Řízená regenerace – vaše cesta ke zdraví

Máte zdravotní problém, cítíte se špatně či unaveni?

Pomůže vám řízená regenerace!

O co se jedná?

Hlavní zásady řízené regenerace

 • Regenerace je opak slova “degenerace”. U každého člověka – pokud se o svůj organismus správně nestará – dochází k různým degenerativním změnám (zhoršování funkce srdce, jater, ledvin, slinivky, mozku, úbytek hormonů, úbytek svalů, zhoršování laboratorních hodnot v krvi, přibírání váhy apod.). Tyto degenerativní změny mohou probíhat i celá desetiletí a nenápadně. Výsledkem jsou obvykle různé chronické zdravotní problémy. 
 • Degenerace organismu probíhá u každého různou rychlostí, dá se i přibrzdit. Důkazem jsou lidé, kteří nevypadají na svůj kalendářní věk, ale zdají se být třeba o 15 až 20 let mladší. 
 • Posláním naší společnosti je naučit vás správné regenerační metody. Většinou je nutné použít současně více regeneračních metod. Pak se váš organismus začne ozdravovat a směřuje od degenerace k regeneraci. Pomáháme vám tyto regenerační metody zavést do vašeho životního stylu – proto jsme Centrum řízené regenerace. 
 • V regeneračních programech se používají pouze prověřené regenerační metody, které univerzálně pomáhají každému: např. detoxikační a odkyselovací metody, speciálně naplánovaná plnohodnotná výživa, doplňky esenciálních živin, eliminace potravin, redukce váhy, obnova správného spánku, obnova správné funkce střev, metody zvládání stresu, přiměřený pohyb a další specializované regenerační metody. Vše snadno zvládnete.
 • U zdravotních problémů vždy NAJEDNOU SE PŮSOBÍ NA VŠECHNY HLAVNÍ PŘÍČINY. DŮLEŽITÉ JE V NOVĚ VYTVOŘENÝCH PODMÍNKÁCH NĚJAKOU DOBU VYTRVAT, PAK TEPRVE ORGANISMUS ZAREAGUJE, ZLEPŠUJE SE ZDRAVOTNÍ STAV. ZDRAVOTNÍ PROBLÉM ODCHÁZÍ. Proto jsou regenerační programy úspěšné. Jdou k podstatě zdravotních problémů.
 • Řízená regenerace je v podstatě jediný způsob, jak skutečně řešit zdravotní problémy. 
 • Protože používáme jiné postupy než klasická medicína (ta používá především léky), dosahujeme zákonitě i jiných výsledků (můžeme výrazně pomoci i u tzv. léky neléčitelných a chronických zdravotních problémů).
 • Regenerační metody jsme si sami nevymysleli, jen jsme je vystudovali. Používáme účinné a prověřené regenerační metody lékařů západní přírodní medicíny (Německo, USA). Mohou pomoci každému, Nezáleží ani na věku a na tom, zda užíváte léky.
 • Metody lékařů západní přírodní medicíny jsou GARANTOVÁNY renomovanými lékařskými společnostmi.Jsou založeny na současných poznatcích o výživě a biochemii lidského organismu. Metody rozvíjejí lékaři s vysokoškolským medicínským vzděláním, kteří dobře znají funkce lidského organismu. 
 • Výhodou regeneračních metod lékařů přírodní medicíny je to, že nemusíte nijak přerušovat jakoukoliv vaši léčbu u lékařů. Naopak, protože se jedná o změny ve stravování a životním stylu, podpoříte tím svou léčbu. Váš lékař obvykle nemá čas se vaším stravováním a životním stylem zabývat. 
 • Klient od nás dostává přesnou písemnou příručku – metodiku regeneračního programu, jak postupovat. Příručka zahrnuje jak jednoduchý plán, tak i podrobné vysvětlení. Regenerační programy jsou typizované, ve vzájemném kontaktu pak následně řešíme individuální rozdíly v regeneraci. Klientům radíme a zodpovídáme dotazy (ZDARMA). Většinou na dálku (telefon, e-mail). Od nás máte vždy pomoc – v tom je podstata řízené regenerace.
 • Řízená regenerace trvá většinou v řádech měsíců. Ale příliš vás nezatíží. Jde hlavně o systém. Vše si řídíte sami v pohodlí domova, v běžném v pracovním nasazení. 
 • Řízená regenerace pomáhá i při komplikovaných a chronických zdravotních problémech. Naše regenerační programy umíme podle potřeby kombinovat a přizpůsobit vaší zdravotní situaci. Pokud máte jakýkoliv zdravotní problém, napište nám. Využijte kontaktní formulář.