Klientka, J. S., reflux jícnu, psychické problémy, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 21.12.2021

 
Dobrý den, pane inženýre,
 
delší dobu jsem se neozvala, ale to proto, že se mi daří celkem dobře s nějakými výkyvy a zatím naštěstí není co k dotazu nebo konzultaci. Chtěla bych Vám popřát krásné a klidné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí, radosti a pohody. Děkuji za Vaši podporu a těším se na další spolupráci, která se už doufám přesune více do prevence než léčení.
 
Se srdečným pozdravem
J.S.

Klient L.C., Půst pro zdraví, mail ze dne 21.11.2021

Dobrý den,
mockrát děkuji za nečekaně rozsáhlou odpověď. Já si teda ten program objednám přes váš e-shop. Už jsem od vás měl program na půst a byl jsem spokojený. 
 
Hezký den přeji!
 
S pozdravem
L.C.

Klientka, L. E., revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail ze dne 30.10.2021

Dobrý den, pane Popove, 
 
posílám Vám informace k současnému stavu. Vše mám stále v pořádku, přestože jsem si pětiměsíčním programu dovolila lehce povolit na týden cca, bohužel nebyl moc čas vařit, ale i tak jsem si objednávala vše co mám jíst, občas nějaké přílohy, ale zhřešila jsem například s rýží a občas karlovarský knedlík, ale to si stejně dávám 1x do týdne nebo 14 dní max a je to o.k. RA mám ve stavu remise, který se povedl přivést již po 14 dnech užívání prášků, kde už jsem lehce před tím (asi týden), začala užívat Vaše produkty a načítat i vařit, co mám jíst. V této souvislosti mám dotaz, který budu posílat hlavní osobě na kliniku RA, protože moje paní doktorka mi to nedokázala zatím zodpovědět. 
 
Jedná se o to, že když podstupuji tento Váš program, tak to určitě přispívá velmi rychle ke zlepšení a krevní výsledky jsou výborné. Nicméně mě zajímají statistiky, zda je to možné z Vaší praxe přirovnat, kde jsem Vám psala v květnu, že jsem celý život zdravá a měla jsem jen alergii na pyl aj., která se mi minulý rok vrátila a to už byl znak, že se něco děje, protože je to autoimunitního systému. V prosinci budu vědět i výši protilátek v těle na RA plus vitamín D a ještě si musím zařídit vitamín A a E, kde mám tedy vše skutečně čtyři dny před testy přestat brát doplňky a vitamíny? 
V této souvislosti mě zajímá, jak dlouho budu muset brát určité množství doplňků a vitamínů, které beru od 18.5. Je to na rok nebo dokonce déle? 
Je jasné, že už budu navždy sledována na RA nebo mě možná opět zmírní hlídání. Lékařka mě již přesunula z měsíčního hlídání na tříměsíční, jaké jsou další postupy si u nich zjistím. Je to nejlepší klinika na RA v ČR. 
 
Jinak jsem zhubla 9 kilo, což také pomohlo touto stravou a programem. 
 
Příští týden budu vytvářet objednávku vitamínů a doplňků, tak jen potřebuji vědět, zda toho mám vzít na tři měsíce zatím? 
 
Děkuji a přeji hezký víkend. 
 
 
S přátelským pozdravem L.E.
 

Klientka, M. K., neuropatie, cukrovka, nespavost, Regenerační program při cukrovce a případné neuropatii, mail ze dne 19.10.2021

Dobrý den,chtěla bych znovu objednat doplňky stravy:Kyselina Alfa lipoová 2×200 mg,Re-Startin C 1x,R-Startin B 2x,Forte D+E+Mg+Zn 1x,Děkuji vám všem a hlavně Dr.Ing.POPOVI za záslužnou a úžasnou práci s nemocnými klienty,kteří bojují celoživotně s nemocemi,které se prý/nedají léčit nebo dokonce vyléčit/.Zasloužili by jste si obrovský metál,přeji vám hodně úspěchů ve vaši další činnosti.S pozdravem K.M.

Klientka, G. P., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 17.10.2021

Dobrý den pane Popove,již 2 týdny se řídím vašemi radami,což se týká refluxu jícnu.Jsem spokojená,až na to,že jsem začala trpět zácpou.Ještě jsem vám nedala vědět,že mám vyoperovaný žlučník,můj věk je 66let,váha byla 92,výška 172.Zhubla jsem 3kg,nyní 89kg.Cítím se lépe.Děkuji za zpětnou vazbu,s pozdravem G.P.

