zeptat. V pátek máme pracovní oslavu. Ne/mohu si na ní dát kousek masa a 2-4 dl bílého vína s vodou, pak bych samožřejmě pokračovala dál v dietě?
 
Dále by mne zajímal Regenerační program s plnohodnotnou výživou standard s redukční variantou, potom stabilizační fázi a nakonec přechod na plnohodnotnou výživu. A kolik to stojí a na jak dlouho to je.
 
Mohla byste mi k tomu pár slov říci, zavolat … chtěla bych se zaměřit na celulitidu.

Klientka W. S.,    vysoký krevní tlak, dna, nadváha, Zásaditý ozdravný program,  nyní specializovaný regenerační program s  plnohodnotnou výživou, mail z 10.6.2017

Dobrý den,

roky jsem brala trvale prášky na překyselení organismu (Helicid).

V rámci Vašich programů (Zásaditý ozdravný program, pokračující redukční regenerací na dnu) jsem se v pondělí pokusila tyto léky vysadit. Dnes – v sobotu, mohu konstatovat, že výsledek není až tak vynikající, jak jsem předpokládala. Přeci jen sem tam cítím tlak v žaludku s občasným říháním.

A tak se chci zeptat: mohu v jídelníčku zvýšit množství zeleniny ze 150g na cca 250g, aniž bych narušila proces regenerace? A mohu někdy zhřešit kávou?

Jinak, když už Vás mám na drátě, tak několik pozitiv:

  • 9 kg dole
  • půlroční křeče v noze ustaly
  • nohy přestaly otékat
  • tlak šel dolů
  • zvednutí vitality a sebevědomí

a navíc – už máte dalšího klienta, kolegyni pí. XXXX, která právě prodělává půst

kontrolní rozbor krve uděláme s pí. doktorkou asi tak za měsíc (naposledy jsem dle rozboru krve měla být už mrtvá); pí. doktor mě ostře sleduje a čeká na další pozitivní výsledky, aby Vaši metodu případně mohla doporučit svým pacientům.

děkuji za odpověď

a zdravím

Klient J. S.,    vysoký krevní tlak, cukrovka, vysoký cholesterol, Zásaditý ozdravný program,  nyní specializovaný regenerační program s  plnohodnotnou výživou, mail z 4.6.2017

Dobrý den ,

pro informaci zasílám krátkou informaci o průběhu dodržování programu  plnohodnotné  výživy, který  předcházel zásaditý ozdravný program :

Program plnohodnotné  výživy  (dále PPV)  probíhá  z mého pohledu bez problémů ,daří se mi dodržovat ,což mě překvapilo,  i 12 hodinové lačnění v průběhu nočních směn (jsem zaměstnán v 3 směnném provoze), měl jsem totiž  obavy z možného pocitu hladu , ale ten se nějak neprojevuje.  PPV , který byl mi napsán na míru, je komplexní, srozumitelný a velmi variabilní, co sním si zatím raději zapisuji, než se stane výběr potravin „automatický”. Moje váha je stejná jak po zásaditém ozdravném programu, BMI index je 23, ale vím, že při využití PPV  mohu jej ještě snížit, i bez velkého hladovění. Přibližně za 2 měsíce jdu na pravidelnou kontrolu k diabetologovi, kterou budou předcházet podrobná vyšetření krve atd. tady jsem zvědav, jak bude reagovat pan doktor tentokráte, při poslední kontrole, totiž ještě v průběhu zásaditého ozdravného programu mi začal některé léky snižovat. Určitě se pochválím jak dopadnu.

Mám na Vás dotaz, který vycházel možná z mého předešlého vyjádření, že pro urychlení ozdravování jsem schopen podstoupit i jen vegetariánskou či veganskou stravu a od Vás přišla odezva, že dlouhodobou veganskou stravu nedoporučujete.  Zajímalo by mě, jaké zdravotní problémy se můžou vyskytovat při užívání výhradně veganské stravy, protože jedna z mých dcer s ní začíná „koketovat”, a chci mít pádné argumenty, pro obhajobu pestré stravy

Krásný a úspěšný den

Klientka D. T.,    vysoký krevní tlak,  zvýšený cukr, vysoký cholesterol, Zásaditý ozdravný program,  následovat bude specializovaná  plnohodnotná výživa, mail z 16.5.2017

Dobrý den,

     již 2. týden dodržuji Vaší metodiku “Zásaditého ozdravného programu” a chtěla jsem Vám moc poděkovat za uskutečnění mojí naděje, že mohu zlepšit svůj zdravotní stav a že by se mi mohlo podařit konečně zhubnout. Je mi 64 let a měla jsem vysoký tlak, zvýšený cholesterol a zvýšený cukr. Nevěděla jsem proč to tak je, protože se snažím stravovat přiměřeně zdravě. Několik let beru léky na vysoký tlak a před půl rokem mně paní doktorka změnila léky na tlak a já jsem za tu dobu ztloustla o 6 kg a měla jsem oteklé nohy i ruce. Paní doktorka říkala, že to není tak strašné. Já jsem se s tím ale nechtěla smířit. I přesto, že mám sice se davé zaměstnání a už nechodím cvičit nebo běhat ven, tak cvičím i běhám doma na stepru, i posiluji svaly, večer nevečeřím. Zkoušela jsem i krabičkovou dietu, která je ovšem na nic. Zhubnout se mi však nikdy nepodařilo, by naopak jsem tloustla.

     Teď konkrétně: Na začátku ozdravného programu jsem vážila 90 kg a za týden kdy se řídím Vaším doporučením a Vašimi radami jsem zhubla 5 kg, ubrala jsem 1 lék na snížení vysokého tlaku (původní tlak 140/90, v současné době 127/80) a přestala jsem brát lék na žaludek  APO OME 20. Tlak se mi snížil, cholesterol a cukr nevím, paní doktorka by mi to nevěřila, tak se nechám přeměřit po delší době, aby výsledky byly konkrétnější.

     Váš vstřícný přístup, podrobná metodika, která je mým důležitým průvodcem v tyto dny a nabídka, že se na Vás mohu kdykoliv obrátit je pro mě obrovská motivace, že na to nejsem sama. To vše mi pomáhá s dodržováním pokynů a vše zvládám dobře a v pohodě.

     Ta radost, že to co nabízíte funguje je veliká, a moc a moc Vám děkuji.

     Samozřejmě, že bych chtěla ještě dál pokračovat v regeneraci  a tak bych si ráda objednala další Váš program Redukční plnohodnotná výživa, ve které bych od středy příští týden pokračovala.

Sdělte mi, prosím, zda je to možné touto cestou. Bohužel nebudu na mailu ve středu ani ve čtvtrtek. V pátek opět zde budu a tak se těším na Vaší odpověď.

     Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala a vzala Vám Váš čas.

Přeji hezký den.

Klient J. Z.,    vysoký krevní tlak,  zvýšený cukr, vysoký cholesterol, Zásaditý ozdravný program,  následovat bude specializovaná  plnohodnotná výživa, mail z 4.5.2017

Dobrý deň vážený p. Popov,

Ja som si ešte trochu predĺžil očistnú fázu – až dodnes 🙂
Ale už mi definitívne skončil prípravok Re-Bazik, takže dnes som si druhý
krát podrobne prečítal pokyny k ďalšej fáze.
Predtým, než prikročím k mojim otázkam, týkajúcim sa pokračovania, ešte
stručne zhrniem prvú fázu.

