Ohlasy klientů, kteří procházejí regeneračními programy založenými na regeneračních metodách lékařů přírodní medicíny

Metody, které používáme v našich regeneračních programech jsou garantovány a prověřeny odbornými lékařskými společnostmi lékařů přírodní medicíny (viz GARANCE METOD). Metody tedy už nemusíme prověřovat, fungují. Jejich výhodou je to, že nemusíte nijak přerušovat jakoukoliv vaši léčbu u lékařů. Naopak, protože se jedná o změny ve stravování a životním stylu, podpoříte tím svou léčbu. Váš lékař obvykle nemá čas se vašim stravováním a životním stylem zabývat. Zde zdůrazňujeme, že se jedná o změny, které prospívají každému, nezávisí na věku ani zdravotním stavu. Fungují univerzálně.

Na této stránce zveřejňujeme jen ohlasy klientů – maily, kterými nám naši klienti sdělují své pocity a úspěchy při regeneraci. Z pochopitelných důvodů zachováváme diskrétnost a nesdělujeme konkrétní jména našich klientů, pouze iniciály. Na začátek této stránky vždy přidáváme aktuální maily. (Samozřejmě u nás archivujeme originály mailů a jsme všechny schopni zdokumentovat)

Klientka J.T. artróza,   Regenerační program při kostních problémech, mail ze dne 17. května 2022

Dobrý den, prosím o radu jaký program máme vybrat pro manžela, který je po protonové léčbě karcinomu prostaty, trpí nespavostí a také někdy refluxem. Já používám program na artrozu a pohybový aparát a jsem úplně nadšená. Můj celkový stav se hodně zlepšil již po 3 týdnech, zhubla jsem a rozhodla jsem se, že vaše doplnky stravy budu používat trvale. Chtěla bych tedy taky pomoci manželovi. Je mu 75 let, mně 73. Moc zdravím a děkuji za pomoc Ing. J.T.

Klientka J.U. vysoký krevní tlak, cholesterol, reflux,   Regenerační program při refluxu jícnu + doplněk tlak + cholesterol, mail ze dne 5. května 2022

Dobrý den pane inženýre,

obracím se na Vás po dlouhé době. Snažím se stále dodržovat předepsaný plán. Co mohu říci je, že se mi zlepšily krevní testy, hladiny veškerých tuků a zlepšil se mi tlak. Dokonce jsem snížila lék na tlak s 80 mg na 20 mg. Tak mám radost. Během měsíce bych měla jít na další kontrolu, tak uvidíme. Mám tedy ještě nedostatek železa, beru Tardyferon, ale myslím, že je to způsobené lékem na reflux. S refluxem se to trochu zlepšilo, ale nadále beru lék Rapoxol a i tak mívám problémy.
Samozřejmě nedodržuji jídlo úplně podle plánu, ale snažím se.

Chtěla jsem se zeptat, mohu brát stále všechny doplňky ve stejném množství?
Je možné něčím nahradit tofu, to mi dělá největší problém?

Děkuji za Váš čas a přeji hezký den
s pozdravem

J.U.

Klient P.H., neuropatie, Regenenerační program při neuropatii, mail ze dne 1.května 2022

Dobrý den, tak už jsou to tři měsíce . Musím přiznat, sice pomalu, ale jistě se zlepšuji !!!!  Obzvláště poslední 3 týdny. byl jsem v teple . Stále se maximálně snažím dodržovat program . Cítím se celkově dobře. Jak dál ???? Stále stejné dávky ???  Přeji krásné květnové dny . P.H.

 

Klient M.S., vysoká hladina kyseliny močové, vysoký cholesterol,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail ze dne 23.dubna 2022

Dobrý den, úspěšně jsem dokončil u Vás zakoupený regenerační program( DNA) Pokles hodnot kyseliny močové i všech nezdravých cholesterolů, lékařce při kontrole doslova vyrazil dech..Rád bych využil Vaší nabídky a za zvýhodněnou cenu, vyměnil program a sice potřebuji ještě srovnat srdeční arytmie, které se mi objevují při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži ( divný pocit na hrudi,pocit nedostatku kyslíku, po něm následuje silný srdeční úder, který to srovná) Děkuji a zdravím spokojený zákazník M. S.

Klientka H.J., srdeční arytmie,  Regenerační program při srdeční arytmii, mail, ze dne 2.dubna 2022

Dobrý den, Velmi mi pomohl váš program. Od listopadu, kdy se řídím vaším programem regenerace při srdeční arytmii, se mi podařilo zhubnout a odstranit potíže. Chtěla bych se vašimi doporučeními řídit i nadále, proto prosím o zaslání následného základního programu pro regeneraci. Byla bych velice ráda, kdybyste mi zároveň poslali vaše doporučení pro zlepšení spánku, příručku, program, cokoliv co by mi mohlo ještě zlepšit spánek. Třeba ve vašich doporučeních najdu ještě něco, co neznám, nebo co mi mohlo uniknout. Ještě jednou mnohokrát děkuji H.J.

Klientka A.O., nadváha, vysoký cholesterol, Zásaditý ozdravný program, následně Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail ze dne 14.února 2022

Přeji dobrý den.
  Před několika roky jsem byla účastníkem programu na hubnutí a snížení
  cholesterolu. Dost jste mi pomohli. Ještě v loňském roce bylo vše v poho.
  Duben  – prevence- výsledky v normě.
  Květen – úraz břicha, operace,ATB.
  Červenec – covid, 2x ATB.
  Srpen -únava,kašel,bolesti klobů,zhoršení zraku a náhodně zjištěna cukrovka- Siofor Prolong.
             Za tu dobu jsem stihla přibrat z 67kg. na 73kg. Proto jsem se rozhodla opět
             centrum- regenerace požádat o pomoc.
                                               Děkuje   A.O.

Klientka M.K., vnitřní zánět v organismu, Zásaditý ozdravný program, mail ze dne 23.ledna 2022

Dobrý den pane Popove,

dodržuji už 8 dní Zásaditý očistný program. Vše dodržuji, cítím se lehčeji, jde to dobře.
Nyní mám dilema a zároveň se chci poradit s následným programem. Na základě mých problémů jste mi dále doporučil Regenerační program při zánětlivých onemocněních. Nemám totiž od lékaře konkrétní diagnózu, jak jsem psala. Nyní však k nějakému posunu došlo. Lékař má podezření, že by se u mě mohlo jednat o nějaké revmatické onemocnění. Mám doporučení na revmatologii. Bohužel objednací lhůty jsou dlouhé a já chci pokračovat v ozdravných programech hned po 14 dnech. Jen mi napadlo, jestli by tedy po těch 14 dnech nebyl vhodnější přímo váš program na revmatickou artritidu? I když mám pocit, že oba programy (protizánětlivý x proti artritidě) budou asi dost podobné, i artritida je zánět. No, budu ráda za radu, který zvolit. Děkuji za radu.
Hezký den
M. K.

Klientka D.B., vysoký tlak, metabolický syndrom, Regenerační program  při vysokém tlaku a cholesterolu, mail ze dne 6.ledna 2022

jsem u vás, v Centru řízené regenerace s.r.o. již zaregistrovaná. Můj zájem je nyní o stravování a pohybové aktivity při diagnóze osteoporézy. Snaha dodržovat Vámi doporučených nových návyků při stravování  při metalickém syndromu a hypertenzi mně hodně pomohla a za to děkuji.

Prosím proto o zaslání materiálů  o osteoporéze na mou e-mailovou adresu

Děkuji za Vaši vstřícnost.
S pozdravem D.B.

Klientka, J. S., reflux jícnu,psychické problémy,Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 21.12.2021

 
Dobrý den, pane inženýre,
 
delší dobu jsem se neozvala, ale to proto, že se mi daří celkem dobře s nějakými výkyvy a zatím naštěstí není co k dotazu nebo konzultaci. Chtěla bych Vám popřát krásné a klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, radosti a pohody. Děkuji za Vaši podporu a těším se na další spolupráci, která se už doufám přesune více do prevence než léčení.
 
Se srdečným pozdravem
J.S.
 

 

Klient L.C., Půst pro zdraví, mail ze dne 21.11.2021

Dobrý den,
mockrát děkuji za nečekaně rozsáhlou odpověď. Já si teda ten program objednám přes váš e-shop. Už jsem od vás měl program na půst a byl jsem spokojený. 
 
Hezký den přeji!
 
S pozdravem
L.C.

Klientka, L. E., revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail ze dne 30.10.2021

Dobrý den, pane Popove, 
 
posílám Vám informace k současnému stavu. Vše mám stále v pořádku, přestože jsem si pětiměsíčním programu dovolila lehce povolit na týden cca, bohužel nebyl moc čas vařit, ale i tak jsem si objednávala vše co mám jíst, občas nějaké přílohy, ale zhřešila jsem například s rýží a občas karlovarský knedlík, ale to si stejně dávám 1x do týdne nebo 14 dní max a je to o.k. RA mám ve stavu remise, který se povedl přivést již po 14 dnech užívání prášků, kde už jsem lehce před tím (asi týden), začala užívat Vaše produkty a načítat i vařit, co mám jíst. V této souvislosti mám dotaz, který budu posílat hlavní osobě na kliniku RA, protože moje paní doktorka mi to nedokázala zatím zodpovědět. 
 