Klient, J. K., srdeční arytmie, Regenerační program při srdeční arytmii, mail ze dne 11.10.2021

Dobrý den,
uvodem,bych  chtěl říct,že v léčbě srdeční arytmie jsme byli uspěšní.V této souvislosti mám několik dotázů :

1.Z jakého důvodu doporučujete při konzumaci ovoce  a hl.jídla dělat 1/2 hodinovou pauzu?
2.Jelikož mám atrozu kloubů/ ramena,kyčle /,není potřebná nějaká korekce?
Za odpověd předem děkuji.  
S pozdravem J.K.

Klientka, Š. K., duodenogastrický reflux, Regenerační program při refluxu jícnu, mail ze dne 5.10.2021

Dobrý den, pane Popove, 

 
již za 3 týdny mi bude končit tříměsíční regenerační program při refluxu jícnu, tak Vám píšu slíbenou zpětnou vazbu 🙂. Problémy při dodržování jídelníčku ustoupily, cítím se dobře, přesně tak, jak jsem se cítila předtím, než jsem začala mít problémy s duodenogastrickým refluxem žlučových šťáv. Byla jsem dnes dokonce u lékaře s tím, že bych se chtěla objednat na vyšetření jícnu a žaludku, které jsem naposledy měla v květnu 2018, abych věděla jak na tom jsem. Jelikož jsem u lékaře mezitím asi 2 roky nebyla, tak původní lékařka odešla do důvodu, a nynější lékař mi řekl, když jsem mu odpověděla, že se cítím dobře a nemám žádné potíže, že takovéhle vyšetření dělat zdravému a mladému člověku nebude, protože mu to přijde zbytečné. A dál se o tom se mnou nebavil, což mě mrzí, protože jsem o vyšetření měla zájem.
Každopádně děkuji moc za cenné rady a pomoc, kterou jste mi poskytl a určitě bych měla zájem o dokoupení regeneračního programu s plánem plnohodnotné výživy. Mohu Vás tedy poprosit o info, jak tento program zakoupit?
 
S pozdravem a přáním krásného dne. 
 
Š.K.

Klientka, Z. Š.,dna, cukrovka, Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové + doplněk cukrovka, mail ze dne 15.9.2021

Dobrý den,

po třech měsících dodržování Vašeho programu jsem byla na odběru krve a hodnoty kyseliny močové i glukózy mám už v normě. Navíc se mně upravila hodnota CRP, , které jsem měla roky zvýšené okolo 10, téměř k normě. Trvalé bolesti kyčelních kloubů se ale vůbec nezmírnily. Chtěla bych ještě víc zhubnout, proto prosím o informace, jak mám dál jíst podle Vašeho programu. 
Mám problém se snídaní, jak se ochladilo, dělá mně potíže jíst jogurt apod. spolu se zeleninou a z většiny ovoce mě ráno bolí břicho. Někdy vyměním doporučovanou snídani za večeři, ale i tak mi to nevyhovuje.
 
Děkuji za rady. Z.Š.

Klientka, D. Z.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail dne 26.8.2021

Dobrý den, vážený pane inženýre,

 
v souvislosti s léčbou refluxu jícnu jsem tento týden byla na kontrolní manometrii a 24h ph-metrii s tím, že refluxem jícnu nadále netrpím.
Velice děkuji za Váš „doprovod“ při mojí léčbě v rámci centra řízené regenerace. 
Objednávám si výměnu regeneračního programu standard, předpokládám, že v něm též najdu návod, jak nadále užívat doplňky stravy.
Pokud máte nějakou radu, kterou byste mi chtěl udělit na závěr, budu velice ráda. 
 
Ještě jednou děkuji za vše.
 
D.Z.

