Klient, P. Č. ,  vysoký tlak, srdeční arytmie,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu,  mail z 12. 12. 2019

Dobrý den.

29.11 jsem začal užívat zakoupené doplňky stravy. Už předtím jsem se usiloval naběhnout na zdravou stravu, podle toho, co jsem kde vyčetl, takže přejít na vaše doporučení a důsledně se toho řídit pro mně nebyl problém. Po týdnu s vašimi doplňky a podle vašich zásad se mi krevní tlak celkem upravil do normálu (prášky jsem vlastně nikdy nebral). Nicméně stále přetrvává arytmie. Myslíte, že bude stačit, když budu pokračovat podle současného programu, nebo bych měl přejít na jiný?
Děkuji za odpověď.
P.Č

Klientka, M. Č. , neuropatie,  Regenerační program při neuropatii,  mail z 4. 11. 2019

Pane Ing. Popove, dobrý den!
 
25.4.2019 jsem začala s Vašim regeneračním programem neuropatie.
Dnes se Vám ozývám po druhé od začátku. Přílohou posílám laboratorní výsledky.
Vede se mi líp, než na začátku. Nohy nejsou v pořádku tak, jak bych chtěla, asi by jsem chtěla toho moc a mám být trpělivá. Výsledky ale jsou. Oproti původnímu stavu mám křeče zanedbatelné, kdybych si nesedla, tak bolest, brnění  a pálení v nohou už nemám. Chůze také není stoprocentní, ale nedá se to porovnat se začátkem.  Když jsem v pohybu je to dobré a když sednu, tak hlavně to pálení. Hlavně večer u televize musím nohy masírovat, anebo rozchodit.
1.čtvrťrok jsem zhubla 10 kg, 2. už jen 6 kg. Z původních 90 kg mám dnes 74 kg, co jsem spokojena a chtěla bych váhu ještě nižší. Je sice pravda, že občas sáhnu po sladkostech, co mi asi škodí.
Musím si znovu objednat u Vás vitamíny a prosím o doporučení, co mám dál užívat.

Prosím Vás o další informace, případně rady. Předem Děkuji.
 
S pozdravem M.Č.

Klientka, D. Š. , reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 4. 11. 2019

Dobrý den pane Popove, 

 
obracím se na Vás s dotazem a to ohledně objednání vitamínů. Měla jsem objednané vitamíny na 2,5 měsíce a pomalu dochází. Chci si tedy objednat další ale teď vím že tři měsíce se drží podle rozpisu který mám a abych si neobjednávala jen na pár týdnů chybějící 2.-3. týdny chtěla bych udělat zase větší objednávku.
 
Nevím jaké množství se odvíjí pak od třetího měsíce- je to stejné? Popřípadě co si mám objednat.
 
Jinak jsem zjistila že režim 3 jídel denně mi vyhovuje, ze 4 jídel jsem tedy podle potřeby začala jíst tři jídla denně. Takže si to tělo upravilo samo, jak si řeklo.
 
Cítím se pořád líp a líp. Zjišťuji že během dvou měsíců jsem udělala obrovský krok. ( a už i okolí to začíná tolerovat 😀 to je podle mě to nejtěžší čemu je člověk vystavený z mého pohledu, když odmítnete alkohol, chcete jen vodu, necpete se chlebíčky na oslavách atd…. někteří si neodpustí připomínky)
 
Děkuji a posílám pozdrav D.Š.

Klient, T. M. , reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 30. 10. 2019

Dobrý den,

mohu se zeptat, jestli v přijmu vitamínů a minerálů dále pokračovat v požadovaném množství a jak dlouho? Užívám veškeré vitamíny a minerály a zvětšil jsem svůj příjem ovoce a zeleniny. Momentálně se sítím lépe i už nejsem tak unavený.
 
S pozdravem T.M. 