Jedná se o to, že když podstupuji tento Váš program, tak to určitě přispívá velmi rychle ke zlepšení a krevní výsledky jsou výborné. Nicméně mě zajímají statistiky, zda je to možné z Vaší praxe přirovnat, kde jsem Vám psala v květnu, že jsem celý život zdravá a měla jsem jen alergii na pyl aj., která se mi minulý rok vrátila a to už byl znak, že se něco děje, protože je to autoimunitního systému. V prosinci budu vědět i výši protilátek v těle na RA plus vitamín D a ještě si musím zařídit vitamín A a E, kde mám tedy vše skutečně čtyři dny před testy přestat brát doplňky a vitamíny? 
V této souvislosti mě zajímá, jak dlouho budu muset brát určité množství doplňků a vitamínů, které beru od 18.5. Je to na rok nebo dokonce déle? 
Je jasné, že už budu navždy sledována na RA nebo mě možná opět zmírní hlídání. Lékařka mě již přesunula z měsíčního hlídání na tříměsíční, jaké jsou další postupy si u nich zjistím. Je to nejlepší klinika na RA v ČR. 
 
Jinak jsem zhubla 9 kilo, což také pomohlo touto stravou a programem. 
 
Příští týden budu vytvářet objednávku vitamínů a doplňků, tak jen potřebuji vědět, zda toho mám vzít na tři měsíce zatím? 
 
Děkuji a přeji hezký víkend. 
 
 
S přátelským pozdravem L.E.
 

Klientka, M. K., neuropatie, cukrovka, nespavost, Regenerační program při cukrovce a případné neuropatii, mail ze dne 19.10.2021

Dobrý den,chtěla bych znovu objednat doplňky stravy:Kyselina Alfa lipoová 2×200 mg,Re-Startin C 1x,R-Startin B 2x,Forte D+E+Mg+Zn 1x,Děkuji vám všem a hlavně Dr.Ing.POPOVI za záslužnou a úžasnou práci s nemocnými klienty,kteří bojují celoživotně s nemocemi,které se prý/nedají léčit nebo dokonce vyléčit/.Zasloužili by jste si obrovský metál,přeji vám hodně úspěchů ve vaši další činnosti.S pozdravem K.M.

Klientka, G. P., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 17.10.2021

Dobrý den pane Popove,již 2 týdny se řídím vašemi radami,což se týká refluxu jícnu.Jsem spokojená,až na to,že jsem začala trpět zácpou.Ještě jsem vám nedala vědět,že mám vyoperovaný žlučník,můj věk je 66let,váha byla 92,výška 172.Zhubla jsem 3kg,nyní 89kg.Cítím se lépe.Děkuji za zpětnou vazbu,s pozdravem G.P.

Klient, J. K., srdeční arytmie, Regenerační program při srdeční arytmii, mail ze dne 11.10.2021

Dobrý den,
uvodem,bych  chtěl říct,že v léčbě srdeční arytmie jsme byli uspěšní.V této souvislosti mám několik dotázů :

1.Z jakého důvodu doporučujete při konzumaci ovoce  a hl.jídla dělat 1/2 hodinovou pauzu?
2.Jelikož mám atrozu kloubů/ ramena,kyčle /,není potřebná nějaká korekce?
Za odpověd předem děkuji.  
S pozdravem J.K.

Klientka, Š. K., duodenogastrický reflux, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 5.10.2021

Dobrý den, pane Popove, 

 
již za 3 týdny mi bude končit tříměsíční regenerační program při refluxu jícnu, tak Vám píšu slíbenou zpětnou vazbu 🙂. Problémy při dodržování jídelníčku ustoupily, cítím se dobře, přesně tak, jak jsem se cítila předtím, než jsem začala mít problémy s duodenogastrickým refluxem žlučových šťáv. Byla jsem dnes dokonce u lékaře s tím, že bych se chtěla objednat na vyšetření jícnu a žaludku, které jsem naposledy měla v květnu 2018, abych věděla jak na tom jsem. Jelikož jsem u lékaře mezitím asi 2 roky nebyla, tak původní lékařka odešla do důvodu, a nynější lékař mi řekl, když jsem mu odpověděla, že se cítím dobře a nemám žádné potíže, že takovéhle vyšetření dělat zdravému a mladému člověku nebude, protože mu to přijde zbytečné. A dál se o tom se mnou nebavil, což mě mrzí, protože jsem o vyšetření měla zájem.
Každopádně děkuji moc za cenné rady a pomoc, kterou jste mi poskytl a určitě bych měla zájem o dokoupení regeneračního programu s plánem plnohodnotné výživy. Mohu Vás tedy poprosit o info, jak tento program zakoupit?
 
S pozdravem a přáním krásného dne. 
 
Š.K.

Klientka, Z. Š.,dna, cukrovka, Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové + doplněk cukrovka, mail ze dne 15.9.2021

Dobrý den,

po třech měsících dodržování Vašeho programu jsem byla na odběru krve a hodnoty kyseliny močové i glukózy mám už v normě. Navíc se mně upravila hodnota CRP, , které jsem měla roky zvýšené okolo 10, téměř k normě. Trvalé bolesti kyčelních kloubů se ale vůbec nezmírnily. Chtěla bych ještě víc zhubnout, proto prosím o informace, jak mám dál jíst podle Vašeho programu. 
Mám problém se snídaní, jak se ochladilo, dělá mně potíže jíst jogurt apod. spolu se zeleninou a z většiny ovoce mě ráno bolí břicho. Někdy vyměním doporučovanou snídani za večeři, ale i tak mi to nevyhovuje.
 
Děkuji za rady. Z.Š.

Klientka, D. Z.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail dne 26.8.2021

Dobrý den, vážený pane inženýre,

 
v souvislosti s léčbou refluxu jícnu jsem tento týden byla na kontrolní manometrii a 24h ph-metrii s tím, že refluxem jícnu nadále netrpím.
Velice děkuji za Váš „doprovod“ při mojí léčbě v rámci centra řízené regenerace. 
Objednávám si výměnu regeneračního programu standard, předpokládám, že v něm též najdu návod, jak nadále užívat doplňky stravy.
Pokud máte nějakou radu, kterou byste mi chtěl udělit na závěr, budu velice ráda. 
 
Ještě jednou děkuji za vše.
 
D.Z.

Klientka, M. K.,cukrovka, neuropatie, Regenerační program při cukrovce léčené inzulinem a neuropatii, mail dne 11.8.2021

Dobrý den,pane ing.Popove,jsem vděčná za to že jsem našla váš regenerační program.Jsem nadmíru spokojená s vaším přístupem ke klientovi,s expresní dodávkou obj.zboží,a hlavně se složením přírodních prvků které tělo potřebuje ke zdravému životu.Cítím se lépe,mám hodně zdrav.,problémů následkem dlouhodobé cukrovky a věřím že s vaším ozdravným programem to zvládnu.Moc děkuji za to co pro celou společnost děláte a přeji vám hodně spokojených klientů,s pozdravem M.K

Klientka, M. H.,revmatická artritida, Zásaditý ozdravný program, mail dne 3.8.2021

Dobrý den ,
chtěla bych Vám moc poděkovat , nyní budu končit   – Zásaditý ozdravný program a opravdu kruté bolesti jsou daleko mírnější. (Dg: revmatoidní artritida) Chtěla jsem se zeptat , zda mám hned po skončení půstu začít další program , asi teda na revmatoidní artritidu , nebo který mi doporučíte .

Moc děkuji a přeji hezký den s pozdravem M.H.
 

Klientka, I. K.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail dne 28.7.2021

Zdravim,

Užívám program pro refluxní chorobu jícnu asi 4 měsíce. . Asi 6 týdnů jsem dodržovala všechna doporučení striktně, později asi   70 procent. Pokud nedělám velké chyby, cítím se naprosto skvěle a zdá se, že se z velké části opravila i jícnová kýla. Doplňky už  beru v nižších dávkách. Zhubla jsem  zatím 6 kg. V září nechám změřit cholesterol, který jsem měla hodně vysoký, tak dám vědět.

Za všechno jsem moc ráda a děkuji.

Chci se zeptat, zda lékaři funkční medicíny poradí se stavem , který lékařka označila jako „hraniční stav před rozvojem Alzheimra“ , pokud to dobře reprodukuji. Strava, doplňky…

Děkuji a zdravím

I. K.

Klientka, E. L.,pravidelná detoxikace organismu, opakovaný Půst pro zdraví, mail dne 23.7.2021

Dobrý den, 

tak končím svůj v pořadí osmý půst pro zdraví. Včetně návratové diety.
V podstatě už přesně vím, co mě čeká a jaký bude průběh půstu. 
Metodika je bezvadná, přesná a jednoznačná.
Jen to odhodlání a nějaký prvotní impuls je potřebný a potom už do jde samo.  
 
Lidé kolem mě se mě ptají, jestli opravdu nemám hlad a já jím dokola tvrdím, že nemám. Protože nejdůležitější je to nastavení v hlavě. Vědět proč to člověk podstupuje a hlavně se nebát, že budu mít hlad. Prostě si v hlavě nastavit, že budu držet půst a tudíž nebudu jíst. Ale dělám to dobrovolně a s nějakým cílem.
 
S různými metodami detoxikace a očisty se zabývám už dlouho. Praktikuji jógu, takže i jogínské očistné techniky včetně Šanpraksalány. A zjistila jsem, že půst mi vyhovuje nejvíce.
 