1/ Skutočne to bolo výborné a som rád, že sa mi podarilo na Vás
nakontaktovať a postupovať podľa Vašich pokynov
2/ Tlak je veľmi stabilný a drží sa prakticky stále okolo 120-130/80 -85, a
to všetko len s užívaním jednej tabletky – druhú som úplne vypustil
3/ V utorok som si dal urobiť krvné testy – pretože v závere 05/2017 idem na
ročnú prehliadku ku kardiológovi. Vyšli výborne. Niektoré pečeňové
indikátory, ktoré som
mával pravidelne síce mierne ale predsa len nad hranicou limitu,
dosiahli stredné hodnoty, čo považujem za úžasné. Cukor úplne v norme,
močovina úplne v norme – ďalší veľký úspech. Všetky testované
hodnoty boli v norme, okrem jediného ukazovateľa, ktorý zatiaľ
nevyšiel, a to je cholesterol. V testoch mal hodnotu 7,1 – čo je
pravdepodone stále vysoko nad normálom. Ale je jasné, že tento cholesterol
nie je
následkom konzumácie mastných jedál a pod, počas 2 týždňov som naozaj
poctivo dodržiaval určený režim (okrem pár skutočne malých prehreškov, ktoré
som popísal v predošlej komunikácii) Tento navýšený
cholesterol je asi naozaj produktom samotných jater, ktorý vytvárajú z
nejakých dôvodov, pravdepodobne kvôli nejakej hlbšej poruche, ktorej
odstránenie potrvá ešte dlhšie
4/ Dnes ráno som dosiahol hmotnosť 82,4 kg, čo je naozaj výborné. Pred
štartom programu sa moja hmotnosť pohybovala medzi 86 – 87 kg.
5/ Cítim sa oveľa zdravšie ako predtým – čulejší, viac energie

Za toto všetko Vám chcem úprimne poďakovať.

Takže  rozhodne idem pokračovať ďalšou fázou

Klientka  H. M.,    Půst pro zdraví, mail z 2.5.2017

Dobrý den pane Popove.

Absolvovala jsem 10ti denní regenerační půst, nyní mám druhý den návratové diety a cítím se skvěle. Po celou dobu trvání půstu jsem nic neporušila a dělala vše tak jak je napsáno. Jsem velmi ráda, že mi můj manžel doporučil tuto kůru. Moc mi to prospělo. Děkuji Vám moc za pomoc.

Klient R. T.,   nadváha, vysoký krevní tlak, neuropatie dolních končetin,  Zásaditý ozdravný program,  nyní individuální plnohodnotná výživa, mail z 17.4.2017

Dobrý den pane inženýre,
mám na Vás takový dotaz.  Držím plnohodnotnou výživu ve stabilizační fázi.
Po zásaditém ozdravném programu jsem zhubl 3,5 kg. Jakmile jsem přešel
na stabilizační program pro neuropatii jsem ještě zhubnul další 3 kg. Za poslední
týden jsem však 1,5 kg přibral. Snažím se dodržovat plán výživy dle Vašeho
doporučení. Snídám v 10.00 , další jídlo mám ve 14.00 a poslední v 18.00 hodin.
Pitný režim dodržuji. Tlak si pravidelně měřím, po domluvě s lékařem jsem snížil
tablety na tlak na polovinu a teď jsem je vysadil a pořád si hlídám tlak. Ráno pravidelně
cvičím, večer chodím na procházky. Celkově se mě ulevilo a pociťuji zlepšování chůze.

Chci ještě zhubnout na o 2 kg na75 kg. Hlavně nechci přibírat na váze. Můžete mě prosím
doporučit další postup?

Přeji Vám hezký zbytek dne a těším se na další spolupráci.
S pozdravem

Klient L. M.,  regenerace, nadváha, absolvent Půstu pro zdraví, nyní Redukční plnohodnotná výživa, mail z 4.4.2017

S půstem pro zdraví i návratovou dietou jsem velmi spokojen a pokračuji redukční plnohodnotnou výživou.Vřele jsem doporučil všem známým.Stačí pouze silná vůle a odhodlání.Vše co se v doporučení píše přesně funguje.Děkuji Malec

Klient D. H.,  regenerace, bolesti v zádech, kouření, absolvent Půstu pro zdraví, mail z 29.3.2017

Predem meho dopisu Vas vsechny zdravim.
Pane Popove a pani Husakova, dovolete mi abych Vam podekoval za perfektni metodu pustu a za perfektni pristup a sluzby, ktere poskytujete.
Mohu Vam rict, ze pust jsem nedelal poprve. Vyzkousel jsem plno metod jak ocistit telo a muzu s klidem rict, ze vase metoda pustu je ta nejsetrnejsi.
Prave jsem ukoncil deseti denni pust a po peti dnech navratove diety, prechazim k plnohodnotne vyzive. Muzu s cistym svedomim rict, ze tento pust probihal uplne jinak nez ty predesle.
Citil jsem se skvele a plny sily. Vase metodika, podpora na telefonu, pripravky k zamezeni acidozy a 250kcal denne, tak to je prave to proc jsem se citil skvele.
Byl to nejkrasnejsi pust jaky jsem absolvoval. Jeste bych vyjmenoval nekolik vysledku, ktere jsou viditelne.
Tento pust mi zastail padani vlasu nebo spise zpomalil. ( ocista tlusteho streva je s padanim vlasu uzce spojena )
Ocista jazyka a zmena barvy. ( bily povlak tvoren spatnymi bakteriemi zmizel )
Samozrejme nemluvim o zmene vahy. ( sest kilo za deset dni ) To pri bolestech v zadech hodne ocenite, protoze nekdy samotna zmena vahy,muze bolesti celkove zmenit. Samozrejme cviky s tim spojene je treba provadet i po pustu. Ten samotny Vam od problemu s pateri nepomuze. Ale snizeni vahy muze rozhodne bolestem ulevit.
Dale treba poceni – me telo vylucovalo latky, ktere uprimne nekdy nevonely po fialkach. A to se taky ocistou zmenilo. Mozna bych mohl pouzit – Jsme tim, co jime.
No to bych mohl jmenovat dale. Ale jedno co je pro me nejdulezitejsi, je fakt, ze samotny pust Vam muze pomoci od zavislosti. Pro me to bylo ukonceni koureni. Neni nad to si rychleji vycistit telo od latek, na ktere je telo zavisle. Toto tema bych podrobneji vysvetli pri jinem rozhovoru, ale strucne receno. Samotne koureni je pro telo nebezpecne, jeste vice nebezpecnejsi se stava tehdy, kdyz kourite pri pustu nebo hladoveni. Jedovate  splodiny z cigaret telo vstrebava mnohem rycheji. Ale telo neni hloupe a pri omezeni jidla, zacne menit i sve navyky. A proto samo zacne bojovat proti tomu co nechce. V tomto pripade, vam zacnou cigarety prekazet a po kazde cigarete vam bude trochu nedobre. A uvedomite si, ze to je zbytecnost. A jako v mem pripade, posledni tri dny pustu, jsem uz na cigaretu nemel ani chut. Ta hnusna pachut cigarety mi proste vadila. A jak jsem rekl, telo se mnohem rychleji zbavuje vseho co nepotrebuje a tak to bylo i s nikotinem. To je navykova latka, ktera zpusobuje, ze jste bez cigarety nervozni. Nikotin je droga a telo se ji bez jidla zbavuje mnohem rychleji a tim vam potom neprijde , ze nekourite.  Tato metoda funguje stoprocentne. Ale je treba si take potom rict, ze cigaretu k nicemu nepotrebujete a stres vam nikdy neodboura. A to je pravda. Jsem kuchar a nikdy bych si nepredstavil nedeli bez cigarety. Myslim tim nedeli, kdy mam spoustu prace a spoustu stresu. A ted jsem stastny. Problemy zustaly, ale koureni nepotrebuji. Dycha se mi skvele. Zbavil jsem se tez chronicke rymy, kterou cigarety zpusobovaly. A to nejejn pri koureni. Telo pri pustu leci tez zanety.  A tak bych mohl pokracovat dal. Ted uz je jen treba vsechno dal dodrzovat a zajimat se o plnohodnotnou vyzivu.
Pane Popov, citim se skvele a jsem rad, ze jsem investoval penize do teto metody. Jsem stastny, ze jsem nasel Vase webove stranky. A vsem lidem bych je rad doporucil. A kdybych mohl, klidne bych jim i odpovedel na sve zazitky, ktere jsem mel po tech deset dni. Samozrejme, ze bych se Vam nechtel do vaseho programu montovat a tez nechtel lidem predavat to co jste mi predali vy s pani Husakovou, ale jen kdyby chteli vedet, jestli opravdu existuji, tak jim klidne predejte muj facebook a ten je Dusan Halamicek. A tam se me muzou zeptat na detaily. Ale nikdy jim nepredam to , co jsem u vas koupil. Jestli ze nekdo chce zmenit svuj zivot? Tak za tech par penez, to rozhodne stoji. Doporucuji vrele vsem. Nebojte se investovat do rad u pana Popova a pani Husakove, protoze to jsou lide, kteri vi co delaji.  Tato metoda je opravdu skvela.
Pane Popove dekuji za vse co jste me naucil a tesim se na dalsi navstevu. A Vam pani Husakova dekuji za telefonickou podporu pri pustu.
Dekuji mnohokrat a tesim se nekdy na viidenou.
 