Klientka, V. J. , reflux jícnu, osteoporóza,  Regenerační program při refluxu jícnu + Regenerační program při kostních problémech,  mail z 18. 10. 2019

Dobrý den, paní Husáková, chtěla bych se s Vámi podělit o radost . Zvítězila jsem nad osteoporozou !!! Před rokem jsem měla diagnostikovánu začínající osteoporozu páteře. Pan primář mi předepsal lék BONVIVU, kterou jsem, po přečtení vedlejších účinků, odmítla brát. Doporučili jste mi váš program při kostních problémech,který jsem využila a po roce mám výsledky.Pan primář se nestačil divit, protože osteoporoza v páteři se nejenom že zastavila, ale je zlepšení stavu o 9 % páteře a 1,5 % klouby. Velmi důležitý prvek je i bor, který je součástí vašeho přípravku Re-Startin plus.Ještě jsem si zakoupila vitamin K2, který mi dělá moc dobře, cítím, jak mě navíc nabíjí energií. Samozřejmě denně chodím 4 – 5 km, chodím na jogu a cvičím SM systém dr. Smíška. Pana primáře jsem vyvedla asi z míry, pravil , že je to “ zázrak „.Takže,moc děkuji za vaše programy, nejen že se mi podařil dříve vyřešit reflux, ale teď i kosti. S pozdravením V.J.

Klientka, J. J. , reflux jícnu , Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 2. 10. 2019

Ozývám se asi po měsíci ozdravovaciho režimu. který jsem si u vás zakoupila. 
Po 4 letech neustálého zkoušení různých přípravků a metod, musím říct,že je mi podstatně lépe.
Nadýmání mě přešlo hned v prvním týdnu,křeče v břiše mám jen v menší míře,když něco nedodržím, dá se říct,že je to jen lepší.
Nemám pocit velkého hladu,spíše naopak a ztratila jsem chuť na sladké,lehce jsem zhubla nebo spíše „splaskla“.cítím více energie a myslím,že mam hlubší spánek i když se stále budím okolo 5hod.(je jedno, kdy jdu spát).
Prostě celkově se cítím lépe, skoro jako dřív. 
Úpravu stravování se snažím dodržovat, ale přizpůsobila jsem si to svým potřebám,nestíhám všechno jíst,ale postupně to třeba přidám(ovesné vločky samostatně).
Jediné – je to polykání množství „prášků“…ale zvykám si..
Zatím děkuji a uvidím,jak dál jen se změnou stravy, až se preparáty vysadí………..
                                                                                                                                                            hezký den J. J.

Klientka, D. Š. , reflux jícnu , Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 30. 9. 2019

Dobrý den pane Popove,

 
slíbila jsem, že se za měsíc ozvu jak se mi daří.
 
Jednoduše jsem spokojená a nadšená. Když už se můžu v klidu najíst aniž by se mi vraceli žaludeční šťávy zpět, budila jsem se ráno s pocitem knedlíku v krku a chrapotem, přes den již také hlen v krku necítím. Při jídle už nemám pocit po jednom soustu přejedení ale sním normální porci – viz. jídelníček. Hrozně mi vyhovuje používání kokosového oleje,po kterým mě nepálí žáha.
 
Mističky se zeleninou jsou nedílnou součástí kabelky, kdyby náhodou při cestování nebyla možnost kombinace správné stravy. I v restauracích není problém si objednat zeleninovou přílohu k masu aniž by se tomu někdo více divil.
 
Po měsíci se cítím mnohem líp, hlavně při jídle. I lépe spím, měla jsem velké problémy se spánkem. I když usnu někdy ,,skoro v leže“ nepocituji žádné žaludeční štávy. Po jídle zmizel pocit k říhání a unavenosti. Předtím jsem po každém jídle chtěla hrozně spát a byla jsem extrémně unavená. 
Mezi jídly piji zeleninové štávy. Jediné co mi chybí je sladké. To jsem zatím nenašla jak nahradit. Byla jsem zvyklá si dělat sušenky/keksy z müssli, oříšku ale vše je medové nebo s karamelem. Jíst i více ovoce a to vlastně jídelníček zakazuje. Není nějaká ,,sladkost“ i třeba doma připravená, která by trošku tuhle touhu utišila. Tvarohový dezert, z kysela nevím. V kuchyni jsem momentálně z pohledu sladkého úplně bez nápadu a at hledám hledám nenajdu. Trošku mě utěšují sladké štávy z mrkve, červené řepy ale sladké je sladké 🙂 
 