I když první den je pro mě zřejmě nejtěžší. 
Jednodenní půsty držím pravidelně, obvykle o ÚPLŇKU nebo NOVU, ale na prvním dni půstu pro zdraví mě děsí ta úvodní procedura s Glauberovou solí. UF. Ta opravdu není vůbec příjemná. Ale pořád je to lepší, než proplachovat střeva 4 litry slané vody.
:o)
 
Druhý a třetí den se ještě obvykle cítím trochu malátná, ale od čtvrtého dne se to uvnitř naprosto přepne a potom už na jídlo vůbec nemyslím. Ani když si vedle mě dcera „dává něco dobrého“.
A je neuvěřitelná, jak si člověk vychutná tu povolenou lžičku medu do čaje. Půl lžičky dám do čaje a půl labužnicky přímo do pusy. 
 
Trochu nepříjemné jsou bolesti zad, které mě chvílemi přepadnou. Ale načetla jsem, že v bedrech toxiny, které putují krví, prostě „brnkají“ na nervové pletence, kterých je v tomto místě dost.  Po hodince klidné jógy se to zase upraví. 
A už při prvním půstu před 6-ti lety mě překvapilo, že cca od 4 dne prostě špatně spím. Tentokráte už jsem s tím počítala. Večer usnu, ale probudím se po čtyřech, maximálně pěti hodinách (cca ve 03.00 hodiny ráno) a už prostě neusnu. Ale po návratové dietě a pár dnech plnohodnotné stravy se to zase samo upraví. 
 
A ještě bych možná zmínila, že mi bývá při půstu chladno. Proto poslední tři roky půst vždycky držím v létě. Přece jenom  mi až taková zima v létě nebývá. Ostatní padají horkem a mě je příjemně. 
 
Ale ten pocit odlehčení a takového nějakého vnitřního zklidnění stojí za nějaká dočasná a malá omezení. A vždycky si připomenu, že vlastně probíhá vnitřní operace bez skalpelu. A po operaci se nikdo necítí nejlépe.
 
Pokaždé si říkám, že půst zopakuji dříve, než za rok. Ale jednat po půstu vždycky na pár týdnů spadnu mezi podvyživené (podle BMI) a jednak, člověk se časem zase tzv. „rozjí“. Tak měsíc po půstu mě překvapuje, jak málo jídla vlastně člověku stačí. 
 
Jsem moc ráda, že jsem tehdy před 6-ti lety narazila na vaše webové stránky. Z těch různých detoxikačních metod mi tato vyhovuje nejvíce, 
 
Děkuji a přeji Vám klidné letní dny.
 
E.L.

Klientka, L. E., revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě,, mail  z 17.7.2021 

Dobrý den, pane Popove, 
 
posílám Vám informace z výsledků, kde mám v pořádku hodnoty CRP (C reaktivní protein) poklesly k normálním hodnotám. Určitě to bude mít i vliv vitamínů, doplňků a také stravy, kterou jsem hodně upravila a převážně jedu dle jídelníčku. Odchylky samozřejmě mám, ale nejsou veliké, občas si dám svíčkovou s karlovarským knedlíkem, ale to max 1x týdně, nebo s jinou přílohou jako je rýže s vařeným hovězím masem apod. Někdy samozřejmě za 7 dní vypiji i jednu láhev vína, ale to asi není katastrofa, když se vše tak srovnalo přesto, jak to vše hlídám. Před krevními testy jsem si některý týden láhev vína vypila také. 
 
Trošku jsem začala pít pravou kávu, ale jen během jednoho týdne asi 3x a už jsem ji opět stáhla. Měla jsem náročné období, nekouřím cigarety, nic nepotřebuji, ale občas si něco dát není na škodu. Tu kávu jsem takto dovolila až po necelých dvou měsících dodržování. Měsíc a půl jsem dodržovala vše skoro na 100%, nyní lehce povoluji, ale snažím se držet těch 80%, které jste mi psal. Po třech měsících si mám nechat zkontrolovat vitamín A, D a E, když je to tak rychlé u mě? V programu píšete 1x za 6 až 12 měsíců a já doplňky a vitamíny dodržuji od 18.5., což je brzy, ale tím, že jsem vše začala dodržovat a i doktorka řekla, že jsem přišla včas, ať si nic nevyčítám, se vše rychle srovnalo. Rychlá reakce vnějšího srovnání byla určitě léky, ale ty nemíním brát dlouhodobě. Před krevními testy jsem si je stejně už snižovala a výsledek k mému překvapení neuvěřitelný. 
 
 
Dále jsem se dotazovala na hodnoty protilátek, kde mi paní doktorka psala, že se nedělají pravidelně, ale na to jsem jí napsala, že pacient má právo vědět, zda protilátky klesají nebo ne. Jedná se o to, že pokud se léčím na určitou souvislost, ze zákona na to mám právo a pojišťovna jim to proplatí, tak mi je na další krevní odběry, které mám 27.7. zaškrtla. To bude asi také dobré hlídat každý měsíc? 
 
Budu pročítat další stránky programu, ale už nyní to vypadá na dobré cestě☺. 
 
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.  
 
S přátelským pozdravem 
 
L.E.

Klientka, E. D., mnoho problémů včetně morbidní obezity, Regenerační program při dně,, mail  z 16.7.2021 

Dobrý den pane Ing.Popove . 

Dlouho jsem se neozvala. Jsem v pořádku, cítím se skvěle, až přímo fantasticky. Na jídelníček už jsem si zvykla a vše dodržuji jak mám.
 Jediné s čím mám veliký problém je lněný a konopný olej. Mají nahořklou chuť a mě se z toho zvedá žaludek a kazí mi to chuť salátů. 
Snad to nebude problém,  používám olivový, ten mi vyhovuje. Jinak s jídlem jiný problém nemám vše mi vyhovuje. I porce mi stačí. 
Odeznívá bolest páteře, kyčlí , bederní páteře,  která mi způsobovala v životě veliké problémy při práci a chůzi. Nedokázala jsem dlouho stát ve vzpřímené poloze. Musela jsem brát denně 6-8 prášku na bolest,  abych mohla chodit do práce. 
V současné době neužívám na bolest nic, je mi opravdu moc dobře. 
Moje váha je už na 130 kg což je něco úžasného. Mám sama ze sebe velikou radost,  že to jde tak krásně dolů. A hlavně nikdy jsem se tak dobře necítila. 
Ještě mívám okolo kotníku otoky, někdy jsou větší, někdy menší,  ale už to nejsou oteklé nohy až pod kolena a kůže napnutá k prasknutí. Pravá paže, která extrémně otékala, je také bez otoků. 
To jak se cítím za to patří veliké díky Vám . 
Za to, že jste mě vyslyšel, poradil a podpořil.
Jediné co bych ještě podotkla co mi chybí je povídání s Vámi, kdysi jsem dělala něco podobného co Vy, jen v oblasti kosmetiky. A vím jak byl pro lidi zákaznicky servis velmi důležitý. 
Přeji krásný víkend a ještě jednou veliké díky. 
S úctou E.D.🌞
 

Klientka, M. K., cukrovka, Regenerační program při cukrovce, mail  z 8.7.2021 

Dobrý den pane Dr.POPOVE.děkuji za vaši pomoc při objednávce. Obědnala jsem si zboží v sekci Vitamíny+Minerály na e-shopu-www.ozdravíme.cz/tam jsem poslala objednávku/jedná se o:1x Re startin-B,1xKyselina Alfa Lipoová,1x Forte D+E+MG+Zn,1x RE Biotik,1x Re Startin Plus.Jsem nadmíru spokojená s vaším programem,cítím se mnohem líp,shodila jsem za tu dobu 3kg,jenom hladina cukru jen mírně poklesla. Koncem srpna jdu na kontrolu k Diab.poradně a odb.krve tak zjistíme celodobý stav hladiny cukru. M.K.

 
 
 
 

Klientka, I. H., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 26.6.2021

Dobrý den pane Popove,

 
prosím Vás o zaslání „Regeneračního programu se standardní plnohodnotnou výživou“, který je určen pro dlouhodobé stravování za paušální poplatek 300,- Kč, jak nabízíte ve Vašem regeneračním programu.
Váš jídelníček na reflux již dodržuji tři měsíce a došlo u mě již k výraznému zlepšení i dá se říct, že zbavení se tohoto zdravotního problému.
Děkuji.
 
S pozdravem      I.H.
 

Klientka, A. T., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 11.6.2021

Dobrý den pane Popove,
 
pokračuji v programu refluxu jícnu, myslím, že zdárně, je mi o dost líp. V podstatě by mi už bylo dobře, kdybych nebyla
odkázána na stravování mimo domova ( teď je tady taková móda dávat zbytečně do všeho pepř a chilli ), tak bych snad už 
měla klid. Ale některá jídla mi to ještě dočasně zhorší na druhý den ráno, ale jenom dočasně. Ale celkově se cítím líp, tak očividně
jsem těchto vitamínu a minerálů měla málo.
1. už nemám Re-biotika, tak jsem si koupila tady místní gruzínské pre- a probiotika, jenom si nejsem jistá jestli 
     mají mít nějaké specifika, nebo je to jedno jaké ?
2. taky už nemám D+E+Mgn+Zin, tak mám za ně německou náhradu D+Mgn+Zin a dokoupím si k tomu E, máte nějaké vytipované ?
3. moje neteř má histaminovou alergii, ale program vyloženě na to nenabízíte, tak který by jste ji na tu alergii doporučil ?
 
děkuji s zdravím z Gruzie,
 
A.T.