S pratelskym pozdravem
Dusan Halamicek
 

Klient M. R.,  astma, nadváha, nejdříve Zásaditý ozdravný program, nyní individuální plán redukční plnohodnotné výživy,   mail 15.3.2017

Dobry den,

dekuji za email. Omlouvam se, slibila jsem, ze zavolam, ale jak jsem se vratila ze zahranici tak jsem byla nemocna a pak mi to uplne vypadlo …
Momentalne mam trochu pauzu, protoze v zahranici jsem se na to vykaslala
a jeste jsem nenajela zpet …
Ale pred tim jsem dodrzovala bezlepkovou i bezlaktozovou dietu a prijde
mi, ze na astma mi to pomohlo. Zhubla jsem zatim celkem 6 kg, ale ted se
mi to zastavilo, protoze to nedodrzuji.
Lepek chci opet vysadit, ale nevim co laktozu – to mi celkem chybi
(syry, jogurty)… ale kdyz si dam neco s laktozou, tak na zazivani mi
to nedela moc dobre. Kazdopadne na to opet najedu a pokusim se to
dodrzovat …

Dekuji,

Klient T. M.,  chronický zánět slinivky, nejdříve Zásaditý ozdravný program, nyní individuální plán plnohodnotné výživy,   mail 8.3.2017

Dobrý den
Rád bych podal informace o postupu mé diety.
Již 3 měsíce jím podle vašich rad a s radostí oznamuji, že se
moje trávení zlepšilo.
Pomalu, ale jsem si jist, že zlepšilo.
Trávení tuků se mi stále nedaří. Přidávám si pouze nějaký
lněný nebo konopný olej k velkým jídlům, které jím s enzymy.
K ostatním menším jídlům tuky nedokáži jíst.
Domlouvali jsme se, že tuky budu časem přidávat, tak toho se zatím
neodvažuji.

Podobně je to i se semínky. Dám-li si je namleté bez enzymů,
dostávám okamžitě záchvat. Dám-li si je s enzymy, je to v pohodě.
Zatímco oříšky sním v menším množství i bez enzymů. To mi
popravdě vrtá hlavou, jelikož mi složení semínek a oříšků
příjde dost podobné.

Testoval jsem i jogurty a ukázalo se, že nejlépe se mi tráví
jogurty bez laktozy nebo sójové jogurty. Zkoušel jsem i jogurty bez
tuků, ale ty mi v trávení nepomohli. Nicméně stále nahrazuji tyto
produkty nejčastěji tofu.

Také jsem si všiml posunu v trávení sladkých jídel, buchet a
podobně. Ne že bych je jedl moc, ale občas se neubráním 🙁 ale
všiml jsem si, že po takových jídlech mám nyní větry, zatímco
dříve by mi po nich bylo špatně. Jakoby se ten problém s trávení
cukru posunul o kousek dál v trávicím traktu.

Do teď jsem jedl od vás B, C, E vitamíny a minerály re-Bazik. Chtěl
jsem se zeptat, jak s těmito výrobky dále. V re-Baziku by asi bylo
dobré ještě nějaký čas pokračovat, ale ostatní již bych asi
mohl vysadit, co myslíte?

Srdečně

Klient M. J.,  dna, od 28.10.2016 nejdříve Zásaditý ozdravný program, pak individuální plán plnohodnotné výživy zaměřený na dnu,   mail 15.2.2017

Vážený pane Popove,

 
     tímto bych Vám chtěl vyjádřit své díky a sdělit Vám, že Váš způsob léčby se osvědčil. Po změně stravovacích návyků se cítím výborně a další záchvaty dny mě již nepostihly. Doufám, že tento stav se ukáže trvalým.
 
     Děkuji
Klient J. J.,  absolvent Půstu pro zdraví,   mail 6.2.2017
 
Dobrý den, potřebuji malou informaci … 🙂
Zítra končím půst podle Vaší metodiky.  I když je to poprvé, a vzhledem k tomu, že nemám žádný problém, jsem zvolil variantu 9 dnů a 5 dnů návratové diety. Prostě se mi líbí, že to vychází do neděle …
Ale k mé otázce: Za jakou dobu mohu tuto úžasnou kúru znovu opakovat ?
Chtěl bych co možná nejdříve …
 
 

Klientka Z. J.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Redukční plnohodnotná výživa,  mail 4.1.2017

Dobrý den,
díky za optání,
jasně, že jsem porušovala a cítím, že jsem něco přibrala, ale
už jsem zase důsledná. Vitamíny a probiotika jsem brala a beru
přesně, každý den. Měla jsem větší zásobu, ale koncem měsíce
budu objednávat. Věřím, že doplňky byly vyvinuty pro ozdravení,
já jsem zářný připad,nemoci se mi vyhýbají, zlatá probiotika.
Jsem ráda, že jsem vás objevila. Když jsem bývala nemocná, tak mě
to stálo mnohem víc peněz a fyzických sil.Toto je dobrá investice.
Ještě si objednám C s rutinem.
Přeji hodně spokojených klientů.

Klientka M. K.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Plnohodnotná výživa,  mail 18.12.2016

Vážený pane Popove, vážená paní Husáková,
Děkuji za vánoční psaníčko s přáním!
I já přeji Vám i Vašim blízkým klidné a krásné Vánoce a pevné zdraví a zdar Vaší práci v novém roce 2017!

Aź budete mít klidněji, prosím o zaslání na dobírku 2 balení Rebaziku.

