Prověřený systém redukce váhy podle lékařů přírodní medicíny. Jako jediní v ČR používáme komplexní programy, které vám umožní nejen zdravě zhubnout, ale SOUČASNĚ se zbavovat i zdravotních problémů.

 • Součástí všech našich domácích regeneračních programů je dlouhodobě lékařsky odzkoušená a zdravá metoda hubnutí (Německo, Švýcarsko, ale už i ČR), při které pohodlně hubnete každý měsíc cca 4 kg (až do úplného zhubnutí). 
 • Nadváhu považujeme za KOMPLEXNÍ zdravotní problém, který vedle výživy má obvykle i další příčiny (např. inzulinová rezistence, nedostatek spánku, porucha činnosti štítné žlázy, nadměrné stresy apod. ). Proto v našich regeneračních programech kromě správného stravování pomocí redukční plnohodnotné výživy řešíme i většinu dalších příčin nadváhy!!!
 • Naše programy nejsou jen o jednorázovém snížení váhy!!!  Systémově řešíme i tzv. jo-jo efekt. Skutečné zhubnutí nelze vyřešit jen dietou!
 • Naše programy umožňují hubnout, ale současně se zbavovat i zdravotních problémů (pokud je to potřeba). Takové řešení nabízíme jako jediní v ČR.
 • Protože budete celkově i zdravěji žít, váhu si udržíte.

Systém výživy odstraňuje 3 hlavní chyby. Proto zhubne každý.

 • 1. chyba – nedělá se úvodní detoxikace organismu. Na začátku hubnutí je vhodné provést úvodní detoxikaci formou účinného odkyselovacího programu (Zásaditý ozdravný program). Organismus se zbaví nejen toxinů, ale zejména se zvýší citlivost a funkčnost buněk (v nich se totiž odehrává celý metabolismus). V této fázi také poznáte, jak je snadné vydržet i s malou dávkou sacharidů. Pohodlně nastartujete svoji redukci váhy a ještě se celkově ozdravíte. Hubnutí půjde snadněji, a to zejména u těch, kterým se to dlouhodobě nedaří.
 • 2. chyba – špatně se vybírají potraviny pro hubnutí a také se špatně sestavují denní jídla. Němečtí lékaři při následné redukční plnohodnotné výživě výrazně omezili potraviny s tzv. vysokým glykemickým indexem (hlavně sacharidy – uhlovodany). Tyto potraviny vedou k nadváze a také zvyšují naši chuť na sladké a uhlovodany (sacharidy). Denní jídla při hubnutí musí být navíc dobře zkombinována (směs bílkovin, tuků, sacharidů), abyste neměli hlad. Vydržíte proto i s mnohem menšími porcemi jídla, a bez hladu
 • 3. chyba – při většině diet chybí dostatek živin (především vitaminů, minerálů, esenciálních mastných kyselin), nutných pro metabolismus zásobních tuků. Proto se používá plnohodnotná redukční výživa, která je odborně propočítaná na obsah všech 46 esenciálních živin. Na rozdíl od diet, se jedná o výživu, která sice má menší množství kalorií, ale dodá vám všechny potřebné živiny v množství, které potřebujete (máte stejné množství jako při „nehubnoucím“ režimu).  

Proč je tento způsob hubnutí příjemný a zvládnutelný?

 • Při tomto systému hubnutí sice budete mít na talíři málo jídla (jako při dietách cca 50-70% běžného jídla), ale hlad mít nebudete. Toho se dosahuje dobrou kombinací potravin, která jako směs nenabudí chuť k jídlu (to je jedno z tajemství úspěchu tohoto systému hubnutí). Chybějící živiny dostanete ve formě doplňků stravy. A energii budete brát ze svých zásobních tuků.  Proto vám při hubnutí nic nechybí a cítíte se příjemně. Jen se tento systém musíte ze začátku naučit.
 • Systém redukce váhy funguje vždy, není nijak striktní. Umožňuje vám totiž drobná přerušení (rauty, narozeniny apod.), takže se nemusíte stresovat, že byste systém hubnutí nemohli dodržovat.  Nejste na závodech, do cíle můžete dojít svým vlastním rytmem (při drobných narušeních nezhubnete 4 kg za měsíc, ale třeba jen 2 až 3 kg, ale za to budete mít pocit, že nejste o nic ošizeni!).
 • Naše metoda vás také naučí, jak celý mechanismus hubnutí probíhá.  U nás se naučíte, proč skutečně lidé přibírají na váze (není to tím, že by málo cvičili a nebo hodně jedli…). Budete znát zákonitosti a nabídneme vám takové řešení, že  zvládnete i tzv. JO-JO efekt
 • Nemusíte nikam jezdit, vše provádíte v pohodlí domova podle našich přesných návodů. Snadné. Po celou dobu hubnutí vám dle potřeby radíme
 • Obezita a nadváha má ještě další příčiny. Náš regenerační program působí na většinu z nich. Proto má vysokou míru úspěšnosti.   

Jak si současně s hubnutím ještě i zlepšíte zdraví?

 • Výhodou u nás je to, že naši specialisté tento německý postup hubnutí zakomponovali do celkového regeneračního programu, který vám pomůže nejen hubnout, ale i se celkově ozdravit. Samozřejmě ze začátku budete hlavně hubnout, což je vždy i začátek celkového ozdravování. Všechny naše regenerační programy obsahují vždy jednu variantu s hubnutím.  Pokud Vás zajímají naše regenerační programy, v rámci kterých i pohodlně zhubnete a ještě budete zdravější můžete si přečíst článek a zhlédnout videopřednášku po kliknutí: Regenerační programy.

Jaké Regenerační programy se zajištěným hubnutím máme k dispozici?

 • Pokud máte více zdravotních problémů současně, zavolejte nám nebo napište a my vám doporučíme pro vás nejvhodnější regenerační program. Programy totiž působí šířeji a většinou pomáhají najednou s více zdravotními problémy. Ale některé zdravotní problémy vyžadují přednostní řešení. Můžete ještě informovat na tel. 7777 44 247 v pracovní době od 10.00 do 17.00. Rádi vám poradíme. 

 

Důležitá poznámka: 

 • Všechny výše uvedené regenerační programy fungují samozřejmě samostatně (včetně pohodlného a příjemného hubnutí cca 3-4 kg/měsíc). Je to zajištěno tak, že v těchto programech je jako jedna stravovací  varianta vždy i správně naplánovaná redukční plnohodnotná výživa. Kromě toho, že zajistí hubnutí, také postupně odkyseluje. Ale pokud chcete celkový ozdravný efekt a hubnutí urychlit, je vhodné na začátek použít počáteční odkyselovací program (Zásaditý ozdravný program). Tento program pomáhá rychle nastartovat proces hubnutí i ozdravování. Trochu zhubnete. Zásaditý ozdravný program často pomáhá snížit různé otoky, bolesti apod. Je to v celém hubnutí ta nejsložitější fáze, ale klienti si pochvalují. Bližší informace najdete v článku Zásaditý ozdravný program.