Z pohledu fyzického zdraví došlo pro mě za tak krátkou dobu k velké změně. 
Z té druhé stránky a to psychické která hraje velkou roli procházím dost těžkým obdobím od začátku září. ( rozvod rodičů, který neprobíhá v klidu, stěhování, nová práce, začátek školy  to jsou pro mě dost psychicky těžké situace, ale právě situace mezi rodiči mě vedla k tomu se definitivně odstěhovat. Partner mě naštěstí velice podporuje a stojí na mé straně v jaké koli situaci což velice cítím a vím, že mi to hrozně moc pomáhá, proto se i v tak daném napjatém čase dokážu odpojit od všech problémů a zabývat se jen sama sebou) 
 
Dále budu pokračovat a dodržovat program, teď už velmi pečlivě i jídelníček. Snažit se pravidelně odpočívat a učit se trošku flegmatismu jak mi přiká partner 🙂 
 
 
Chtěla bych se vás zeptat. Protože mamka u mě viděla  velkou změnu a našli jí  před několika týdny myom o velikosti 2 cm. Jde o to že jsem obě dvě zastáncem přírodní léčby u mamky je to ještě proto, že je velký alergik, hlavně na léky a při poslední operaci před několika lety měla velké komplikace. Bohužel její lékařka jí řekla že jí bude jen operovat a nic jiného a to až bude v přechodu. Jenže mamka trpí bolestmi v podbříšku a stále krvácí. Její 45 let.  Slíbila jsem jí že se zeptám, zda by bylo možné Vás požádat i o pomoc v tomto případě nebo o kontakt na někoho kdo se zabývá i ženskými-gynekologickými problémy přírodní cestou. 
 
Velice děkuji a přeji hezký den  D.Š.
 

Klientka, M. C. , revmatická artritida, psychické problémy, jaterní problémy,   nejdříve Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program při revmatické artritidě,  mail z 20. 9. 2019

Dobrý den pane Popove, nevím, proč jste se na mě nějak nazlobil, ale já pořád na Vás vzpomínám, kolik jste mi pomohl, pořád se snažím stravovat podle Vašich návodů, byla jsem na krevních odběrech a výsledky mám velmi příznivé, jaterní testy úplně v pořádku, konzumuji hodně zeleniny, máme  vlastní vypěstovanou,  Beru ty Vaše vitamíny,má to něco do sebe,  zase si musím objednat. Prášky od lékaře ale zatím také užívám, a cítím se celkem dobře. MOc Vás zdravím. M.C.

Klientka, E. K. , revmatická artritida,   nejdříve Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program při revmatické artritidě,  mail z 12. 9. 2019

Dobrý den,

Děkuji za odpověď.

Jen mám ještě jeden dotaz k tomuto tématu a to, zda se vyloučení mléčných produktů týká i produktů kozích.
Není mi to ze zaslaného textu úplně jasné.
Absolvovala jsem odkyselovací kůru a budu začínat s programem na revmatickou artritidu. Již po 14 dnech u mě došlo k výraznému zlepšení a proto bych nerada začala dělat chyby.

S pozdravem E.K.

Klientka, D. Š. , reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu,  mail z 30. 8. 2019

Dobrý den ,
Velice bych chtěla na začátek poděkovat. Po dlouhém pátrání jsem našla konečně srozumitelně napsanou metodiku, kterou jsem přečetla hned několikrát (doufám tedy že se nebudu ptát na to co zde je ) spoustu informací znám ale nedokázala jsem je poskládat správně dohromady a to se mi povedlo až díky Vám.
Teď už vím jak začít pomalu krůček po krůčku. Zjistila jsem že dobré potraviny byli opravdu špatně kombinované, bohužel.

Protože začínám program Refluxu mám pár dotazů ohledně stravy a potravin, které mám doma a používám je, zda je vyloučit nebo lze ponechat a kombinovat.

Olej: 
lze používat všechny oleje za studena lisované?
dýnovy olej -na zvýraznění chuťi u salátů

Sůl-lze používat i himalajskou 

Zelenina:
Mražená ano /ne i pokud je z vlastní zahradky.