V závěru roku znovu děkuji za ozdravný proces, který jsem pod Vašim vedením uskutečnila! Stále se snažím dodržovat Vámi navrženou životosprávu, není to úplně stoprocentní, ale základní zásady si hlídám stále a cítím se dobře.
S pozdravem

Klientka V. M.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Redukční plnohodnotná výživa,  mail 11.12.2016

Dobrý den,

děkuji za informaci.
Zatím jsem zhubla 6 kg, takže jsem spokojená – tolik jsem ani nečekala. Budu se snažit pokračovat, i když přiznávám, že občas si zobnu nějakou dobrotu.
Hezký advent

Klientka I .S., nadváha, Půst pro zdraví, Plnohodnotná výživa, mail 6.12.2016

Dobrý den, pani Husáková, děkuji za informace a chci vám říct, že jste s Vladimírem a vašim programem byli velice důležitou etapou na mé cestě hledaní. Kdykoli s někým mluvím o výživě, vždy říkám, že vámi propagovaná plnohodnotná strava je to pravé ořechové, i když ne vždy se tím sama řídím. Ještě jednou děkuji, že jsem vás mohla poznat, přeji mnoho úspěchů, krásný advent, dny s úsměvem Vám i Vladimírovi …

Klientka P .S., nadváha, reflux jícnu, Zásaditý ozdravný program, mail 23.11.2016

Dobrý den pane Inženýre,

děkuji Vám…..určitě se ještě ozvu

ZOP u mě probíhá dobře……”zatím”  žádný velký absťáček po masíčku nebo sladkém

Myslela jsem si, že to bude horší. Ale co je hlavní je mi určitě lépe než předtím. Je to super.

mějte se moc fajn a moc děkuji

Klientka K .B., nadváha, mykózy, záněty močových cest, Zásaditý ozdravný program, mail 20.11.2016

Dobrý den,

 
chtěla bych se Vám svěřit s výsledky dodržení ZOP.
Zhruba prvních 2, 5 dne bylo opravdu náročných – únava, bolest hlavy, migréna. Následně se vše zlomilo a teď se cítím naprosto výborně. Cítím se velmi lehce a bez únavy.
Dokonce mi zmizely i zdravotní potíže, kterými jsem trpěla několik let. Několik let jsem měla jakési pálení při čůrání, nikdy mi nevyšlo nic na kultivaci z moči, ani na gynekologii. Začala jsem si tedy připadat jako hypochondr a problém přestala řešit. Nyní již během prvních pár dnů ZOP mi problém odezněl. Dokázal byste odhadnout, díky čemu se tak stalo? Myslím tím, jestli to může být vyřazením lepku, či Vašemi zásaditými minerály, které teď piji? Byla bych ráda, aby se problémy nevrátily…
 
Ještě bych měla jeden dotaz ohledně hrášku. Vím, že v metodice píšete, že se nesmí jíst hrách, ale týká se to i zeleného mladého hrášku?
 
Děkuji a přeji hezký den

Klientka J .Č., nadváha, astma, ze začátku Zásaditý ozdravný program, poté individuální redukční plnohodnotná výživa,  mail 16.11.2016
Dobrý den, uběhla už delší doba co jsem vám naposledy psala a asi
to možná bylo zmatené, teď již nevím. Ale současný stav:

– hodně věcí se změnilo – doufám k lepšímu

– musela jsem začít úplně od začátku, v půlce října jsem
provedla zásaditý ozdravný program a od té doby se snažím
dodržovat ten redukční.

 Zatím váhově jsem na 63 kg, ale hodně mi splasklo břicho. Musela
jsem pořídit nové – menší kalhoty.

– začala jsem běhat, už dávám 5 km v kuse, tak jsem na sebe
pyšná, ráda bych na jaře prubla nějaký závod a tím se
samozřejmě lepší i psychika,

 občas mě něco rozhodí, ale to už tak asi bude vždy, jen se
snažím se co nejdříve z toho oklepat a jít dál.

– astma – 16.12. jdu na vyšetření a sama jsem zvědavá co mi řekou,
já osobně teď nepozoruju vůbec žádné příznaky nemoci

– co asi považuji za úspěch, kromě zlepšení nebo zbavení se
astmatu, je že jsme postupně na toto stavování přešli celá
rodina, manžel ten byl vlastně první kdo vás kontaktoval, pak já, a
když jsem hledala a zkoušela a pořád zkouším nové recepty,
začala tato jídla testovat děcka. Vonělo jim to, tak že ochutnají
a už u toho zůstali a hlavně pro dceru je to super, podle všeho jí
zlobil lepek. Měla dost často žaludeční a kožní problémy, po
vyšetřeních prý vše ok, ale problémy se vraceli, a teď má pokoj
a je fit.

Takže doufám, že nejde u nás jen o nějaký program, ale nový
způsob stravování. Už to mám tak nacvičené, abych já to měla
redukční a zbytek rodiny plnohodnotný.

Tak to je asi vše, jestli budete chtít, ráda napíšu po vyšetření
na plicním, jak jsme dopadla.

S pozdravem.

Klientka H .M., nadváha, Zásaditý ozdravný program, poté individuální Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 15.11.2016

Dobrý den,
děkuji za nabídku, to budu ráda. Celkem jsem snížila váhu o 5 kg a
jsem takto spokojená, držím se víceméně na 73,5 kg. Původní
záměr jsem měla dosáhnout vyššího úbytku, ale v průběhu této
výživy jsem tento cíl změnila – velikost oblečení mám nyní při
výšce 180 cm  38-40 a to považuji za optimální. Cítím se velmi
dobře a to je pro mne rozhodující. Dalším báječným faktorem pro
mne je to, že jsem si zvykla na normální potraviny, nějak
automaticky jsem přestala jíst některé nevhodné potraviny, nemám
na ně prostě chuť. Naopak jsem zařadila významně zeleninu.
Myslím, že dokážu reagovat správně na odchylky, když se nemohu
stravovat podle sebe, tak to zvládnu bez stresu a zbytečných
prohřešků. Váš program mne potkal ve správnou chvíli, jsem vám
velice vděčná za to,že jsem dokázala zastavit pomalé tloustnutí.
S pozdravem

Klient R.M., nadváha, vysoký tlak, náběh na dnu ze začátku od 26.6.2016 Půst pro zdraví (10 dnů), poté individuální Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 18.10.2016

Pěkný den, vážený pane inženýre,
ještě jednou děkuji za Váš přístup i celou metodiku, která mne opravdu znovu takříkajíc postavila na nohy.
Již delší čas jsem, díky svému zaměstnání a vytíženosti, pociťoval jak přibývají kila navíc, která musím nosit,
a předchozí běhání přes jeden schod do vyšších pater již nejde.
Byl jsem zpočátku dost skeptický, protože jsem v minulosti vyzkoušel již ledaco a navíc mi nikdy nedělalo problém držet půst, ale výsledek se nikdy nedostavil, nebo jen krátkodobě.
Když však moje váha překročila “cent”, byl to velký alarm a chtěl jsem s tím opravdu něco udělat. Manželka mi nabídla Vaše stránky, ale přece jen po zkušenostech člověk již moc všemu nevěří. Ale zdálo se mi, že to přece jen zkusit musím.
Když jsme se poprvé setkali, tak jsem se ve svém rozhodnutí ujistil. Z Vašich slov a výkladu jsem pochopil, že zde jde opravdu o něco jiného a do všeho jsem se pustil s jistě potřebnou chutí a zápalem.
Tělo se po pár dnech opravdu začalo zbavovat všeho nadbytečného. Dokonce i ledvinový kámen musel ven. Ale s ubývajícími kily jsem dostával a stále dostávám novou energii.
Od konce června do konce září jsem “shodil” 20 kg a za tu dobu jsem nikdy nepocítil hlad, nebo že by mi něco scházelo. Cítím se skvěle a opět beru schody po dvou. Problém má ovšem manželka, ale vlastně i já, protože musím zcela vyměnit šatník. Z XXL jsem se dostal do M-ka.
Ještě jednou děkuji a nyní doufám, že nově získanou váhu dokáži zachovat.