Klientka, M. K.,cukrovka, neuropatie, Regenerační program při cukrovce léčené inzulinem a neuropatii, mail dne 11.8.2021

Dobrý den,pane ing.Popove,jsem vděčná za to že jsem našla váš regenerační program.Jsem nadmíru spokojená s vaším přístupem ke klientovi,s expresní dodávkou obj.zboží,a hlavně se složením přírodních prvků které tělo potřebuje ke zdravému životu.Cítím se lépe,mám hodně zdrav.,problémů následkem dlouhodobé cukrovky a věřím že s vaším ozdravným programem to zvládnu.Moc děkuji za to co pro celou společnost děláte a přeji vám hodně spokojených klientů,s pozdravem M.K

Klientka, M. H.,revmatická artritida, Zásaditý ozdravný program, mail dne 3.8.2021

Dobrý den ,
chtěla bych Vám moc poděkovat , nyní budu končit   – Zásaditý ozdravný program a opravdu kruté bolesti jsou daleko mírnější. (Dg: revmatoidní artritida) Chtěla jsem se zeptat , zda mám hned po skončení půstu začít další program , asi teda na revmatoidní artritidu , nebo který mi doporučíte .

Moc děkuji a přeji hezký den s pozdravem M.H.
 

Klientka, I. K.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail dne 28.7.2021

Zdravim,

Užívám program pro refluxní chorobu jícnu asi 4 měsíce. . Asi 6 týdnů jsem dodržovala všechna doporučení striktně, později asi   70 procent. Pokud nedělám velké chyby, cítím se naprosto skvěle a zdá se, že se z velké části opravila i jícnová kýla. Doplňky už  beru v nižších dávkách. Zhubla jsem  zatím 6 kg. V září nechám změřit cholesterol, který jsem měla hodně vysoký, tak dám vědět.

Za všechno jsem moc ráda a děkuji.

Chci se zeptat, zda lékaři funkční medicíny poradí se stavem , který lékařka označila jako „hraniční stav před rozvojem Alzheimra“ , pokud to dobře reprodukuji. Strava, doplňky…

Děkuji a zdravím

I. K.

Klientka, E. L.,pravidelná detoxikace organismu, opakovaný Půst pro zdraví, mail dne 23.7.2021

Dobrý den, 

tak končím svůj v pořadí osmý půst pro zdraví. Včetně návratové diety.
V podstatě už přesně vím, co mě čeká a jaký bude průběh půstu. 
Metodika je bezvadná, přesná a jednoznačná.
Jen to odhodlání a nějaký prvotní impuls je potřebný a potom už do jde samo.  
 
Lidé kolem mě se mě ptají, jestli opravdu nemám hlad a já jím dokola tvrdím, že nemám. Protože nejdůležitější je to nastavení v hlavě. Vědět proč to člověk podstupuje a hlavně se nebát, že budu mít hlad. Prostě si v hlavě nastavit, že budu držet půst a tudíž nebudu jíst. Ale dělám to dobrovolně a s nějakým cílem.
 
S různými metodami detoxikace a očisty se zabývám už dlouho. Praktikuji jógu, takže i jogínské očistné techniky včetně Šanpraksalány. A zjistila jsem, že půst mi vyhovuje nejvíce.
 
I když první den je pro mě zřejmě nejtěžší. 
Jednodenní půsty držím pravidelně, obvykle o ÚPLŇKU nebo NOVU, ale na prvním dni půstu pro zdraví mě děsí ta úvodní procedura s Glauberovou solí. UF. Ta opravdu není vůbec příjemná. Ale pořád je to lepší, než proplachovat střeva 4 litry slané vody.
:o)
 
Druhý a třetí den se ještě obvykle cítím trochu malátná, ale od čtvrtého dne se to uvnitř naprosto přepne a potom už na jídlo vůbec nemyslím. Ani když si vedle mě dcera „dává něco dobrého“.
A je neuvěřitelná, jak si člověk vychutná tu povolenou lžičku medu do čaje. Půl lžičky dám do čaje a půl labužnicky přímo do pusy. 
 
Trochu nepříjemné jsou bolesti zad, které mě chvílemi přepadnou. Ale načetla jsem, že v bedrech toxiny, které putují krví, prostě „brnkají“ na nervové pletence, kterých je v tomto místě dost.  Po hodince klidné jógy se to zase upraví. 
A už při prvním půstu před 6-ti lety mě překvapilo, že cca od 4 dne prostě špatně spím. Tentokráte už jsem s tím počítala. Večer usnu, ale probudím se po čtyřech, maximálně pěti hodinách (cca ve 03.00 hodiny ráno) a už prostě neusnu. Ale po návratové dietě a pár dnech plnohodnotné stravy se to zase samo upraví. 
 