Klientka, B. R., celá řada problémů např. dráždivý tračník, brnění rukou, křeče, anémie, ekzémy, padání vlasů Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku, mail z 20.5.2021

Dobrý den, 

ráda bych poprosila o změnu jídelníčku. Již se mi podařilo odstranit skoro všechny zdravotní problémy. Zatím mě ještě trošku trápí ekzém a padání vlasu . To se trošku začalo zlepšovat nyní . 
Dekuji B.R

Klientka, M. K.,vysoká hladina kyseliny močové, vysoký tlak, Zásaditý ozdravný program a následně Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail z 5.5.2021

Dobrý den,

Děkuji Vám, díky Vaší pomoci se mi podařilo upravit kritické hodnoty jaterních testů na normál, snížit tlak, rozhýbat se, zhubnout. A je mi dobře.

Srdečně pozdravuji M.K.

Klientka, I. K.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 4.5.2021

Zdravím,

cca měsíc dodržuji zásady regenerace asi z 80%. Nepamatuji, kdy naposled jsem se cítila tak skvěle, plno energie, pocity v žaludku, jen když udělám chybu. Zhubla jsem 3 kg, což mi dělá radost. Většinou vynechávám svačiny, necítím potřebu. Jedině, co mi ještě připomíná, že není vše 100%, je ráno hořko v ústech. Mám 2 otázky:

1.Nedělá mi dobře tvrdý sýr, můžu ho nahradit Lučinou nebo Buko, žervé či něco podobného?

2. Stala jsem se hyperaktivní. Propachtovala jsen na chalupě kousek pole, zryla a ozázela Smějící se bramborama . Potíž je v tom, že mi je 70 roků a z té mojí aktivity jde hrůza. /daleko široko nikdo místní na polích nic dávno nepěstuje, jen já z Prahy a jedna paní, co má 5 dětí a musí je uživit/. Otázku myslím vážně: neměla bych něco z doplňků ubrat? ráno a večer si dám jogurtu nebo do vývaru vrchovatou lžíci namletých semínek, není to moc? 

děkuji I.K.

Klientka, S. S.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 10.4.2021

Dobrý den,
již skoro měsíc dodržuji váš regenerační program na reflux jícnu a je mi skutečně lépe. Doufám, že se stav bude i nadále zlepšovat a snad reflux odejde úplně.
 
Chtěla bych se Vás zeptat, zda je možné pít cereální bezkofeinový nápoj Caro (bez mléka) a zda jsou možné i žvýkačky bez cukru (ne mentolové, ale třeba melounové). Poslední dotaz se týká toho, zda je bezpečné, pokud otěhotním, dodržovat zajetý regenerační program i se všemi doplňky stravy.
Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.
S.S.

Klient, V. Č.,cukrovka, neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail z 5.4.2021

Dobrý den pane Popove,

zasílám informaci o průběhu léčby cukrovky a neuropatie dle vašich pokynů. U Prevedigu mě byla změřena hladina vitaminu D ve výši 69 nmol/l což je oproti poslednímu měření zlepšení.Současná  glykemie  je 5,9 nmol/l .Co se týče neuropatie cítím také zlepšení i když není zcela vyléčena.Prosím proto o vaše pokyny jak dál a co brát za doplňky stravy.Děkuji za zprávu.
S pozdravem V.Č.
 
 

Klientka, D. Z.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu – redukční varianta, mail z 23.3.2021

Vážený pane inženýre,

ozývám se Vám po 6 týdnech (a 4 dnech) dodržování redukčního regeneračního programu při refluxu jícnu tak, jak jsme se domluvili.

Projevy refluxu jsou mírnější, jak jste předvídal, nicméně stále ještě přetrvávají – především ve formě lehkého zahlenění v oblasti krku, občasné bolesti v krku a pálení v puse a na jazyku, čas od času pociťuji tlak na prsou.

K programu cvičím a zhubla jsem 11 kg. Zulbex jsem vysadila 14. den regenerace.

Mám, pane inženýre, stále brát 3x denně při jídle ten trávicí enzym?

Máte pro mne nějaká další doporučení, informace či povzbuzení?

Děkuji a přeji Vám pěkný den.

D. Z.

Klientka, Š. B.,astma, Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail z 18.3.2021

Pane inženýre,

píši Vám po 3 měsících užívání a plnění programu. Nějaké pokroky jsem určitě udělala – čekala jsem tedy rychlejší cestu, ale je fakt, že jsem byla zdevastovaná hodně, takže se to nedalo asi ani čekat. Takže např. před programem jsem měla každý týden rýmu – opravdu každý týden – bylo to naprosto šílené. Sice mi řekli, že to z astmatu není, ale já vím, že bylo, protože mě ten organismus reagoval na každé malé přetížení, chlad, atd. Toto je asi mé nejvýraznější zlepšení – od ledna jsem měla rýmy vždy jen 1x do měsíce. Zlepšila se mi i ta únava – to dost výrazně – mohu denně cvičit, i když si to hlídám, abych se zase nepřetížila. Fukadlo na astma nepoužívám denně – zkouším, co vydržím a foukám si tak cca každý 3.-4. den…to si řídím sama (paní doktorce nic neříkám). 
Pak informace, jak jsem to dodržovala: Vaše přípravky skoro zcela dle programu; stravu snad také…někdy nahrazuji Manou atd., někdy trochu nedodržím, ale celkově si myslím, že se snažím. Co se týká pohybu – tak to bych moc ráda, ale chůze mě bolí kvůli těm rehabilitačním problémům, tak to nahrazuji rotopedem, cvičením, ale zase musím opatrně a to dýchání venku jsem v zimě v podstatě nemohla vůbec, protože mám to astma chladové a jak teplota klesne – fakt nemohu skoro vůbec ven…tak jsem to tak různě patlala…ale chci nahradit Frollovým přístrojem, inhalacemi, meditacemi. 
Tedy výsledky mám, i když jsem čekala větší, ale vzhledem k tomu, jak jsem byla zruinovaná, to byla asi naivita. Cítím se tedy celkově lépe a chci a budu pokračovat!
Co na to říkáte? Měla bych dělat něco ještě jinak?  No stres moc dobře ještě nezvládám – učím se to…a také pitný režim – zapomínám, ale napravím! Bohužel výsledky z plicního nemám, protože jsem se tam raději omluvila z důvodu situace v zemi a půjdu, až se to trochu uklidní…
Díky za všechna info a brzy si objednám přípravky na 4.měsíc. Nebo myslíte, že mám přejít na jiný program? Ten půst nebo něco takového?
Děkuji moc a těším se na Vaši odpověď! 🍀 
Š. B.

Klient, Z. Z.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 12.3.2021

Pane inženýre, především děkuji za všechny odpovědi i zpracování mé objednávky na doplňky stravy. Regenerační program na reflux se mně vcelku daří plnit a i první výsledky jsou pozitivní. Teď už věřím, že se léčba zdaří. Ještě mám nějaké drobné nejasnosti a prosím Vás o stručné odpovědi, až budete mít čas. 

     – snídaně má v nabídce mimo  jogurtu i sacharidy, je možné sacharidy brát po určité přestávce, i když nemají být spojovány s bílkovinou ?
     – je možné spojovat luštěniny se sacharidy ?
     – když nedodržím stanovené množství masa týdně (300-400g), je možné částečně nahradit maso luštěninou či jinou potravinou?
              Děkuji a srdečně zdravím !          Z.Z.    

Klient, K. Č., neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail z 26.1.2021

Vážení,

bude mi 76 let a s vašim přispěním/6 měsíců/ se mi daří zlepšit moji neuropatii, lépe spím, pálení, nebo naopak mrazení nohou výrazně ustoupilo. Ostalo mi občasné pálení od kotníků k místům, kde končí ponožky. Také se zlepšila hybnost kotníků a prstů na nohách.
Nechal jsem si podle vašeho doporučení udělat test na vitamín D. Měl jsem 60 . Vitamín E bohužel v Litomyšli nadělají.
Na operaci žil levé nohy jdu 5.2.21. Věřím, že ji tentokrát udělají. 2x mi ji totiž z důvodu Covidu zrušili.
Podařilo se mi bez větších problémů překonat Covid /27.12.20 – 6.1.21/. Domnívám se, že i vaše doplňky byly při léčbě vydatným pomocníkem.
Objednávám vaše doplňky stravy na další 2 měsíce a chci pokračovat v plných dávkách, jak je doporučujete, pouze mám snížené FORTE na 1 tbl denně, jak jste mi napsali minule. Definitivní rozhodnutí o dávkách a délce léčení ale ponechám plně podle vás.
Ještě jednou vám moc děkuji
K.Č.

 

 

 

 

Klientka M. K.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Plnohodnotná výživa,  mail 18.12.2016

Vážený pane Popove, vážená paní Husáková,
Děkuji za vánoční psaníčko s přáním!
I já přeji Vám i Vašim blízkým klidné a krásné Vánoce a pevné zdraví a zdar Vaší práci v novém roce 2017!

Aź budete mít klidněji, prosím o zaslání na dobírku 2 balení Rebaziku.

