Regenerační program – komplexní návod, jak vyřešit váš zdravotní problém. V pohodlí domova s naší podporou.

 • Vaše zdravotní problémy můžete s námi vyřešit pomocí speciálních regeneračních programů. Máme je zaměřené na různé zdravotní problémy (např. reflux jícnu, neuropatii, cukrovku, kostní problémy a další – viz přehled níže)
 • Regenerační program vám ukáže, jak vyřešit HLAVNÍ PŘÍČINY konkrétního zdravotního problému, a to SOUČASNÉ.  PROTO REGENERACE FUNGUJE.
 • Výhodou všech regeneračních programů je to, že je nijak nenarušují vaši případnou  léčbu u lékařů, ale doplňují ji.  Regenerační programy jsou totiž zaměřeny na dosažení dostatečného příjmu všech 46 nenahraditelných živin a na další ozdravné metody v oblasti  životního stylu. To jsou oblasti, kterými se lékaři obvykle do hloubky nezabývají. S vašimi lékaři vždy dále spolupracujete. Oni vám také odborně kontrolují, jak se váš zdravotní stav lepší. Při regeneraci se postupně zbavujete i léků (průběžně, jak se váš organismus ozdravuje).
 • Postupujete vždy podle jednoho konkrétního zdravotního programu (zpravidla zaměřeného na nejvýznamnější zdravotní problém).  V případě více zdravotních problémů současně vám pomůžeme vybrat pro vás nejvhodnější. Programy umíme i kombinovat, ale VY PLATÍTE VŽDY JEN JEDEN SPECIÁLNÍ PROGRAM!!!).
 • Výhodou regeneračních programů je to, že působí současně na celý organismus. takže se můžete zbavovat i více zdravotních problémů současně (i když se přidržujete jen jednoho regeneračního programu, který vybereme)
 • Regenerační program je písemný návod, podle kterého sami postupujete v domácích podmínkách (nemusíte nikam jezdit, ani navštěvovat lékaře)
 • Pokud máte více zdravotních problémů současně, raději nám je v emailu popište (použijte kontaktní formulář na této stránce). Uveďte také svůj orientační věk, výšku, váhu. Budeme vás zpětně kontaktovat a vybereme pro vás nejvhodnější regenerační program, vhodný právě pro Váš věk a zdravotní stav. Programy můžeme i přizpůsobit.  Odpovídáme do 2 pracovních dnů.

Proč regenerační program pomůže každému?

 • Regenerační program obsahuje všechny hlavní cílové (IDEÁLNÍ) podmínky, které lidský organismus potřebuje, aby dobře fungoval 
 • Tyto IDEÁLNÍ PODMÍNKY JSOU PRO KAŽDÝ LIDSKÝ ORGANISMUS V PODSTATĚ STEJNÉ !!! Proto jsou i naše programy typizované.
 • Pro vaši představu: Ideální podmínky jsou např. správná plnohodnotná výživa, obsahující všech 46 nezbytných živin, nezakyselující strava, kvalitní spánek, dobrá stolice, dostatek pohybu, správné hladiny vitaminů a minerálů v krvi a řada dalších.
 • Vaše podmínky, které svému organismu vytváříte, se obvykle liší od těch cílových (ideálních). Program vám ukáže, kde tyto ideální podmínky narušujete a také se naučíte,  jak je správně napravit. Zvládne každý. U každého to je trochu jiné. To jsou pravé příčiny zdravotních problémů, které je třeba odstranit.  Proto každý postupuje individuálně
 • Regenerační metody nejsou složité, jde o systematičnost a trpělivost.
 • Regenerace je založena na znalostech biologie člověka. Nepoužíváme žádné „tajemné“ přípravky, „nadpřirozené schopnosti“ nebo metody různých “šamanů”. Použité regenerační metody pomáhají všem, nemohou uškodit
 • Při regeneraci spolupracujeme na dálku, nemusíte nikam jezdit.
 •  

Přehled regeneračních programů (po kliknutí na příslušný program se dostanete do našeho eshopu, kde si program můžete zakoupit). Pak se vás ujmeme.

Pokud máte jen jeden hlavní zdravotní problém, můžete si dále rovnou vybrat a zakoupit v eshopu.  Pokud máte více zdravotních problémů, raději nám napište přes kontaktní formulář. ZDARMA vám pomůžeme vybrat pro vás nejvhodnější program. Použijte kontaktní formulář na této stránce.

A. Celkově ozdravný program ( pro klienty, kteří nemají žádný zvláštní zdravotní problém – jen chtějí jíst zdravě a celkově se ozdravit) 

Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou

B. Speciální regenerační programy (ale pomáhají vždy i celkově ozdravit organismus)

 1. Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu
 2. Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové
 3. Regenerační program při refluxu jícnu
 4. Regenerační program při neuropatii
 5. Regenerační program při cukrovce léčené inzulinem a neuropatii
 6. Regenerační program při cukrovce neléčené inzulinem
 7. Regenerační program při revmatické artritidě
 8. Regenerační program při lupénce
 9. Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích (např. astma, kožní potíže)
 10. Regenerační program při roztroušené skleróze.
 11. Regenerační program při srdeční arytmii
 12. Regenerační program při chronické únavě a nespavosti
 13. Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku
 14. Regenerační program při kostních problémech (osteoporóza, artróza, osteochondróza apod.
 15. Regenerační program při chronickém zánětu slinivky
 16. Regenerační program při žaludečních, jaterních a žlučníkových problémech
 17. Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních
 

Další informace k regeneraci + VIDEO: Proč jsou naše programy typizované a proč vás předem nemusíme vyšetřovat?