Klientka M.Š., nadváha, ze začátku od 26.8.2016 Zásaditý ozdravný program, poté Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 15.10.2016

Dobrý den,

mám za sebou první měsíc léčebné diety a slíbila jsem napsat, jak se mi daří dodržovat její zásady. Deník jsem si psala první týdny, ale teď je to víceméně stejné, tak už nepíšu.
Protože jsem zaměstnaná, ráno doma piju vodu s citronem, pak snídám a obědvám v práci – zeleninu mám studenou ve formě salátu,většinou víc než 150 g,  k tomu jídlo podle rozpisu. Oběd mívám většinou studený, večeře s vařenou zeleninou je vždy teplá (doma). Ne vždy se mi daří dodržet pětihodinovu pauzu mezi jídly, častěji ji mám delší a mimořádné také kratší – podle situace v zaměstnání. V souvislosti s tím mě zajímá, jestli je lepší přestávku mezi jídly raději přetáhnout než nedodržet, nebo jestli je obojí špatně.
Další chybou je, že někdy zapomenu oběd obohatit o lžíci lněného oleje.
Dosud mi počasí dovolovalo jezdit do práce na kole, což s cestou zpět je zhruba hodina pohybu na vzduchu. Když to nepůjde, chtěla bych aspoň část cesty chodit pěšky.
Hubnutí se mi daří, jsem na 69 kg, což pro mě před časem bylo nemyslitelné. Známí si všímají, že jsem zhubla a také to vidím na oblečení, potřebuji menší velikost.
Kvůli léčení chci tento režim dodržovat tři měsíce, sleduji, že úbytek váhy funguje, tak si čas od času dovoluji porušit režim – nejčastěji o víkendech, když vařím pro manžela a syna. I tak se ale snažím dávat si malé porce a každé jídlo doplnit zeleninou.
Pokud mám hodně práce – v zaměstnání nebo okolo domu, není problém vydržet těch pět hodin, případný hlad zaženu pitím vody a představou, že to v těle není hlad, ale boj těla se škodlivinami, ale jindy to nejde, přestávku si zkrátím, ale nestresuji se tím. Už mám vyzkoušené, že takové porušení zase vyrovnám..
Vyšetření na C reaktivní protein jsem si nezařídila, ale doufám, že zlepšení poznám až mě prsty pokřivené zánětem přestanou bolet a poleví jejích ztuhlost. Cholesterol si nechám překontrolovat až později.
Každopádně jsem ráda, že jsem si Vaši uzdravovací redukční dietu koupila. Dané zásady jsou určitě lepší než konkrétní jídelníček a v dietě mám všechno, co mi chutná, bez exotických surovin. (Nejdraději mám jogurt s ovocem a místo vloček si do něj dávám otruby.)
Chtěla jsem mít krabičkovou dietu a teď ji mám – bez velkých problémů z lehce dostupných potravin.
Dosud jsme měli vlastní okurky, rajčata, papriky, cukety na spotřebu za syrova, salát doplňuji doma kvašenou míchanou zeleninou. Vařenou dělám v páře brokolici, květák, fazolové lusky a dušenou mrkev nebo zelí. V zimě bude jídelníček chudší, ale hodlám vydržet.
Konečně mám metodu, která tak moc nebolí a funguje.
Za to vám děkuji.

Klient K.K., kondiční Půst pro zdraví, výpis z mailu 3.10.2016

Dobrý den,
tak jsem si vyzkoušel první půst v životě.
Měl jsem trochu obavy ale průběh byl klidný.
Pouze jsem pociťoval chlad – především ruce a nohy. Po hodně dlouhé době jsem spal v teplých ponožkách.
Pocitem hladu jsem netrpěl – spíše jsem zvyklý pravidelně jíst.
Dal jsem si deset dnů půstu a pět návratových.
Děkuji za poskytnutou metodiku a rozhodně si půst znovu zopakuji – tak se Vám ozvu pro podpůrné produkty.
Mohu Vás s klidným srdcem doporučit.

S pozdravem

Klientka N.V., revmatická artritida – v programu od 1.6.2016 absolventka Půstu pro zdraví, pak redukční plnohodnotná výživa, nyní probíhá speciální plnohodnotná výživa zaměřená protizánělivě, výpis z mailu 12.9.2016

Dobrý podvečer paní Husáková.

Pěkně Vás zdravím a přeji bájo pracovní týden.

V příloze některé z nových obrázků – pro potěšení dušičky.

Můj nový objev ve stravování :

tak jsem si jeden hezký den vařila fazole – nejdřív je mám jako
polévku a něco si nechávám buď na husto nebo jako základ pro
karbenátky.

Do polévky jsem nedávala tentokrát ocet jak jsem odmala zvyklá z
domova. Když jsem si postavila talířek na linku, umyla jsem si hrozny
a při dávání na misku mi pár kuliček spadlo do polévky. No
nechala jsem je tam. Říkám si když chcete do polévky, tak tam
buďte… no řeknu Vám – kombinace hroznů ve fazolové polévce je
úžasná, kam se hrabe na vymazlenou chuť ocet…

No byl to opět neopakovatelný zážitek. Teď když fazolovou plévku
– tak jedině s hrozny.

V mejlíčku jste se mě ptala jak moje váha… Drží se. Sice na molo
jako modelka nepůjdu. Ale na kolo věřím že zase vyskočím. Na
nemocenské budu už 13.10.rok. Neuvěřitelné. Chodím stále s
berličkama. Ale z revmatologie mám konečně dobrou zprávu,
zánětlivé hodnoty jsou skoro v normě. Tělo nabralo svaly, lýtka a
stehna se osvalila. Už se jeví nadějně že budu moci jít na operaci
s koleny. Kotníky pořád věřím, že zachráním – nedovedu si
představit 4 operace. 2 kolena stačí až až…

Je to divné, psát o tom, že se skoro těším na operaci – ale když
už to bude za mnou zase se budu moci vrátit do normálního života.
Tedy “normálního” – co je normální …Určitě jsem nebyla já
normální s minimálně 12ti a více hodinovou pracovní dobou.

Jo a ještě jeden objev v kuchyni… Z patizonů a cuket je celkem dost
velký odpad. Tak jsem jednoho dne tak říkajíc odpad ovařila jako
vývar. No dobrotka, přímo mňamka. Semena s dužinou když
ožvýkám,nepožvýkatelné slupky vycucám a vyplivnu – no a jsem po
večeři. Tak jak koušu a koušu semínka, nadřu se , žvýkací svaly
nasytí mozek a já jsem spokojená. Tak tak si udržuji váhu…

Klient O.B., dna – nejprve od 1.7.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá ozdravná  Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 30.8.2016

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem:-)

Daří se mi celkem dobře, akutní zánět dny, který mne zužoval
téměř tři měsíce, odezněl.

Otok palce nohy opadl a bolest je téměř pryč. Jsem ještě opatrný
kloub plně namáhat, takže ještě neběhám, ale co týká hybnosti,
je vše, zdá se v normálu.

Nadále se držím pokynů, které jsem dostal od pana Popova. Byli jsme
domluveni, že vyšetření uskutečním po dvou měsících od
započetí léčby což by mělo být začátkem září.

