Metoda německých lékařů odstraňuje tři hlavní chyby, které se dělají při hubnutí. Jak lze skutečně zhubnout …a natrvalo.

 

Jaké jsou tři hlavní chyby při hubnutí – krátké shrnutí:

  1. nepoužívá se počáteční detoxikace, odkyselení organismu. Buňky tedy nemohou dobře fungovat. To brání dobrému metabolismu, který je při hubnutí vysoce potřebný
  2. při hubnutí se používají diety, což je ochuzená strava. Taková ochuzená strava zpomaluje metabolismus, navíc se při ochuzené stravě lidé špatně cítí. Prostě máte málo živin. Zde upozorňujeme, že opravdu kvalitní plán jakékoliv výživy (normální i redukční) si neodborník není schopen sám doma nastavit „na koleně“, i když se o to mnoho lidí pokouší. Amatérskými a špatně sestavenými dietami (stravou, která je ochuzena o živiny) sice můžete dočasně i zhubnout, ale dlouhodobě si vyčerpáte zásoby živin a uškodíte si!
  3. Při hubnutí dietami se často používají potraviny, které jsou s hubnutím neslučitelné. Jedná se především o potraviny s vysokým glykemickým indexem. Tyto potraviny jednak zvyšují hladinu hormonu inzulinu (hormon ukládání energie) a také navyšují chuť k jídlu. Takové diety se jednak obtížně dodržují a také se po nich málo hubne.

Na videu vám vysvětlujeme, jak výše uvedené tři hlavní chyby při hubnutí odstranili němečtí lékaři přírodní medicíny. Proto je tedy hubnutí pomoci Redukční plnohodnotné výživy účinné a příjemné. A dá se snadno vydržet, dokud nedosáhnete potřebné váhy. Navíc v podrobné metodice podle německých lékařů dostanete tak dobré rady, že už nikdy v budoucnu nebudete problém nadváhy řešit.

Pokud chcete s hubnutím začít právě nyní, objednejte si 1. fázi hubnutí – Zásaditý ozdravný program u nás na e-shopu. Za 14 dnů se pročistíte, zhubnete cca 3 až 5 kg a uděláte první úspěšný krok při vašem hubnutí (klikněte na tento odstavec).  

Pokud máte ještě jakýkoliv dotaz či pochybnost, kontaktujte nás na tel. 777 143 283 nebo 7777 44 247 v pracovní dny od 10.00 do 17.00. Rádi vám vysvětlíme, proč tato metoda vždy funguje a proč i vám může pomoci. Pokud máte problémy s telefonním tarifem, pošlete sms s Vaším kontaktem, zavoláme vám zpět.

Ohlasy našich klientů, kteří hubnou a ozdravují se metodami německých lékařů přírodní medicíny si můžete přečíst na stránce Ohlasy klientů.