V závěru roku znovu děkuji za ozdravný proces, který jsem pod Vašim vedením uskutečnila! Stále se snažím dodržovat Vámi navrženou životosprávu, není to úplně stoprocentní, ale základní zásady si hlídám stále a cítím se dobře.
S pozdravem

Klientka V. M.,  ze začátku Zásaditý ozdravný program, nyní Redukční plnohodnotná výživa,  mail 11.12.2016

Dobrý den,

děkuji za informaci.
Zatím jsem zhubla 6 kg, takže jsem spokojená – tolik jsem ani nečekala. Budu se snažit pokračovat, i když přiznávám, že občas si zobnu nějakou dobrotu.
Hezký advent

Klientka I .S., nadváha, Půst pro zdraví, Plnohodnotná výživa, mail 6.12.2016

Dobrý den, pani Husáková, děkuji za informace a chci vám říct, že jste s Vladimírem a vašim programem byli velice důležitou etapou na mé cestě hledaní. Kdykoli s někým mluvím o výživě, vždy říkám, že vámi propagovaná plnohodnotná strava je to pravé ořechové, i když ne vždy se tím sama řídím. Ještě jednou děkuji, že jsem vás mohla poznat, přeji mnoho úspěchů, krásný advent, dny s úsměvem Vám i Vladimírovi …

Klientka P .S., nadváha, reflux jícnu, Zásaditý ozdravný program, mail 23.11.2016

Dobrý den pane Inženýre,

děkuji Vám…..určitě se ještě ozvu

ZOP u mě probíhá dobře……“zatím“  žádný velký absťáček po masíčku nebo sladkém

Myslela jsem si, že to bude horší. Ale co je hlavní je mi určitě lépe než předtím. Je to super.

mějte se moc fajn a moc děkuji

Klientka K .B., nadváha, mykózy, záněty močových cest, Zásaditý ozdravný program, mail 20.11.2016

Dobrý den,

 
chtěla bych se Vám svěřit s výsledky dodržení ZOP.
Zhruba prvních 2, 5 dne bylo opravdu náročných – únava, bolest hlavy, migréna. Následně se vše zlomilo a teď se cítím naprosto výborně. Cítím se velmi lehce a bez únavy.
Dokonce mi zmizely i zdravotní potíže, kterými jsem trpěla několik let. Několik let jsem měla jakési pálení při čůrání, nikdy mi nevyšlo nic na kultivaci z moči, ani na gynekologii. Začala jsem si tedy připadat jako hypochondr a problém přestala řešit. Nyní již během prvních pár dnů ZOP mi problém odezněl. Dokázal byste odhadnout, díky čemu se tak stalo? Myslím tím, jestli to může být vyřazením lepku, či Vašemi zásaditými minerály, které teď piji? Byla bych ráda, aby se problémy nevrátily…
 
Ještě bych měla jeden dotaz ohledně hrášku. Vím, že v metodice píšete, že se nesmí jíst hrách, ale týká se to i zeleného mladého hrášku?
 
Děkuji a přeji hezký den

Klientka J .Č., nadváha, astma, ze začátku Zásaditý ozdravný program, poté individuální redukční plnohodnotná výživa,  mail 16.11.2016
Dobrý den, uběhla už delší doba co jsem vám naposledy psala a asi
to možná bylo zmatené, teď již nevím. Ale současný stav:

– hodně věcí se změnilo – doufám k lepšímu

– musela jsem začít úplně od začátku, v půlce října jsem
provedla zásaditý ozdravný program a od té doby se snažím
dodržovat ten redukční.

 Zatím váhově jsem na 63 kg, ale hodně mi splasklo břicho. Musela
jsem pořídit nové – menší kalhoty.

– začala jsem běhat, už dávám 5 km v kuse, tak jsem na sebe
pyšná, ráda bych na jaře prubla nějaký závod a tím se
samozřejmě lepší i psychika,

 občas mě něco rozhodí, ale to už tak asi bude vždy, jen se
snažím se co nejdříve z toho oklepat a jít dál.

– astma – 16.12. jdu na vyšetření a sama jsem zvědavá co mi řekou,
já osobně teď nepozoruju vůbec žádné příznaky nemoci

– co asi považuji za úspěch, kromě zlepšení nebo zbavení se
astmatu, je že jsme postupně na toto stavování přešli celá
rodina, manžel ten byl vlastně první kdo vás kontaktoval, pak já, a
když jsem hledala a zkoušela a pořád zkouším nové recepty,
začala tato jídla testovat děcka. Vonělo jim to, tak že ochutnají
a už u toho zůstali a hlavně pro dceru je to super, podle všeho jí
zlobil lepek. Měla dost často žaludeční a kožní problémy, po
vyšetřeních prý vše ok, ale problémy se vraceli, a teď má pokoj
a je fit.

Takže doufám, že nejde u nás jen o nějaký program, ale nový
způsob stravování. Už to mám tak nacvičené, abych já to měla
redukční a zbytek rodiny plnohodnotný.

Tak to je asi vše, jestli budete chtít, ráda napíšu po vyšetření
na plicním, jak jsme dopadla.

S pozdravem.

Klientka H .M., nadváha, Zásaditý ozdravný program, poté individuální Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 15.11.2016

Dobrý den,
děkuji za nabídku, to budu ráda. Celkem jsem snížila váhu o 5 kg a
jsem takto spokojená, držím se víceméně na 73,5 kg. Původní
záměr jsem měla dosáhnout vyššího úbytku, ale v průběhu této
výživy jsem tento cíl změnila – velikost oblečení mám nyní při
výšce 180 cm  38-40 a to považuji za optimální. Cítím se velmi
dobře a to je pro mne rozhodující. Dalším báječným faktorem pro
mne je to, že jsem si zvykla na normální potraviny, nějak
automaticky jsem přestala jíst některé nevhodné potraviny, nemám
na ně prostě chuť. Naopak jsem zařadila významně zeleninu.
Myslím, že dokážu reagovat správně na odchylky, když se nemohu
stravovat podle sebe, tak to zvládnu bez stresu a zbytečných
prohřešků. Váš program mne potkal ve správnou chvíli, jsem vám
velice vděčná za to,že jsem dokázala zastavit pomalé tloustnutí.
S pozdravem

Klient R.M., nadváha, vysoký tlak, náběh na dnu ze začátku od 26.6.2016 Půst pro zdraví (10 dnů), poté individuální Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 18.10.2016

Pěkný den, vážený pane inženýre,
ještě jednou děkuji za Váš přístup i celou metodiku, která mne opravdu znovu takříkajíc postavila na nohy.
Již delší čas jsem, díky svému zaměstnání a vytíženosti, pociťoval jak přibývají kila navíc, která musím nosit,
a předchozí běhání přes jeden schod do vyšších pater již nejde.
Byl jsem zpočátku dost skeptický, protože jsem v minulosti vyzkoušel již ledaco a navíc mi nikdy nedělalo problém držet půst, ale výsledek se nikdy nedostavil, nebo jen krátkodobě.
Když však moje váha překročila „cent“, byl to velký alarm a chtěl jsem s tím opravdu něco udělat. Manželka mi nabídla Vaše stránky, ale přece jen po zkušenostech člověk již moc všemu nevěří. Ale zdálo se mi, že to přece jen zkusit musím.
Když jsme se poprvé setkali, tak jsem se ve svém rozhodnutí ujistil. Z Vašich slov a výkladu jsem pochopil, že zde jde opravdu o něco jiného a do všeho jsem se pustil s jistě potřebnou chutí a zápalem.
Tělo se po pár dnech opravdu začalo zbavovat všeho nadbytečného. Dokonce i ledvinový kámen musel ven. Ale s ubývajícími kily jsem dostával a stále dostávám novou energii.
Od konce června do konce září jsem „shodil“ 20 kg a za tu dobu jsem nikdy nepocítil hlad, nebo že by mi něco scházelo. Cítím se skvěle a opět beru schody po dvou. Problém má ovšem manželka, ale vlastně i já, protože musím zcela vyměnit šatník. Z XXL jsem se dostal do M-ka.
Ještě jednou děkuji a nyní doufám, že nově získanou váhu dokáži zachovat.

Klientka M.Š., nadváha, ze začátku od 26.8.2016 Zásaditý ozdravný program, poté Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 15.10.2016