A ještě bych možná zmínila, že mi bývá při půstu chladno. Proto poslední tři roky půst vždycky držím v létě. Přece jenom  mi až taková zima v létě nebývá. Ostatní padají horkem a mě je příjemně. 
 
Ale ten pocit odlehčení a takového nějakého vnitřního zklidnění stojí za nějaká dočasná a malá omezení. A vždycky si připomenu, že vlastně probíhá vnitřní operace bez skalpelu. A po operaci se nikdo necítí nejlépe.
 
Pokaždé si říkám, že půst zopakuji dříve, než za rok. Ale jednat po půstu vždycky na pár týdnů spadnu mezi podvyživené (podle BMI) a jednak, člověk se časem zase tzv. „rozjí“. Tak měsíc po půstu mě překvapuje, jak málo jídla vlastně člověku stačí. 
 
Jsem moc ráda, že jsem tehdy před 6-ti lety narazila na vaše webové stránky. Z těch různých detoxikačních metod mi tato vyhovuje nejvíce, 
 
Děkuji a přeji Vám klidné letní dny.
 
E.L.

Klientka, L. E., revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě,, mail  z 17.7.2021 

Dobrý den, pane Popove, 
 
posílám Vám informace z výsledků, kde mám v pořádku hodnoty CRP (C reaktivní protein) poklesly k normálním hodnotám. Určitě to bude mít i vliv vitamínů, doplňků a také stravy, kterou jsem hodně upravila a převážně jedu dle jídelníčku. Odchylky samozřejmě mám, ale nejsou veliké, občas si dám svíčkovou s karlovarským knedlíkem, ale to max 1x týdně, nebo s jinou přílohou jako je rýže s vařeným hovězím masem apod. Někdy samozřejmě za 7 dní vypiji i jednu láhev vína, ale to asi není katastrofa, když se vše tak srovnalo přesto, jak to vše hlídám. Před krevními testy jsem si některý týden láhev vína vypila také. 
 
Trošku jsem začala pít pravou kávu, ale jen během jednoho týdne asi 3x a už jsem ji opět stáhla. Měla jsem náročné období, nekouřím cigarety, nic nepotřebuji, ale občas si něco dát není na škodu. Tu kávu jsem takto dovolila až po necelých dvou měsících dodržování. Měsíc a půl jsem dodržovala vše skoro na 100%, nyní lehce povoluji, ale snažím se držet těch 80%, které jste mi psal. Po třech měsících si mám nechat zkontrolovat vitamín A, D a E, když je to tak rychlé u mě? V programu píšete 1x za 6 až 12 měsíců a já doplňky a vitamíny dodržuji od 18.5., což je brzy, ale tím, že jsem vše začala dodržovat a i doktorka řekla, že jsem přišla včas, ať si nic nevyčítám, se vše rychle srovnalo. Rychlá reakce vnějšího srovnání byla určitě léky, ale ty nemíním brát dlouhodobě. Před krevními testy jsem si je stejně už snižovala a výsledek k mému překvapení neuvěřitelný. 
 
 
Dále jsem se dotazovala na hodnoty protilátek, kde mi paní doktorka psala, že se nedělají pravidelně, ale na to jsem jí napsala, že pacient má právo vědět, zda protilátky klesají nebo ne. Jedná se o to, že pokud se léčím na určitou souvislost, ze zákona na to mám právo a pojišťovna jim to proplatí, tak mi je na další krevní odběry, které mám 27.7. zaškrtla. To bude asi také dobré hlídat každý měsíc? 
 
Budu pročítat další stránky programu, ale už nyní to vypadá na dobré cestě☺. 
 
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.  
 
S přátelským pozdravem 
 
L.E.

Klientka, E. D., mnoho problémů včetně morbidní obezity, Regenerační program při dně,, mail  z 16.7.2021 

Dobrý den pane Ing.Popove . 

