Ceník

Ceník našich služeb

  1. Specializovaný regenerační program – 1350,-Kč. Cena zahrnuje metodiku (přesný návod, jak provádět regeneraci včetně plánu plnohodnotné výživy) + následné poradenství (v rámci tohoto poradenství vysvětlujeme klientům nejasnosti, případně korigujeme regeneraci. Na dotazy odpovídáme zpravidla mailem). Regenerační programy působí vždy šířeji. Klient platí vždy jen jeden regenerační program. S výběrem nejvhodnějšího programu klientům ZDARMA pomáháme. Stačí nám napsat vaše problémy přes kontaktní formulář. Zde se dozvíte více o regeneračních programech.
  2. Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou – metodika a následné poradenství – 1.350,-Kč . Jedná se o celkově ozdravný program bez specifického zaměření (používá se i tehdy, pokud klient má více zdravotních problémů současně). Podrobné informace o programu a možnost objednání v našem e-shopu proklikem zde.
  3. Půst pro zdraví – metodika německých lékařů přírodní medicíny a následné poradenství 900,-Kč. Používá se obvykle na začátku regenerace – většinou pouze u zdravých klientů, kteří trvale neužívají žádné lékyBližší informace po prokliku.
  4. Zásaditý ozdravný program (detoxikační program) – metodika německé přírodní medicíny a následné poradenství 900,-Kč. Používá se obvykle na začátku regenerace u nemocných klientů a těch, kteří trvale užívají léky. Bližší informace po prokliku.
  5. Osobní konzultace k regeneraci – 1000,-Kč/ hodinu (netýká se poradenství klientům při výběru regeneračního programu před zahájením regenerace – tuto službu poskytujeme mailem ZDARMA jako odpověď na dotaz klientů. Také se netýká všech dotazů klientů, kterými klienti žádají o vysvětlení nebo upřesnění regeneračního programu – vyřizování takových dotazů mají klienti už předplaceno v ceně regeneračního programu). Bližší informace o osobních konzultacích najdete po prokliku.

Záruka na regenerační programy je vysvětlena v sekci Dotazy klientů (klikněte)

Centrum řízené regenerace s.r.o. je plátcem DPH.