Dobrý den,

mám za sebou první měsíc léčebné diety a slíbila jsem napsat, jak se mi daří dodržovat její zásady. Deník jsem si psala první týdny, ale teď je to víceméně stejné, tak už nepíšu.
Protože jsem zaměstnaná, ráno doma piju vodu s citronem, pak snídám a obědvám v práci – zeleninu mám studenou ve formě salátu,většinou víc než 150 g,  k tomu jídlo podle rozpisu. Oběd mívám většinou studený, večeře s vařenou zeleninou je vždy teplá (doma). Ne vždy se mi daří dodržet pětihodinovu pauzu mezi jídly, častěji ji mám delší a mimořádné také kratší – podle situace v zaměstnání. V souvislosti s tím mě zajímá, jestli je lepší přestávku mezi jídly raději přetáhnout než nedodržet, nebo jestli je obojí špatně.
Další chybou je, že někdy zapomenu oběd obohatit o lžíci lněného oleje.
Dosud mi počasí dovolovalo jezdit do práce na kole, což s cestou zpět je zhruba hodina pohybu na vzduchu. Když to nepůjde, chtěla bych aspoň část cesty chodit pěšky.
Hubnutí se mi daří, jsem na 69 kg, což pro mě před časem bylo nemyslitelné. Známí si všímají, že jsem zhubla a také to vidím na oblečení, potřebuji menší velikost.
Kvůli léčení chci tento režim dodržovat tři měsíce, sleduji, že úbytek váhy funguje, tak si čas od času dovoluji porušit režim – nejčastěji o víkendech, když vařím pro manžela a syna. I tak se ale snažím dávat si malé porce a každé jídlo doplnit zeleninou.
Pokud mám hodně práce – v zaměstnání nebo okolo domu, není problém vydržet těch pět hodin, případný hlad zaženu pitím vody a představou, že to v těle není hlad, ale boj těla se škodlivinami, ale jindy to nejde, přestávku si zkrátím, ale nestresuji se tím. Už mám vyzkoušené, že takové porušení zase vyrovnám..
Vyšetření na C reaktivní protein jsem si nezařídila, ale doufám, že zlepšení poznám až mě prsty pokřivené zánětem přestanou bolet a poleví jejích ztuhlost. Cholesterol si nechám překontrolovat až později.
Každopádně jsem ráda, že jsem si Vaši uzdravovací redukční dietu koupila. Dané zásady jsou určitě lepší než konkrétní jídelníček a v dietě mám všechno, co mi chutná, bez exotických surovin. (Nejdraději mám jogurt s ovocem a místo vloček si do něj dávám otruby.)
Chtěla jsem mít krabičkovou dietu a teď ji mám – bez velkých problémů z lehce dostupných potravin.
Dosud jsme měli vlastní okurky, rajčata, papriky, cukety na spotřebu za syrova, salát doplňuji doma kvašenou míchanou zeleninou. Vařenou dělám v páře brokolici, květák, fazolové lusky a dušenou mrkev nebo zelí. V zimě bude jídelníček chudší, ale hodlám vydržet.
Konečně mám metodu, která tak moc nebolí a funguje.
Za to vám děkuji.

Klient K.K., kondiční Půst pro zdraví, výpis z mailu 3.10.2016

Dobrý den,
tak jsem si vyzkoušel první půst v životě.
Měl jsem trochu obavy ale průběh byl klidný.
Pouze jsem pociťoval chlad – především ruce a nohy. Po hodně dlouhé době jsem spal v teplých ponožkách.
Pocitem hladu jsem netrpěl – spíše jsem zvyklý pravidelně jíst.
Dal jsem si deset dnů půstu a pět návratových.
Děkuji za poskytnutou metodiku a rozhodně si půst znovu zopakuji – tak se Vám ozvu pro podpůrné produkty.
Mohu Vás s klidným srdcem doporučit.

S pozdravem

Klientka N.V., revmatická artritida – v programu od 1.6.2016 absolventka Půstu pro zdraví, pak redukční plnohodnotná výživa, nyní probíhá speciální plnohodnotná výživa zaměřená protizánělivě, výpis z mailu 12.9.2016

Dobrý podvečer paní Husáková.

Pěkně Vás zdravím a přeji bájo pracovní týden.

V příloze některé z nových obrázků – pro potěšení dušičky.

Můj nový objev ve stravování :

tak jsem si jeden hezký den vařila fazole – nejdřív je mám jako
polévku a něco si nechávám buď na husto nebo jako základ pro
karbenátky.

Do polévky jsem nedávala tentokrát ocet jak jsem odmala zvyklá z
domova. Když jsem si postavila talířek na linku, umyla jsem si hrozny
a při dávání na misku mi pár kuliček spadlo do polévky. No
nechala jsem je tam. Říkám si když chcete do polévky, tak tam
buďte… no řeknu Vám – kombinace hroznů ve fazolové polévce je
úžasná, kam se hrabe na vymazlenou chuť ocet…

No byl to opět neopakovatelný zážitek. Teď když fazolovou plévku
– tak jedině s hrozny.

V mejlíčku jste se mě ptala jak moje váha… Drží se. Sice na molo
jako modelka nepůjdu. Ale na kolo věřím že zase vyskočím. Na
nemocenské budu už 13.10.rok. Neuvěřitelné. Chodím stále s
berličkama. Ale z revmatologie mám konečně dobrou zprávu,
zánětlivé hodnoty jsou skoro v normě. Tělo nabralo svaly, lýtka a
stehna se osvalila. Už se jeví nadějně že budu moci jít na operaci
s koleny. Kotníky pořád věřím, že zachráním – nedovedu si
představit 4 operace. 2 kolena stačí až až…

Je to divné, psát o tom, že se skoro těším na operaci – ale když
už to bude za mnou zase se budu moci vrátit do normálního života.
Tedy „normálního“ – co je normální …Určitě jsem nebyla já
normální s minimálně 12ti a více hodinovou pracovní dobou.

Jo a ještě jeden objev v kuchyni… Z patizonů a cuket je celkem dost
velký odpad. Tak jsem jednoho dne tak říkajíc odpad ovařila jako
vývar. No dobrotka, přímo mňamka. Semena s dužinou když
ožvýkám,nepožvýkatelné slupky vycucám a vyplivnu – no a jsem po
večeři. Tak jak koušu a koušu semínka, nadřu se , žvýkací svaly
nasytí mozek a já jsem spokojená. Tak tak si udržuji váhu…

Klient O.B., dna – nejprve od 1.7.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá ozdravná  Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 30.8.2016

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem:-)

Daří se mi celkem dobře, akutní zánět dny, který mne zužoval
téměř tři měsíce, odezněl.

Otok palce nohy opadl a bolest je téměř pryč. Jsem ještě opatrný
kloub plně namáhat, takže ještě neběhám, ale co týká hybnosti,
je vše, zdá se v normálu.

Nadále se držím pokynů, které jsem dostal od pana Popova. Byli jsme
domluveni, že vyšetření uskutečním po dvou měsících od
započetí léčby což by mělo být začátkem září.

Počítám s tím, že lékaře navštívím v průběhu příštího
týdne, a následně Vás budu informovat o jeho výsledcích.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den:-)

Klientka M.C., nadváha, revmatická artritida, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak – nejprve od 7.7.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá ozdravná  Redukční plnohodnotná výživa, výpis z mailu 29.8.2016

Dobrý den ,pane Popov,  dnes jsem byla na odběru krve a výsledky : cholesterol 5,7 , v únoru to bylo 7,0,  glukosa 4,8, v únoru 5,5- velmi mě to potěšilo, od cholesterolu jsem brála prášky, ze kterých se mi zhoršily jaterní testy. Te´d mi jaterní testy nedělali, to půjdu v září, tak uvidíme, co se týče artritidy, beru 1/2 tabletky metypredu- kortikoidy, brala jsem celou tabletu a eště od bolesti prášky,zatím jsem bez výrazných bolesti,  chci se jich zbavit úplně., Jsem Vám moc  vděčná,že děláte takovou práci pro lidí, navíc  Vaše jednání je velmi vsřícné  a po každém telefonickém hovoru jste mě ujistil, že jste odborník a že mám pokračovat v ozdravovací dietě. Stojí to za to! moc,moc.moc děkuji! M.

Klientka Z.J., nadváha, vysoký cholesterol, tlak – nejprve od 19.5.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá ozdravná  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 26.8.2016

Dobrý den,
děkuji za zájem. Omlouvám se, že píši až teď, ale měla jsem
napilno s vnoučaty.
Hodně jsme cestovali a tak se mi to nedařilo dodržovat, tak jako
když mám čas jen pro sebe, takže se mi váha určitě zastavila,
ne-li trochu zvýšila. Když cestuji, tak nemůžu tolik pít a mám
víc hlad, proto jsem taky porušila řád a taky někdy snědla, co
bylo po ruce. Raději teď na váhu ani nelezu, nechci se stresovat, ale
už dva dny mám klid a dodržuji přesně vše, tak jako před tím.
Zvážím se až za týden, nebo raději za 14 dní, abych se na sebe
nenaštvala.:-)

Mám ovšem radostnou zprávu, nádherné výsledky cholesterolu a tlak
je taky o hodně zlepšil. Sice mám jít na kontrolu až v září, ale
měla jsem nějakou potíž a tak mi vzali krev u jiného doktora. Paní
doktorka mi snížila přášky na tlak na 1/4 prášku denně a na
cholesterol už beru jen 2x týdně.
Takže jsem na dobré cestě, díky vám, ale trochu se mi to
prodlouží, kvůki vnoučatům, co se dá dělat, hlavně, že to jde
dolů a lepší se zdravotní stav.
Nemusíte mi psát, já se ozvu, až docílím váhy, kterou
potřebuji.Už se těším na stabilizační fázi:-)
Mějte se hezky.

Klientka M.V., nadváha, nejprve od 15.5.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.8.2016

Dobrý den,paní Husáková,
daří se mi dobře,shodila jsem 11 kg.Ještě si objednám kůru na 1
měsíc a pak skončím.V čem spočívá stabilizační fáze?Mějte se
hezky.

Klientka J.D., nadváha, nejprve od 17.5.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 10.8.2016

Dobrý den paní Husáková a pane Popove, ozývám se dle domluvy , a …. (část vypuštěna)…

Jinak Vám chci moooc poděkovat, mám k Vám i celému systému
důvěru (první režim, který není založen jen na bílkovinách…)
a hlavně celkem 13 kg dole!!! Když udělám krok, mám pocit, že se
klouby radují….
Pozdravujte pana inženýra (trochu se mi po něm stýská:-)) a přeji
krásné letní dny….

