Fotogalerie

Na této stránce zveřejňujeme fotografie z akcí, kterých se zúčastnili odborníci Centra řízené regenerace s.r.o.

Bad Nauheim, Německo, 18.-20.9.2015 – Centrum řízené regenerace s.r.o. se zúčastnilo výroční konference z názvem Leiten – Begleiten – Beraten (Vést, doprovázet a radit), kterou pořádala Německá půstovní akademie (Deutsche Fasten Akademie) pro své členy u příležitosti 35. výročí založení. Konference se zúčastnili Ing.Vladimír POPOV a Mgr. Věra Husáková – jako jediní členové Deutsche Fasten Akademie z České republiky. Pravidelné konference se pořádají s cílem dalšího vzdělávání členů Deutsche Fasten Akademie v oblasti výživy a hladovění.

Überlingen, Německo, 27.-28.6.2015 – ředitel Centra řízené regenerace s.r.o., Ing.Vladimír POPOV se zúčastnil 16. mezinárodního kongresu Německé lékařské společnosti pro léčebné hladovění a výživu ( Ärzte Gessellsachaft Heilfasten und Ernährung e.V. – ÄGHE) – s názvem Fasten 2.0. (Hladovění 2.0). Na kongresu s výsledky svých nejnovějších objevů v oblasti hladovění a výživy vystoupili nejvýznamnější světoví odborníci na léčebné hladovění a výživu – např. profesor Walter Longo, gerontolog z USA, který se zabývá výzkumem hladovění a rakoviny, profesor Andreas Michalsen, které na klinice v Berlíně vede klinickou studii na možnost propojení hladovění a chemoterapie a mnoho dalších. Kongres byl určen především pro lékaře – specialisty na léčebné hladovění a výživu, kteří se touto formou dále odborně vzdělávají.

Berlin, Německo, 23.-24.11.2013 – Centrum řízené regenerace s.r.o. (Ing.Vladimír Popov) se zúčastnilo 43. zasedání Německé lékařské společnosti pro léčebné půsty a výživu v Berlíně. Deutsche Gesselschaft für Heilfasten und Ernährung e.V. (ÄGHE) – německá Lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu pořádá pro své členy – především lékaře a trenéry půstu pravidelné odborné semináře ke zvyšování kvalifikace. Z České republiky se těchto vzdělávacích akcí účastní pouze Centrum řízené regenerace s.r.o.

Ulan – Ude, autonomní republika Burjatia, Ruská federace, 24.-29.10.2013 – Centrum řízené regenerace s.r.o. (Ing. Vladimír Popov) se zúčastnilo mezinárodního kongresu o léčebném hladovění pod názvem Bajkalskie čtenia v autonomní republice Burjatia. Součástí kongresu byla i návštěva lázeňského komplexu Gorjačinsk u Bajkalu, který se specializuje na léčebné hladovění. Tento mezinárodní kongres pořádalo Ministerstvo zdravotnictví autonomní republiky Burjatia a účastnili se ho vždy lékaři – specialisté na léčebné hladovění z celé Ruské federace. Česká republika byla zastoupena pouze jedním zástupcem (pouze Centrum řízené regenerace s.r.o.).

Überlingen, Německo, 29.-30.6.2013 – Centrum řízeného regenerace s.r.o. (Ing.Vladimír Popov) se zúčastnilo mezinárodního kongresu o léčebném hladovění a váživě pod názvem Eat, fast and live longer (Jíst, hladovět a žít déle). Konferenci pořádala Ärzte Gessellsachaft Heilfasten und Ernährung e.V. (ÄGHE) – německá Lékařská společnost pro léčebné půsty a výživu. Kongresu se zúčastnilo více než 200 specialistů na léčebné hladovění a výživu – zejména z Německa, Franice, Polska, Ruské federace a z České republiky (pouze Centrum řízené regenerace s.r.o.).