Počítám s tím, že lékaře navštívím v průběhu příštího
týdne, a následně Vás budu informovat o jeho výsledcích.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den:-)

Klientka M.C., nadváha, revmatická artritida, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak – nejprve od 7.7.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá ozdravná  Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 29.8.2016

Dobrý den ,pane Popov,  dnes jsem byla na odběru krve a výsledky : cholesterol 5,7 , v únoru to bylo 7,0,  glukosa 4,8, v únoru 5,5- velmi mě to potěšilo, od cholesterolu jsem brála prášky, ze kterých se mi zhoršily jaterní testy. Te´d mi jaterní testy nedělali, to půjdu v září, tak uvidíme, co se týče artritidy, beru 1/2 tabletky metypredu- kortikoidy, brala jsem celou tabletu a eště od bolesti prášky,zatím jsem bez výrazných bolesti,  chci se jich zbavit úplně., Jsem Vám moc  vděčná,že děláte takovou práci pro lidí, navíc  Vaše jednání je velmi vsřícné  a po každém telefonickém hovoru jste mě ujistil, že jste odborník a že mám pokračovat v ozdravovací dietě. Stojí to za to! moc,moc.moc děkuji! M.

Klientka Z.J., nadváha, vysoký cholesterol, tlak – nejprve od 19.5.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá ozdravná  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 26.8.2016

Dobrý den,
děkuji za zájem. Omlouvám se, že píši až teď, ale měla jsem
napilno s vnoučaty.
Hodně jsme cestovali a tak se mi to nedařilo dodržovat, tak jako
když mám čas jen pro sebe, takže se mi váha určitě zastavila,
ne-li trochu zvýšila. Když cestuji, tak nemůžu tolik pít a mám
víc hlad, proto jsem taky porušila řád a taky někdy snědla, co
bylo po ruce. Raději teď na váhu ani nelezu, nechci se stresovat, ale
už dva dny mám klid a dodržuji přesně vše, tak jako před tím.
Zvážím se až za týden, nebo raději za 14 dní, abych se na sebe
nenaštvala.:-)

Mám ovšem radostnou zprávu, nádherné výsledky cholesterolu a tlak
je taky o hodně zlepšil. Sice mám jít na kontrolu až v září, ale
měla jsem nějakou potíž a tak mi vzali krev u jiného doktora. Paní
doktorka mi snížila přášky na tlak na 1/4 prášku denně a na
cholesterol už beru jen 2x týdně.
Takže jsem na dobré cestě, díky vám, ale trochu se mi to
prodlouží, kvůki vnoučatům, co se dá dělat, hlavně, že to jde
dolů a lepší se zdravotní stav.
Nemusíte mi psát, já se ozvu, až docílím váhy, kterou
potřebuji.Už se těším na stabilizační fázi:-)
Mějte se hezky.

Klientka M.V., nadváha, nejprve od 15.5.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.8.2016

Dobrý den,paní Husáková,
daří se mi dobře,shodila jsem 11 kg.Ještě si objednám kůru na 1
měsíc a pak skončím.V čem spočívá stabilizační fáze?Mějte se
hezky.

Klientka J.D., nadváha, nejprve od 17.5.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 10.8.2016

Dobrý den paní Husáková a pane Popove, ozývám se dle domluvy , a …. (část vypuštěna)…

Jinak Vám chci moooc poděkovat, mám k Vám i celému systému
důvěru (první režim, který není založen jen na bílkovinách…)
a hlavně celkem 13 kg dole!!! Když udělám krok, mám pocit, že se
klouby radují….
Pozdravujte pana inženýra (trochu se mi po něm stýská:-)) a přeji
krásné letní dny….

Děkuji za vyřízení objednávky a za odpověď

Klientka R.J., nadváha, nejprve od 18.4.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 8.8.2016

Dobrý den,
Omlouvám se za to, že reaguji až nyní, ale byla jsem 3 týdny na dovolené.  Tam jsem stravu na 100% nedodržovala, ale nepřibrala jsem a před dovolenou jsem měla již 12 kg dole. Teď po dovolené chci opět pokračovat ještě nějaký čas, dnes si objednávám také přípravky.  Chtěla bych dostat dolů ještě tak 5 – 8 kg. Jinak celkově se cítím velice dobře a velice mi to prospívá .
Chci se zeptat jak to bude potom dál se stravou? Zda je nějaká další navazovací program?

Klientka K.H.,  upevnění kondice, absolventka Půstu pro zdraví,  výpis z mailu 7.8.2016

Jmenuji se K….H… Objednala jsem si vase pripravky na adresu moji mamky pritoze ziji v Irsku, takze mi to jen preposlala. Delala jsem si pust spise z prevence jedu na veliky dobrodruzny vylet,tak jsem si chtela byt jista ze me telo , mysl a imunitni system jsou v dobre kondici. Dekuji vam za takhle skvele vypracovany pust. Doopravdy dava smysl.

Klientka L.K., vnitřní záněty,  od Zásaditý ozdravný program, od 30.4. 2016 individuální  plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 27.7.2016

Dobrý den,
víceméně musím říct, že se mi daří dodržovat plnohodnotná
výživa. Také musím říct, že od té doby mne zcela minimálně
trápí bolesti hlavy a zánět se zatím vůbec neozval, celkově se
cítím dobře.
Děkuji moc za pomoc i zájem.

Klientka Z.J., nadváha,  od 13.5. 2016 Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.7.2016

Dobrý den pane inženýre,
nyní mám dole7 kg. Dovolíte mi nějaké  další potraviny?
Cítím se dobře a co je pro mě důležité, že jsem překročila bludný kořen, tím, že jsem sjedla pod váhovou  hranici, která mi nešla zdolat.
I když nehubnu rychle, tak jsem spokojená, že to stále jde po krůčcích dolů.
Jeden týden jsem nezhubla vůbec, protože jsme měli oslavu a i když jsem to neporušila razantně, tak se to zastavilo. Pak jsem 2x cestovala, brala jsem si jídlo s sebou, ale někdy jsem nemohla  dodržet stanovenou hodinu a pak jsem měla moc hlad a snědla něco navíc a taky když cestuji, nemůžu dodržovat pitný režim, jako když jsem doma.Teď dodržuji zase vše.
S pozdravem

Klientka N.V., nadváha, artritida, artróza  od 2.6. 2016, na začátek Půst pro zdraví, nyní  speciální redukční individuální plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.7.2016