Zavařeniny (domácí-zavařuji bez chemie podle babičky receptů pouze s kořením,ocet atd). jestli lze použit do salátů třeba sladkokysele věci viz červená řepa atd. 

Zelenina v oleji- sušená rajčata, artyčok atd.

Sýr:
tvrdý kozi /ovčí

Mléko:
Kokosové, sojové, rýžové, mandlové

Používám na vaření kokosové mléko- kremové polévky misto smetany a mléka.

-mám odpor k normálnímu mléku, nerada ho konzumuji. Při vaření mi to tolik nevadí ale za studena mléko nesním.

-ráda sahnu i po sojových výrobcích jogurtu

Pitný režim:
Voda – piju vodu ale i teplou-převařenou vodu místo čaje lze pít i teplou vodu?
(Je možné pit i zelený čaj z lístků v malém množství?)

Chleba:
Několik let pečeme chleba z živého kvásku (uchovává se v lednici, rozrůsta se pomoci žitne mouky a vody)
Chleba je většinou složen 2-3 druhů mouky -špaldove, hladké, žitné a podle chuti seminka a ořechy, tři male lžičky soli, voda. 
Nejsem si jistá jak se jedná o pečivo viz kynuté NE, tak zda je tento chleb vhodný nebo ne. Nechává se cca hodinu kynout.

Nejsem si jistá s těmi sojovými produkty které jsou kromě tofu dobré a používám je často.

Velice děkuji za odpověď s pozdravem D. Š.

Klient, P. G. , vysoký tlak, Zásaditý ozdravný program, nyní Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu,  mail z 29. 8. 2019

Dobrý den,

zakoupil jsem si od vás metodiku léčby krevního tlaku včetně potravinových doplňků a metodiku zásaditého ozdravného programu taktéž včetně doplňků. ZOP jsem nyní ukončil a rád bych Vám touto cestou vyjádřil poděkování a spokojenost s touto přírodní léčbou, která překonala mé očekávání a dodala motivaci v pokračování programu léčby vysokého krevního tlaku. Hodnoty TK se snížily a celkově se cítím lépe než předtím.
 
Rád bych Vám v této souvislosti položil pár dotazů týkajících se dalšího postupu v programu.Vlivem  ZOP u mně došlo ke snížení hmotnosti (cca 5 kg), což se dalo předpokládat a také na tento průvodní jev upozorňujete. Jelikož jsem odjakživa drobnější, hubenější postavy, jaké konkrétní potraviny (kromě mléčných výrobků, na které mám alergii, asi půl roku je vůbec nejím a nekonzumoval jsem je ani v programu ZOP) a v jakém množství byste mi doporučili, abych nabral svalovou hmotu a zároveň nenarušoval léčbu vysokého TK?
 
Dále bych se chtěl zeptat, zda-li je možné  někdy nahradit 3 denní porce jídla 2 většími porcemi při zachování konzumace všech doporučených potravin v denním množství. Pracovně bývám hodně vytížený a poslední porci jídla bych asi někdy konzumoval až ve večerních hodinách a časově by nevycházelo 12-ti hodinové lačnění.
 
Ještě Vás poprosím o zhodnocení vhodnosti, příp. max. denního množství, či způsobu úpravy níže uvedených potravin:
 
-kakaové boby nepražené (jsou vhodné?, příp. v jakém množství)
-brambory, rajčata (údajně obsahují toxický solanin)
-mák (je nutné kvůli strávení předem pomlít?)
– mořské řasy (lze plnohodnotně nahradit ryby řasami, nebo aspoň občas?)
 
Mockrát děkuji za Váš čas a přeji hezký den.
 
S pozdravem P. G.

Klientka, E. L. , bez zdravotních problémů, pravidelně absolvuje kondiční Půst pro zdraví, mail z 21. 8. 2019

Dobrý den, 

 
již několik let pravidelně 1-2 ročně zařazuji Ozdravný půst dle Vaší metodiky. 
Letos jsem ho již na jaře jednou absolvovala. 
Zvažuji, zda teď na podzim nezaměnit půst za Zásaditý ozdravný program.
Jaký je, prosím, u Zásaditého ozdravného programu účinek na organismus? Dá se s půstem srovnat? 
Děkuji předem za informaci a přeji hezký den.
 