Dlouho jsem se neozvala. Jsem v pořádku, cítím se skvěle, až přímo fantasticky. Na jídelníček už jsem si zvykla a vše dodržuji jak mám.
 Jediné s čím mám veliký problém je lněný a konopný olej. Mají nahořklou chuť a mě se z toho zvedá žaludek a kazí mi to chuť salátů. 
Snad to nebude problém,  používám olivový, ten mi vyhovuje. Jinak s jídlem jiný problém nemám vše mi vyhovuje. I porce mi stačí. 
Odeznívá bolest páteře, kyčlí , bederní páteře,  která mi způsobovala v životě veliké problémy při práci a chůzi. Nedokázala jsem dlouho stát ve vzpřímené poloze. Musela jsem brát denně 6-8 prášku na bolest,  abych mohla chodit do práce. 
V současné době neužívám na bolest nic, je mi opravdu moc dobře. 
Moje váha je už na 130 kg což je něco úžasného. Mám sama ze sebe velikou radost,  že to jde tak krásně dolů. A hlavně nikdy jsem se tak dobře necítila. 
Ještě mívám okolo kotníku otoky, někdy jsou větší, někdy menší,  ale už to nejsou oteklé nohy až pod kolena a kůže napnutá k prasknutí. Pravá paže, která extrémně otékala, je také bez otoků. 
To jak se cítím za to patří veliké díky Vám . 
Za to, že jste mě vyslyšel, poradil a podpořil.
Jediné co bych ještě podotkla co mi chybí je povídání s Vámi, kdysi jsem dělala něco podobného co Vy, jen v oblasti kosmetiky. A vím jak byl pro lidi zákaznicky servis velmi důležitý. 
Přeji krásný víkend a ještě jednou veliké díky. 
S úctou E.D.🌞
 

Klientka, M. K., cukrovka, Regenerační program při cukrovce, mail  z 8.7.2021 

Dobrý den pane Dr.POPOVE.děkuji za vaši pomoc při objednávce. Obědnala jsem si zboží v sekci Vitamíny+Minerály na e-shopu-www.ozdravíme.cz/tam jsem poslala objednávku/jedná se o:1x Re startin-B,1xKyselina Alfa Lipoová,1x Forte D+E+MG+Zn,1x RE Biotik,1x Re Startin Plus.Jsem nadmíru spokojená s vaším programem,cítím se mnohem líp,shodila jsem za tu dobu 3kg,jenom hladina cukru jen mírně poklesla. Koncem srpna jdu na kontrolu k Diab.poradně a odb.krve tak zjistíme celodobý stav hladiny cukru. M.K.

 
 
 
 

Klientka, I. H., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 26.6.2021

Dobrý den pane Popove,

 
prosím Vás o zaslání „Regeneračního programu se standardní plnohodnotnou výživou“, který je určen pro dlouhodobé stravování za paušální poplatek 300,- Kč, jak nabízíte ve Vašem regeneračním programu.
Váš jídelníček na reflux již dodržuji tři měsíce a došlo u mě již k výraznému zlepšení i dá se říct, že zbavení se tohoto zdravotního problému.
Děkuji.
 
S pozdravem      I.H.
 

Klientka, A. T., reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 11.6.2021

Dobrý den pane Popove,
 
pokračuji v programu refluxu jícnu, myslím, že zdárně, je mi o dost líp. V podstatě by mi už bylo dobře, kdybych nebyla
odkázána na stravování mimo domova ( teď je tady taková móda dávat zbytečně do všeho pepř a chilli ), tak bych snad už 
měla klid. Ale některá jídla mi to ještě dočasně zhorší na druhý den ráno, ale jenom dočasně. Ale celkově se cítím líp, tak očividně
jsem těchto vitamínu a minerálů měla málo.
1. už nemám Re-biotika, tak jsem si koupila tady místní gruzínské pre- a probiotika, jenom si nejsem jistá jestli 
     mají mít nějaké specifika, nebo je to jedno jaké ?
2. taky už nemám D+E+Mgn+Zin, tak mám za ně německou náhradu D+Mgn+Zin a dokoupím si k tomu E, máte nějaké vytipované ?
3. moje neteř má histaminovou alergii, ale program vyloženě na to nenabízíte, tak který by jste ji na tu alergii doporučil ?
 
děkuji s zdravím z Gruzie,
 
A.T.