Přeji hezký dobrý den – nám tady prší celou noc a teď lije jako z konve, je to velmi příjemné a prospěšné pro všechnu vegetaci.
S výkyvy počasí se zdravotně cítím někdy hůř jindy líp. No a když přijde světlejší okamžik, kdy vidím duhu i tam kde není tak se snažím dohnat vše, co v domácnosti vázne. Někdy nezvednu ruky, jindy nenakrájím chleba, či nezohnu nohu v koleni či kotníku. S  pokorou přijímám každičký den. S úctou pohlížím na každičkého vozíčkáře…  co nestihám obchodit – dojít tam či tam, kdy mám ztížený pohyb dopředu, tak pomalu hledám pohyb a nové cesty uvnitř sebe. Teď studuji a přímo mne nadchla léčba autopatii… tak se do toho pustím.
Po ozdravné hladovce a vyplavení zbytků antibiotik mi je určitě lépe. Po návratu k plnohodnotné výživě dle plánu  jsem nabrala 1 kg. Váha je teď stále stejná.( ale od tohoto pondělí se zdá, že rafička na váze půjde dolů…)  Neskutečně jsem si zamilovala zeleninu vařenou na páře – neopakovatelná chuť, kterou jsem opravdu objevila až s Vašim jídelníčkem.  A celé roky jsem byla přesvědčena že tělíčku dávám vše potřebné – nebylo to tak. Až po oslovení Centrumu řízeného hladovění jsem našla to, co potřebuji. Především řád, kvalitní potravu, přehled o tom, co je dobré a co méně. Už se nevrhám na tabulky čokolády, už to nepotřebuji. Přichází i paní Depka, kdy bulím do polštáře, že jsem musela opustit práci, lidičky, kolektiv, kolo, vodu , les  – a to pak potřebuji nandat do sebe více potravy – ale naštěstí se vrhám na jablko byť v mezičase či na mrkev a ořechy  (a je to tak díky Vašemu perfektnímu vedení).
Hluboce se klaním a smekám před Vašim umem vést lidi ke zdraví. Moc si Vás vážím.
Oba Vás pěkně zdravím a přeji  krásné dny plné slunce v srdíčkách, tepla v duši , lásky svých nejbližších. Pohodu a radost  do všech vašich kroků.
Hodně zdaru ve Vaší práci. Jste na svých místech, pracujete s plným nasazením, pracujete hlavou, ale i  srdcem. A  to se dnes málokde vidí.
S pozdravem a poděkováním

Klientka M.V., nadváha,  od 12.5. 2016 nejprve Zásaditý ozdravný program, následuje Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 7.7.2016

Dobrý den,mám se dobře,kila jdou dolů a jsem z toho nadšená. Shodila jsem 8,5 kg. Mám si ještě objednat další produkty? Hezký den

Klientka I.H., nadváha, migréna,  od 4.4. 2016 nejprve Zásaditý ozdravný program, následuje Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 17.6.2016

Dobrý den pane Popov,

zatím jsem zhubla 9 – 10 kg, cítím se moc dobře. Těd jsem mimo Prahu, vracím se kolem 15.7. tak bych se Vám pak ozvala.

Děkuji a zdravím

Klientka J.D., nadváha (nemohla vůbec zhubnout), Zásaditý ozdravný program, následuje Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.6.2016

Dobrý den pane  Popove,

v neděli odjíždíme na týden k moři na dovolenou s polopenzí a já se měla před dovolenou ozvat. Program jsem začala 20.5. a teď ještě není celý měsíc a váha jde pomaličku dolů, po zásaditém programu o 3 kg a dnes ráno jsem měla o další 2 kg méně.  Začínám si zvykat na nový režim a je mi na něm dobře, nemám nezvladatelný hlad, mám víc energie, opravdu je to pro mě zlom , děkuji moc. Teď potřebuji zvládnout dovolenou, chci se zeptat čím nahradit v jídelníčku luštěniny- dvakrát 75 g, a taky vajíčka, a též houby, co místo nich a asi kolik, kdybych je tam nesehnala…). Pokusím se nejíst sacharidy, v poledne si dám salát asi s kouskem sýra nebo s tofu, jestli seženu….), vynechám lněné semínko, můžu si vzít konopné loupané, to se nemusí asi mlít čerstvě??….

Moc děkuji, protože se cítím výrazně líp i psychicky, zvládám víc práce a je neuvěřitelné, že tělo nemá hlad a vydrží až do večeře…..A hlavně je to první systém, který zabírá na hubnutí, už jsem si začala připadat jako ztracený případ…..

Všechno dobré:-)…..

Klient T.J. , vysoká kyselina močová, vysoký cholesterol, vysoký cukr, výpis z mailu 31.5.2016 (Zásaditý ozdravný program, potom 4 týdny Plnohodnotná výživa)

Dobry den pane Popov,

nemohl jsem se dřiv ozvat. Posilam v přiloze testy odberu z 20.05.
Doktorka chvalila ze je to dobry a ze se hodne zlepšilo zejmena triglecyridy, kyselina moč. cukr.
Cholesterol mozna je podobnej jako i předtim ale tentokrat bez prašku.
Budu v tom pokračovat a za cca 6 tydnu  změrim  cholesterol a uvidime.
Vaš nazor

Klientka M.K., dna, ekzémy, výpis mailu ze dne 19.5.2016 (Půst pro zdraví, nyní Plnohodnotná výživa)

…“ Cítím se výborně, i když předminulý týden jsem onemocněla nějakým nachlazením
(po akci “mytí oken”), ale za pár dnů jsem to zvládla litry bylinkového
čaje.
Zlepšily se mi nesnesitelné problémy s nadýmáním i celkově zažívání.
Asi před 3 týdny jsem byla na lékař. prohlídce kvůli řidičskému průkazu.
Odběry krve byly úplně v pořádku (to ale před 2 roky také). Krevní tlak
120/80. Zlepšil se mi zrak – před 2 roky mi lékař napsal: Řízení pouze s
brýlemi. Nyní nejsou brýle třeba“…

Stejná klientka, dna, ekzémy, předchozí mail 1.3 2016 (dopis při Půstu pro zdraví)

…“Vážení pane Popove,
Moc a moc se omlouvám za pozdní zaslání dotazníku!!! Ve čtvrtek mi přestal
fungovat internet a teprve dnes navečer mi přišli odstranit závadu, takže
jsem si teprve přečetla Váš mail.
Fakturu dám hned zítra uhradit.
Až do čtvrtka mám přechodový režim a opatrně se budu stravovat i dál, dokud
nebudu mít Váš zpracovaný režim, takže nijak nespěchejte.
Chci Vám i paní, která se mnou spolupracovala v době půstu, moc poděkovat za
celou metodiku – úžasně jsem si to 7 dnů užila!!! Bez Re-Baziku si to ale
vůbec neumím představit – ten je opravdu úžasný.
Pocítila jsem sílu energie, kterou nám dává příroda a také množství energie,
které se skrývá v 1 lžičce medu! Jak málo stačí k životu a kolik toho
přijímáme navíc a tělo zbytečně zatěžujeme. Velké díky za všechno Vaše
úsilí, které nám ostatním nyní pomáhá k ozdravění. Můj exém na nohou už
první den půstu večer nesvědil a rychle začal zasychat“…

Klientka D.B., hyperthyreóza, brnění v nohou, 8.5. 2016 (dopis po Půstu pro zdraví)

Dekuji, je uzasne, jak se s vami spolupracuje.

V nedeli odletame na dovolenou na 10 dni, pak se ozvu.

Mejte se krasne

Klientka M.K., nadváha, 5.4. 2016 (dopis při Půstu pro zdraví)

…“Dobrý den,
moc děkuji za optání. Jsem dnes třetí den půstu a daří se mi skvěle a cítím se dobře. Jedu přesně podle vaší metodiky, akorát jsem před vaším pístem měla dva dny odlehčovací….ovoce a zeleninu.
Půstem bych chtěla hlavně vyčistit tělo , zmírnit unavu a nastartovat postupne hubnutí, cca 8kg. Od půstu očekávám svůj restart:0) je mi 42 a kromě svojí mírné nadváhy a zpomaleného metabolismu nemám žádné zdravotní potíže. Rekreačně sportuji a zdravě jím.
Půst bych chtěla držet 7 -10 dnů, určitě se vám potom ozvu. Potíže neočekávám, dříve jsem několik půstů držela , takže nějaké zkušenosti mám.
Díky a přeji hezký den“…

Klient S. M., nadváha, 9.3 2016 (dopis po Půstu a po Redukční plnohodnotné výživě)

…“Dobrý den do Prahy,
nejprve bych se rád omluvil, že reaguji na váš dotaz/nabídku až teď.
Naši spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Především po stránce pochopení toho všeho co je s redukcí váhy a stravou spojeno. I vyzkoušení doporučených postupů bylo poučné.
Protože sledování váhy vnímám v souladu s celým životním stylem, tak si vše v hlavě vyhodnocuji a sám přemýšlím, jak dál. Nejproblémovějším se zdá nastavení vlastního režimu stravy, který se bude docela lišit od toho, jak žije naše rodina. Velikonoční doba je pravidelnou příležitostí pro další půst, tak se budu ubírat tímto směrem.