Děkuji za vyřízení objednávky a za odpověď

Klientka R.J., nadváha, nejprve od 18.4.2016  Zásaditý ozdravný program, nyní probíhá  Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 8.8.2016

Dobrý den,
Omlouvám se za to, že reaguji až nyní, ale byla jsem 3 týdny na dovolené.  Tam jsem stravu na 100% nedodržovala, ale nepřibrala jsem a před dovolenou jsem měla již 12 kg dole. Teď po dovolené chci opět pokračovat ještě nějaký čas, dnes si objednávám také přípravky.  Chtěla bych dostat dolů ještě tak 5 – 8 kg. Jinak celkově se cítím velice dobře a velice mi to prospívá .
Chci se zeptat jak to bude potom dál se stravou? Zda je nějaká další navazovací program?

Klientka K.H.,  upevnění kondice, absolventka Půstu pro zdraví,  výpis z mailu 7.8.2016

Jmenuji se K….H… Objednala jsem si vase pripravky na adresu moji mamky pritoze ziji v Irsku, takze mi to jen preposlala. Delala jsem si pust spise z prevence jedu na veliky dobrodruzny vylet,tak jsem si chtela byt jista ze me telo , mysl a imunitni system jsou v dobre kondici. Dekuji vam za takhle skvele vypracovany pust. Doopravdy dava smysl.

Klientka L.K., vnitřní záněty,  od Zásaditý ozdravný program, od 30.4. 2016 individuální  plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 27.7.2016

Dobrý den,
víceméně musím říct, že se mi daří dodržovat plnohodnotná
výživa. Také musím říct, že od té doby mne zcela minimálně
trápí bolesti hlavy a zánět se zatím vůbec neozval, celkově se
cítím dobře.
Děkuji moc za pomoc i zájem.

Klientka Z.J., nadváha,  od 13.5. 2016 Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.7.2016

Dobrý den pane inženýre,
nyní mám dole7 kg. Dovolíte mi nějaké  další potraviny?
Cítím se dobře a co je pro mě důležité, že jsem překročila bludný kořen, tím, že jsem sjedla pod váhovou  hranici, která mi nešla zdolat.
I když nehubnu rychle, tak jsem spokojená, že to stále jde po krůčcích dolů.
Jeden týden jsem nezhubla vůbec, protože jsme měli oslavu a i když jsem to neporušila razantně, tak se to zastavilo. Pak jsem 2x cestovala, brala jsem si jídlo s sebou, ale někdy jsem nemohla  dodržet stanovenou hodinu a pak jsem měla moc hlad a snědla něco navíc a taky když cestuji, nemůžu dodržovat pitný režim, jako když jsem doma.Teď dodržuji zase vše.
S pozdravem

Klientka N.V., nadváha, artritida, artróza  od 2.6. 2016, na začátek Půst pro zdraví, nyní  speciální redukční individuální plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.7.2016

Přeji hezký dobrý den – nám tady prší celou noc a teď lije jako z konve, je to velmi příjemné a prospěšné pro všechnu vegetaci.
S výkyvy počasí se zdravotně cítím někdy hůř jindy líp. No a když přijde světlejší okamžik, kdy vidím duhu i tam kde není tak se snažím dohnat vše, co v domácnosti vázne. Někdy nezvednu ruky, jindy nenakrájím chleba, či nezohnu nohu v koleni či kotníku. S  pokorou přijímám každičký den. S úctou pohlížím na každičkého vozíčkáře…  co nestihám obchodit – dojít tam či tam, kdy mám ztížený pohyb dopředu, tak pomalu hledám pohyb a nové cesty uvnitř sebe. Teď studuji a přímo mne nadchla léčba autopatii… tak se do toho pustím.
Po ozdravné hladovce a vyplavení zbytků antibiotik mi je určitě lépe. Po návratu k plnohodnotné výživě dle plánu  jsem nabrala 1 kg. Váha je teď stále stejná.( ale od tohoto pondělí se zdá, že rafička na váze půjde dolů…)  Neskutečně jsem si zamilovala zeleninu vařenou na páře – neopakovatelná chuť, kterou jsem opravdu objevila až s Vašim jídelníčkem.  A celé roky jsem byla přesvědčena že tělíčku dávám vše potřebné – nebylo to tak. Až po oslovení Centrumu řízeného hladovění jsem našla to, co potřebuji. Především řád, kvalitní potravu, přehled o tom, co je dobré a co méně. Už se nevrhám na tabulky čokolády, už to nepotřebuji. Přichází i paní Depka, kdy bulím do polštáře, že jsem musela opustit práci, lidičky, kolektiv, kolo, vodu , les  – a to pak potřebuji nandat do sebe více potravy – ale naštěstí se vrhám na jablko byť v mezičase či na mrkev a ořechy  (a je to tak díky Vašemu perfektnímu vedení).
Hluboce se klaním a smekám před Vašim umem vést lidi ke zdraví. Moc si Vás vážím.
Oba Vás pěkně zdravím a přeji  krásné dny plné slunce v srdíčkách, tepla v duši , lásky svých nejbližších. Pohodu a radost  do všech vašich kroků.
Hodně zdaru ve Vaší práci. Jste na svých místech, pracujete s plným nasazením, pracujete hlavou, ale i  srdcem. A  to se dnes málokde vidí.
S pozdravem a poděkováním

Klientka M.V., nadváha,  od 12.5. 2016 nejprve Zásaditý ozdravný program, následuje Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 7.7.2016

Dobrý den,mám se dobře,kila jdou dolů a jsem z toho nadšená. Shodila jsem 8,5 kg. Mám si ještě objednat další produkty? Hezký den

Klientka I.H., nadváha, migréna,  od 4.4. 2016 nejprve Zásaditý ozdravný program, následuje Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 17.6.2016

Dobrý den pane Popov,

zatím jsem zhubla 9 – 10 kg, cítím se moc dobře. Těd jsem mimo Prahu, vracím se kolem 15.7. tak bych se Vám pak ozvala.

Děkuji a zdravím

Klientka J.D., nadváha (nemohla vůbec zhubnout), Zásaditý ozdravný program, následuje Redukční plnohodnotná výživa,  výpis z mailu 15.6.2016

Dobrý den pane  Popove,

v neděli odjíždíme na týden k moři na dovolenou s polopenzí a já se měla před dovolenou ozvat. Program jsem začala 20.5. a teď ještě není celý měsíc a váha jde pomaličku dolů, po zásaditém programu o 3 kg a dnes ráno jsem měla o další 2 kg méně.  Začínám si zvykat na nový režim a je mi na něm dobře, nemám nezvladatelný hlad, mám víc energie, opravdu je to pro mě zlom , děkuji moc. Teď potřebuji zvládnout dovolenou, chci se zeptat čím nahradit v jídelníčku luštěniny- dvakrát 75 g, a taky vajíčka, a též houby, co místo nich a asi kolik, kdybych je tam nesehnala…). Pokusím se nejíst sacharidy, v poledne si dám salát asi s kouskem sýra nebo s tofu, jestli seženu….), vynechám lněné semínko, můžu si vzít konopné loupané, to se nemusí asi mlít čerstvě??….

Moc děkuji, protože se cítím výrazně líp i psychicky, zvládám víc práce a je neuvěřitelné, že tělo nemá hlad a vydrží až do večeře…..A hlavně je to první systém, který zabírá na hubnutí, už jsem si začala připadat jako ztracený případ…..

Všechno dobré:-)…..

Klient T.J. , vysoká kyselina močová, vysoký cholesterol, vysoký cukr, výpis z mailu 31.5.2016 (Zásaditý ozdravný program, potom 4 týdny Plnohodnotná výživa)

Dobry den pane Popov,

nemohl jsem se dřiv ozvat. Posilam v přiloze testy odberu z 20.05.
Doktorka chvalila ze je to dobry a ze se hodne zlepšilo zejmena triglecyridy, kyselina moč. cukr.
Cholesterol mozna je podobnej jako i předtim ale tentokrat bez prašku.
Budu v tom pokračovat a za cca 6 tydnu  změrim  cholesterol a uvidime.
Vaš nazor

Klientka M.K., dna, ekzémy, výpis mailu ze dne 19.5.2016 (Půst pro zdraví, nyní Plnohodnotná výživa)

…“ Cítím se výborně, i když předminulý týden jsem onemocněla nějakým nachlazením
(po akci „mytí oken“), ale za pár dnů jsem to zvládla litry bylinkového
čaje.
Zlepšily se mi nesnesitelné problémy s nadýmáním i celkově zažívání.
Asi před 3 týdny jsem byla na lékař. prohlídce kvůli řidičskému průkazu.
Odběry krve byly úplně v pořádku (to ale před 2 roky také). Krevní tlak 120/80. Zlepšil se mi zrak – před 2 roky mi lékař napsal: Řízení pouze s
brýlemi. Nyní nejsou brýle třeba“…

Stejná klientka, dna, ekzémy, předchozí mail 1.3 2016 (dopis při Půstu pro zdraví)

…“Vážení pane Popove,
Moc a moc se omlouvám za pozdní zaslání dotazníku!!! Ve čtvrtek mi přestal fungovat internet a teprve dnes navečer mi přišli odstranit závadu, takže
jsem si teprve přečetla Váš mail. Fakturu dám hned zítra uhradit.
Až do čtvrtka mám přechodový režim a opatrně se budu stravovat i dál, dokud nebudu mít Váš zpracovaný režim, takže nijak nespěchejte.
Chci Vám i paní, která se mnou spolupracovala v době půstu, moc poděkovat za celou metodiku – úžasně jsem si to 7 dnů užila!!! Bez Re-Baziku si to ale
vůbec neumím představit – ten je opravdu úžasný. Pocítila jsem sílu energie, kterou nám dává příroda a také množství energie,
které se skrývá v 1 lžičce medu! Jak málo stačí k životu a kolik toho přijímáme navíc a tělo zbytečně zatěžujeme. Velké díky za všechno Vaše
úsilí, které nám ostatním nyní pomáhá k ozdravění. Můj exém na nohou už první den půstu večer nesvědil a rychle začal zasychat“…