Klientka, B. R., celá řada problémů např. dráždivý tračník, brnění rukou, křeče, anémie, ekzémy, padání vlasů Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku, mail z 20.5.2021

Dobrý den, 

ráda bych poprosila o změnu jídelníčku. Již se mi podařilo odstranit skoro všechny zdravotní problémy. Zatím mě ještě trošku trápí ekzém a padání vlasu . To se trošku začalo zlepšovat nyní . 
Dekuji B.R

Klientka, M. K.,vysoká hladina kyseliny močové, vysoký tlak, Zásaditý ozdravný program a následně Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail z 5.5.2021

Dobrý den,

Děkuji Vám, díky Vaší pomoci se mi podařilo upravit kritické hodnoty jaterních testů na normál, snížit tlak, rozhýbat se, zhubnout. A je mi dobře.

Srdečně pozdravuji M.K.

Klientka, I. K.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 4.5.2021

Zdravím,

cca měsíc dodržuji zásady regenerace asi z 80%. Nepamatuji, kdy naposled jsem se cítila tak skvěle, plno energie, pocity v žaludku, jen když udělám chybu. Zhubla jsem 3 kg, což mi dělá radost. Většinou vynechávám svačiny, necítím potřebu. Jedině, co mi ještě připomíná, že není vše 100%, je ráno hořko v ústech. Mám 2 otázky:

1.Nedělá mi dobře tvrdý sýr, můžu ho nahradit Lučinou nebo Buko, žervé či něco podobného?

2. Stala jsem se hyperaktivní. Propachtovala jsen na chalupě kousek pole, zryla a ozázela Smějící se bramborama . Potíž je v tom, že mi je 70 roků a z té mojí aktivity jde hrůza. /daleko široko nikdo místní na polích nic dávno nepěstuje, jen já z Prahy a jedna paní, co má 5 dětí a musí je uživit/. Otázku myslím vážně: neměla bych něco z doplňků ubrat? ráno a večer si dám jogurtu nebo do vývaru vrchovatou lžíci namletých semínek, není to moc? 

děkuji I.K.

Klientka, S. S.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 10.4.2021

Dobrý den,
již skoro měsíc dodržuji váš regenerační program na reflux jícnu a je mi skutečně lépe. Doufám, že se stav bude i nadále zlepšovat a snad reflux odejde úplně.
 
Chtěla bych se Vás zeptat, zda je možné pít cereální bezkofeinový nápoj Caro (bez mléka) a zda jsou možné i žvýkačky bez cukru (ne mentolové, ale třeba melounové). Poslední dotaz se týká toho, zda je bezpečné, pokud otěhotním, dodržovat zajetý regenerační program i se všemi doplňky stravy.
Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den.
S.S.

Klient, V. Č.,cukrovka, neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail z 5.4.2021

Dobrý den pane Popove,

zasílám informaci o průběhu léčby cukrovky a neuropatie dle vašich pokynů. U Prevedigu mě byla změřena hladina vitaminu D ve výši 69 nmol/l což je oproti poslednímu měření zlepšení.Současná  glykemie  je 5,9 nmol/l .Co se týče neuropatie cítím také zlepšení i když není zcela vyléčena.Prosím proto o vaše pokyny jak dál a co brát za doplňky stravy.Děkuji za zprávu.
S pozdravem V.Č.
 
 

Klientka, D. Z.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu – redukční varianta, mail z 23.3.2021

Vážený pane inženýre,

ozývám se Vám po 6 týdnech (a 4 dnech) dodržování redukčního regeneračního programu při refluxu jícnu tak, jak jsme se domluvili.

Projevy refluxu jsou mírnější, jak jste předvídal, nicméně stále ještě přetrvávají – především ve formě lehkého zahlenění v oblasti krku, občasné bolesti v krku a pálení v puse a na jazyku, čas od času pociťuji tlak na prsou.

K programu cvičím a zhubla jsem 11 kg. Zulbex jsem vysadila 14. den regenerace.

Mám, pane inženýre, stále brát 3x denně při jídle ten trávicí enzym?

Máte pro mne nějaká další doporučení, informace či povzbuzení?

Děkuji a přeji Vám pěkný den.