Přeji pěkný čas a spokojené zákazníky“…

Klientka S.L., opakované záněty dutin, nízká imunita, 14.3 2016 (drží Plnohodnotnou výživu)

…“Dobrý den,
omlouvám se, že píšu až teď, ale březen a duben máme v práci dost náročný, samá školení a služební cesty. Jídelníček se mi dodržovat daří, pokud jsem doma, to není problém, horší je to na služebních cestách, kde nemám možnost si vařit. Zítra jedu na týden do Prahy, pak mě čeká Francie a Slovensko. Pak už by měl být klid. Nehubnu, takže přidávat asi není třeba. Celkově se cítím dobře, minulý týden jsem chytla rýmu a kašel a poprvé za ty 2 roky mi rýma nepřešla v zánět dutin. Takže určitě budu s jídelníčkem pokračovat.
S pozdravem“…

Klientka D.O., nadváha, srdeční arytmie, dne 24.2.2016
(Zásaditý ozdravný program, nyní redukční plnohodnotná výživa)

…“Dobrý den pane Popove,
myslím, že jsem schopna se s plnohodnotnou výživou spřátelit bez problémů. Ale netvrdím, že vše zvládám stoprocentně. Momentálně řeším jedno omezení. Protože mne po všech vyšetřeních čeká elektro kardio verze, začala jsem užívat warfarin na ředění krve a tak mám omezený výběr zeleniny. Vzhledem k tomu, že mi pomalu ale jistě ubývají i přebytečná kila, myslím, že všechno funguje jak má
Krásný den přeje“…

Klient L.N., metabolický syndrom (vysoký tlak, vysoký cholesterol, vysoký cukr) 27.února 2016 (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Včera jsem byl na kontrole u lékaře a měl jsem tlak 135/90 (dříve jsem neslezl pod 140, ponejvíce něco kolem 150). Možná je to důsledek toho Ozdravného programu s polu s vynecháním piva na Vaši radu.
Hlavně, aby se tento trend udržel!
Děkuji a přeji příjemný víkend“…

Stejný klient, metabolický syndrom, předchozí mail 23.2.2016

…“Dobrý večer, pane inženýre,

děkuji za odpovědi. Dnes je to 14 dní, co jsem započal Zásaditý ozdravný program a od zítřka postupně pomalu začnu najíždět na normálnější stravu. Shodil jsem 3-4 kg, cítím se skvěle (tj. odlehčeně, o poznání jsem méně unavený, ospalý, naopak duševně čilejší), jen to pobolívání hlavy se občas vyskytuje, ale nic hrozného. Sportovat, jak Ozdravný program doporučuje, moc nemůžu, kvůli bolesti v noze, ale občas jsem si dal saunu a denně na noc detoxik. náplasti na chodidla“…

Klient M.H., vysoký tlak, dna, vysoký cholesterol, 29.ledna 2016, (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Dobrý den,

Děkuji za odpověď. Níže mé:
– cítím se dobře
– hmotnost – z cca 90 kg jsem snížil na cca 85-86 kg
tlak – min. víkend jsem již měl velmi nízký (cca 95/68) – vysadil jsem tedy prášky na snížení tlaku a mám kol 115-125 / 75 -85 (2 roky jsem to tak neměl, ani s těmi prášky!! – vůbec jsem netušil, že to takto zabere 🙂 )
– určitě poprosím o spec. plnohodnotnou stravu za účelem dalšího zlepšování stavu (tj. snížení cholesterolu , kys. Močové, triglyceridů v krvi).

PS: v pondělí v 17,00 – můžeme si dát Skype tel.?
PPS: můžu ještě do toho pondělka i tvarůžky (jsou to bílkovina bez tuku…)

Děkuji a přeji fajn den.

S pozdravem / Best regards“…

Klient J.S., epilepsie, 7.února 2016 (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Dobrý den, promiňte, že jsem se tak dlouho neozval.
Díky Vašemu postupu odkyselování jsem měl poslední epi-záchvat koncem října!
A váha šla nahoru z 60 na 64kg což je na dobré cestě k 67kg.
V prosinci jsem měl dva klystýry, protože se mi zdálo, že se pořád ucpávám. Nyní je pravidelná stolice 2x-3x/den. Vše OK. S hezkým pozdravem“…

Klientka J.P., po držení Půstu pro zdraví, 20.1.2016

…“Dobrý den, děkuji za pěkné přání a dobré rady. Přeji vám radost a pokoj v novém roce 2016. Mám tušení, že i v tomto roce využuji vašich služeb a navštívím poradnu, půst pod vaším vedením mi přinesl ozdravění a snad i vyléčení zažívacích problémů.
S pozdravem“…

Klientka V.D., nadváha, 9.12.2015 (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Bohužel musím začít až 2.1,manžel už teď. Je po operaci menisku, dělám servis, maminku mi pustili z nemocnice-budík a zlomená ruka, dcera stále na uzavřeném oddělení a zatím není stabilizovaná. Nemám čas jíst, pít ani spát a psychicky mi už docházejí síly. Myslím, že v novém roce bude manžel i maminka ready a já budu mít zase prostor pro sebe. Teď to nejde.
Jinak děkuji za detox, i když byl komplikovaný díky událostem v rodině, velmi mi pomohl.
Děkuj a přeji krásné a klidné svátky.
Hned v lednu zavolám“…

Klientka I.H., chronická únava, 26.11.2015 (po Půstu pro zdraví)¨

…“Milý Vladimíre,

slávu hladovění a ozdravného půstu šířím, kudy chodím…
(a přitom sama jsem celé léto žila v rozporu s tím, co je správné..)

Když to teda řeknu úplně polopaticky, celý rok jsem ani nehladověla, ani neprováděla žádné nálevy, zato jsem měla šíleně vyčerpávající sezónu, stres kam se člověk podíval a při tom jsem na zdravou stravu neměla vůbec prostor. Ba naopak.
To se samozřejmě podepsalo na mé postavě i zdraví a mám pocit neustále zvětšeného břicha ( myslím že původcem je slinivka, ale to nechci teď rozebírat).
Chtěla jsem si proto udělat výplach, abych se zbavila toho těžkého pocitu a vyčistila bříško.

Ale nevím úplně přesně, jestli je třeba i vysadit jídlo na ten den nebo jak by to bylo nejlepší?
Co mi tedy doporučujete?
( týdenní půst je jiná kapitola, to chápu jako takový pilíř. Ale než k němu naberu zase odvahu a čas, chtěla jsem si trochu odlehčit hned teď…)

Vzpomínám si, že nám Věrka říkala, že je i dobré se 1x týdne postit. Jak často by tedy bylo vhodné nebo možné aplikovat očistný klystýr? A za jakých podmínek?
Děkuji za odpověď.

Jinak mne těší, že jste udělali kus práce a daří se vám.

Přeji hodně spokojených klientů a zdravím“…