E.L

Klientka, H. K. , revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail z 14. 8. 2019

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat za váš přístup a pomoc v době , kdy mě nejvíce postihly velké bolesti způsobené revmatickou artritidou. Díky vašemu programu se můj stav velmi zlepšil, mohu zase dělat věci, které jsem v průběhu nemoci musela zrušit, lyžování, plavání, tenis.Pomáhá mi i moje ošetřující lékařka, kterou jsem seznámila s vaším programem.
Dál beru některé vaše doplňky stravy.
S pozdravem a přáním hezkého dne. H.K.

Klient, J. D. , zánět ve střevech, Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail z 1. 8. 2019

Dobrý den,

Na základě dnešního tel.hovoru se připomínám:

Je to ve věci syna J.D., pro kterého jsme zakoupili regenerační program – střevní záněty ( bylo podezření na Crohna které se vyšetřením nepotvrdilo, shodil cca 20 kg váhy, prodělal 3 operace píštělí s poměrně velkým zánětlivým procesem ). 

Syn si myslím poměrně poctivě dodržoval výše uvedený program, stabilizoval váhu, zbavil se rozsáhlého zánětu, s tím že nyní je v 2. Fázi programu a v říjnu by mu měli odoperovat píštěl.

Provedli jsme u něj test intolerance na potraviny (problém s vaječným bílkem, vanilkou, pivními kvasinkami, pšenicí, ječmenem ) a chtěl jsem se zeptat jestli by bylo vhodné u něj přejít na regenerační program s plnohodnotnou výživou s vyloučením potravin ke kterým má intoleranci.

Děkuji za odpověď a přeji pěkný den. M.D.

Klientka, I. B. , dna, Zásaditý ozdravný program, přechod na Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail z 31. 7. 2019

Dobrý den paní Husáková,
moc Vám děkuji za tak rychlou reakci.
Úspěšně jsem ukončila **odkyselovací program** a krevní testy  v oblasti cholesterolu i kyseliny močové dopadly nad mé očekávání kladně.
I když již zmiň. kys močová je ještě cca 30% nad max. limit.
Ano, jsem spokojená a proto se s optimismem *vrhám* do nového, ozdravného programu…8-))))
 
S pozdravem a přáním příjemného dne
B.I.

Klientka, M. Č. , neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail z 26. 7. 2019

Dobrý den!
 
Byl mě zaslán REGENERAČNÍ PROGRAM NEUROPATIE KO 25 FINAL. 
Po doručení vitamínů od Vás a zakoupení dalších potravinových doplňků v lékárně jsem začala 25.4.2019 vitamíny užívat a program dodržovat. Snažila jsem se v mezích možností. Žádné dotazy na Vás jsem neměla. Zhubla jsem 10 kg.                                                                                         23.7. jsem byla  u obvodní lékařky, dnes mi bylo sms-kou zasláno, že výsledky laboratoře jsou v normě. Zašla jsem jsem tam a poprosila o kopii lab. výsledků, které Vám přílohou posílám, chybí hodnota na vitamin E. Ordinace MUDr. V. Š. (poznámka – chráníme i jména lékařů)  bude mít příští týden dovolenou, to znamená, že tento výsledek nevím, kdy bude. A moje neuropatie – je to lepší částečně. Lepší chůze / co by se dalo přičíst i menší váze /, trochu míň bolestí a dlohodobích křečí v nohách. Ale dostavují se křeče svalové v dolních končetinách, hlavně ráno, když vstávám. Jsou ale krátké a stačí se postavit a projít a jsou pryč. Brnění – už menší a pálení nohou hlavně od kotníků dole však zústává. Musím se přiznat, že Priesznitzův obklad nepoužívám, neznesu to pálení v nohou.
Těším se hlavně tomu zhubnutí, co vidí i všichni nablízku. Chtěla bych se ale zbavit neuropatie.
Proto Vás prosím o další informace, jak mám postupovat dál při neuropatii a které doplňky stravy si mám u Vás objednat.
Předem Děkuji.          
S pozdravem M.Č.