D. Z.

Klientka, Š. B.,astma, Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail z 18.3.2021

Pane inženýre,

píši Vám po 3 měsících užívání a plnění programu. Nějaké pokroky jsem určitě udělala – čekala jsem tedy rychlejší cestu, ale je fakt, že jsem byla zdevastovaná hodně, takže se to nedalo asi ani čekat. Takže např. před programem jsem měla každý týden rýmu – opravdu každý týden – bylo to naprosto šílené. Sice mi řekli, že to z astmatu není, ale já vím, že bylo, protože mě ten organismus reagoval na každé malé přetížení, chlad, atd. Toto je asi mé nejvýraznější zlepšení – od ledna jsem měla rýmy vždy jen 1x do měsíce. Zlepšila se mi i ta únava – to dost výrazně – mohu denně cvičit, i když si to hlídám, abych se zase nepřetížila. Fukadlo na astma nepoužívám denně – zkouším, co vydržím a foukám si tak cca každý 3.-4. den…to si řídím sama (paní doktorce nic neříkám). 
Pak informace, jak jsem to dodržovala: Vaše přípravky skoro zcela dle programu; stravu snad také…někdy nahrazuji Manou atd., někdy trochu nedodržím, ale celkově si myslím, že se snažím. Co se týká pohybu – tak to bych moc ráda, ale chůze mě bolí kvůli těm rehabilitačním problémům, tak to nahrazuji rotopedem, cvičením, ale zase musím opatrně a to dýchání venku jsem v zimě v podstatě nemohla vůbec, protože mám to astma chladové a jak teplota klesne – fakt nemohu skoro vůbec ven…tak jsem to tak různě patlala…ale chci nahradit Frollovým přístrojem, inhalacemi, meditacemi. 
Tedy výsledky mám, i když jsem čekala větší, ale vzhledem k tomu, jak jsem byla zruinovaná, to byla asi naivita. Cítím se tedy celkově lépe a chci a budu pokračovat!
Co na to říkáte? Měla bych dělat něco ještě jinak?  No stres moc dobře ještě nezvládám – učím se to…a také pitný režim – zapomínám, ale napravím! Bohužel výsledky z plicního nemám, protože jsem se tam raději omluvila z důvodu situace v zemi a půjdu, až se to trochu uklidní…
Díky za všechna info a brzy si objednám přípravky na 4.měsíc. Nebo myslíte, že mám přejít na jiný program? Ten půst nebo něco takového?
Děkuji moc a těším se na Vaši odpověď! 🍀 
Š. B.

Klient, Z. Z.,reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail z 12.3.2021

Pane inženýre, především děkuji za všechny odpovědi i zpracování mé objednávky na doplňky stravy. Regenerační program na reflux se mně vcelku daří plnit a i první výsledky jsou pozitivní. Teď už věřím, že se léčba zdaří. Ještě mám nějaké drobné nejasnosti a prosím Vás o stručné odpovědi, až budete mít čas. 

     – snídaně má v nabídce mimo  jogurtu i sacharidy, je možné sacharidy brát po určité přestávce, i když nemají být spojovány s bílkovinou ?
     – je možné spojovat luštěniny se sacharidy ?
     – když nedodržím stanovené množství masa týdně (300-400g), je možné částečně nahradit maso luštěninou či jinou potravinou?
              Děkuji a srdečně zdravím !          Z.Z.    

Klient, K. Č., neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail z 26.1.2021

Vážení,

bude mi 76 let a s vašim přispěním/6 měsíců/ se mi daří zlepšit moji neuropatii, lépe spím, pálení, nebo naopak mrazení nohou výrazně ustoupilo. Ostalo mi občasné pálení od kotníků k místům, kde končí ponožky. Také se zlepšila hybnost kotníků a prstů na nohách.
Nechal jsem si podle vašeho doporučení udělat test na vitamín D. Měl jsem 60 . Vitamín E bohužel v Litomyšli nadělají.
Na operaci žil levé nohy jdu 5.2.21. Věřím, že ji tentokrát udělají. 2x mi ji totiž z důvodu Covidu zrušili.
Podařilo se mi bez větších problémů překonat Covid /27.12.20 – 6.1.21/. Domnívám se, že i vaše doplňky byly při léčbě vydatným pomocníkem.
Objednávám vaše doplňky stravy na další 2 měsíce a chci pokračovat v plných dávkách, jak je doporučujete, pouze mám snížené FORTE na 1 tbl denně, jak jste mi napsali minule. Definitivní rozhodnutí o dávkách a délce léčení ale ponechám plně podle vás.
Ještě jednou vám moc děkuji
K.Č.