Klientka D.B., hyperthyreóza, brnění v nohou, 8.5. 2016 (dopis po Půstu pro zdraví)

Dekuji, je uzasne, jak se s vami spolupracuje.
V nedeli odletame na dovolenou na 10 dni, pak se ozvu.
Mejte se krasne

Klientka M.K., nadváha, 5.4. 2016 (dopis při Půstu pro zdraví)

…“Dobrý den,
moc děkuji za optání. Jsem dnes třetí den půstu a daří se mi skvěle a cítím se dobře. Jedu přesně podle vaší metodiky, akorát jsem před vaším pístem měla dva dny odlehčovací….ovoce a zeleninu.
Půstem bych chtěla hlavně vyčistit tělo , zmírnit unavu a nastartovat postupne hubnutí, cca 8kg. Od půstu očekávám svůj restart:0) je mi 42 a kromě svojí mírné nadváhy a zpomaleného metabolismu nemám žádné zdravotní potíže. Rekreačně sportuji a zdravě jím.
Půst bych chtěla držet 7 -10 dnů, určitě se vám potom ozvu. Potíže neočekávám, dříve jsem několik půstů držela , takže nějaké zkušenosti mám.
Díky a přeji hezký den“…

Klient S. M., nadváha, 9.3 2016 (dopis po Půstu a po Redukční plnohodnotné výživě)

…“Dobrý den do Prahy,
nejprve bych se rád omluvil, že reaguji na váš dotaz/nabídku až teď.
Naši spolupráci hodnotím velmi pozitivně. Především po stránce pochopení toho všeho co je s redukcí váhy a stravou spojeno. I vyzkoušení doporučených postupů bylo poučné.
Protože sledování váhy vnímám v souladu s celým životním stylem, tak si vše v hlavě vyhodnocuji a sám přemýšlím, jak dál. Nejproblémovějším se zdá nastavení vlastního režimu stravy, který se bude docela lišit od toho, jak žije naše rodina. Velikonoční doba je pravidelnou příležitostí pro další půst, tak se budu ubírat tímto směrem.

Přeji pěkný čas a spokojené zákazníky“…

Klientka S.L., opakované záněty dutin, nízká imunita, 14.3 2016 (drží Plnohodnotnou výživu)

…“Dobrý den,
omlouvám se, že píšu až teď, ale březen a duben máme v práci dost náročný, samá školení a služební cesty. Jídelníček se mi dodržovat daří, pokud jsem doma, to není problém, horší je to na služebních cestách, kde nemám možnost si vařit. Zítra jedu na týden do Prahy, pak mě čeká Francie a Slovensko. Pak už by měl být klid. Nehubnu, takže přidávat asi není třeba. Celkově se cítím dobře, minulý týden jsem chytla rýmu a kašel a poprvé za ty 2 roky mi rýma nepřešla v zánět dutin. Takže určitě budu s jídelníčkem pokračovat.
S pozdravem“…

Klientka D.O., nadváha, srdeční arytmie, dne 24.2.2016
(Zásaditý ozdravný program, nyní redukční plnohodnotná výživa)

…“Dobrý den pane Popove,
myslím, že jsem schopna se s plnohodnotnou výživou spřátelit bez problémů. Ale netvrdím, že vše zvládám stoprocentně. Momentálně řeším jedno omezení. Protože mne po všech vyšetřeních čeká elektro kardio verze, začala jsem užívat warfarin na ředění krve a tak mám omezený výběr zeleniny. Vzhledem k tomu, že mi pomalu ale jistě ubývají i přebytečná kila, myslím, že všechno funguje jak má
Krásný den přeje“…

Klient L.N., metabolický syndrom (vysoký tlak, vysoký cholesterol, vysoký cukr) 27.února 2016 (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Včera jsem byl na kontrole u lékaře a měl jsem tlak 135/90 (dříve jsem neslezl pod 140, ponejvíce něco kolem 150). Možná je to důsledek toho Ozdravného programu s polu s vynecháním piva na Vaši radu.
Hlavně, aby se tento trend udržel!
Děkuji a přeji příjemný víkend“…

Stejný klient, metabolický syndrom, předchozí mail 23.2.2016

…“Dobrý večer, pane inženýre,

děkuji za odpovědi. Dnes je to 14 dní, co jsem započal Zásaditý ozdravný program a od zítřka postupně pomalu začnu najíždět na normálnější stravu. Shodil jsem 3-4 kg, cítím se skvěle (tj. odlehčeně, o poznání jsem méně unavený, ospalý, naopak duševně čilejší), jen to pobolívání hlavy se občas vyskytuje, ale nic hrozného. Sportovat, jak Ozdravný program doporučuje, moc nemůžu, kvůli bolesti v noze, ale občas jsem si dal saunu a denně na noc detoxik. náplasti na chodidla“…

Klient M.H., vysoký tlak, dna, vysoký cholesterol, 29.ledna 2016, (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Dobrý den,

Děkuji za odpověď. Níže mé:
– cítím se dobře
– hmotnost – z cca 90 kg jsem snížil na cca 85-86 kg
tlak – min. víkend jsem již měl velmi nízký (cca 95/68) – vysadil jsem tedy prášky na snížení tlaku a mám kol 115-125 / 75 -85 (2 roky jsem to tak neměl, ani s těmi prášky!! – vůbec jsem netušil, že to takto zabere 🙂 )
– určitě poprosím o spec. plnohodnotnou stravu za účelem dalšího zlepšování stavu (tj. snížení cholesterolu , kys. Močové, triglyceridů v krvi).

PS: v pondělí v 17,00 – můžeme si dát Skype tel.?
PPS: můžu ještě do toho pondělka i tvarůžky (jsou to bílkovina bez tuku…)

Děkuji a přeji fajn den.

S pozdravem / Best regards“…

Klient J.S., epilepsie, 7.února 2016 (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Dobrý den, promiňte, že jsem se tak dlouho neozval.
Díky Vašemu postupu odkyselování jsem měl poslední epi-záchvat koncem října!
A váha šla nahoru z 60 na 64kg což je na dobré cestě k 67kg.
V prosinci jsem měl dva klystýry, protože se mi zdálo, že se pořád ucpávám. Nyní je pravidelná stolice 2x-3x/den. Vše OK. S hezkým pozdravem“…

Klientka J.P., po držení Půstu pro zdraví, 20.1.2016

…“Dobrý den, děkuji za pěkné přání a dobré rady. Přeji vám radost a pokoj v novém roce 2016. Mám tušení, že i v tomto roce využuji vašich služeb a navštívím poradnu, půst pod vaším vedením mi přinesl ozdravění a snad i vyléčení zažívacích problémů.
S pozdravem“…

Klientka V.D., nadváha, 9.12.2015 (Zásaditý ozdravný program, nyní plnohodnotná výživa)

…“Bohužel musím začít až 2.1, manžel už teď. Je po operaci menisku, dělám servis, maminku mi pustili z nemocnice-budík a zlomená ruka, dcera stále na uzavřeném oddělení a zatím není stabilizovaná. Nemám čas jíst, pít ani spát a psychicky mi už docházejí síly. Myslím, že v novém roce bude manžel i maminka ready a já budu mít zase prostor pro sebe. Teď to nejde.
Jinak děkuji za detox, i když byl komplikovaný díky událostem v rodině, velmi mi pomohl.
Děkuj a přeji krásné a klidné svátky.
Hned v lednu zavolám“…

Klientka I.H., chronická únava, 26.11.2015 (po Půstu pro zdraví)¨

…“Milý Vladimíre,

slávu hladovění a ozdravného půstu šířím, kudy chodím…
(a přitom sama jsem celé léto žila v rozporu s tím, co je správné..)

Když to teda řeknu úplně polopaticky, celý rok jsem ani nehladověla, ani neprováděla žádné nálevy, zato jsem měla šíleně vyčerpávající sezónu, stres kam se člověk podíval a při tom jsem na zdravou stravu neměla vůbec prostor. Ba naopak.
To se samozřejmě podepsalo na mé postavě i zdraví a mám pocit neustále zvětšeného břicha ( myslím že původcem je slinivka, ale to nechci teď rozebírat).
Chtěla jsem si proto udělat výplach, abych se zbavila toho těžkého pocitu a vyčistila bříško.

Ale nevím úplně přesně, jestli je třeba i vysadit jídlo na ten den nebo jak by to bylo nejlepší?
Co mi tedy doporučujete?
( týdenní půst je jiná kapitola, to chápu jako takový pilíř. Ale než k němu naberu zase odvahu a čas, chtěla jsem si trochu odlehčit hned teď…)

Vzpomínám si, že nám Věrka říkala, že je i dobré se 1x týdne postit. Jak často by tedy bylo vhodné nebo možné aplikovat očistný klystýr? A za jakých podmínek?
Děkuji za odpověď.

Jinak mne těší, že jste udělali kus práce a daří se vám.

Přeji hodně spokojených klientů a zdravím“…