Klientka, L. A. ,roztroušená skleróza, Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 23. 7. 2019

Dobrý den pane Popov, 

chtěla bych Vám napsat, jak se mi daří. Daří se mi výborně 🙂 není mi vůbec špatně. Chtěla jsem se jen zeptat, já mám program na rozstroušenou sklerózu a v tomto programu ještě hubnu. Takže nevím, jak mám ještě takhle pokračovat, mám zmírnit dávky vitamínu D, jak to mám dále brát? děkuji velice za odpověď.
 
Mějte se moc krásně a moc moc děkuji.
 
Hezký den,
 
S pozdravem L.A.
 

Klientka, V. K. ,chronický zánět močových cest,  Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail  z 10. 7. 2019

Dobrý den,

už tři měsíce mám od vás program na zánět močových cest. Jupííí! Předtím to bylo dost úporný a šílený – věčně jsem brala nějaké bylinky a z brusinek už se mi lepila s prominutím huba. K lékaři jsem jít nechtěla, nemám ráda chemii a vždycky jsem to nějak uhrála. Vás mi doporučila kolegyně. Moc se mi do toho nechtělo, ale dneska jsem ráda. Cítím se mnohem lépe, mám lepší spánek a manžel říká, že jsem i klidnější a hlavně, záněty přestaly!!! Na dovolené jsem sice měla něco jako náznak, ale na vaši radu jsem si přechodně zvýšila rebiotik a během dne byl klid. Cítím se dobře a jsem spokojená. Tak tímto bych vám to chtěla sdělit a poděkovat a zeptat se, jak dlouho je možné Rebiotik ještě užívat? Děkuji za odpověď. V.K.

Klient, V. M. ,vysoký krevní tlak, Zásaditý ozdravný program,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu, mail  z 26. 6. 2019

Dobrý den pane Popove, paní Husáková,

děkuji Vám za včerejší příjemné sezení a Váš čas.

Níže zasílám příspěvek na Vaše internetové stránky:

Na stránky Centra řízené regenerace jsem narazil náhodou a jsem za to velice rád. Stalo se tak při hledání alternativních způsobů jak snížit krevního tlaku (narazil jsem na jiných stránkách na rady typu vyšší konzumace česneku, červené řepy, pravidelný pohybu atd. ovšem bez systému). V minulosti jsem se pokoušel o alternativní cestu ke snížení krevního tlaku vč. pravidelného pohybu (ovšem s chaotickým stravováním a bez vitamínů atd.). Což se ne zcela dařilo – občas hodnoty klesly, občas byly vyšší.

Až teprve propracovaný, systematický a logický postup Centra řízené regenerace pomáhá. Započal jsem na radu pana Popova se Zásaditým programem (k odkyselení organismu), hned po skončení (po 14 dnech) jsem pozoroval trvale nižší hodnotu systolického tlaku.

Nyní začínám s Regeneračním programem pro vysoký krevní tlak. Jsem přesvědčen, že manuál od pana Popova a paní Husákové díky systematičnosti, doplnění vitamínů atd. povede k trvalému snížení tlaku.

Když jsem si nebyl čímkoliv jistý, obrátil jsem se na pana Popova či paní Husákovou a bylo mi vždy přesně a srozumitelně odpovězeno.

Děkuji Vám za Vaši práci, díky Vám věřím, že se obejdu bez léků na tlak a budu se cítit lépe.

Velice Vám děkuji za rady a za Vaši činnost.

S úctou, V.M.

Klientka, N. F. , roztroušená skleróza,  Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 16. 6. 2019

Dobrý den, dnes jsou to přesně dva měsíce, co jsem začala s regeneračním programem na roztroušenou sklerozu. Asi to bude ještě běh na dlouhou trať, ale pár pozitivních výsledků se už objevilo. Nejviditelnějším je úbytek váhy, která rostla v čase s množstvím užívaných kortikoidů a tedˇ poprvé už po dvou měsících jsem téměř o 10 kg lehčí, za což děkují moje kyčelní klouby. Klesla únava, která byla někdy likvidující. Teď i když se ještě často objeví, po krátkém odpočinku rychle ustoupí. Rozhodně mám víc energie. Zmenšily se otoky nohou, na pravé noze zmizely úplně, na levé jsou podstatně menší. Bohužel přetrvává nejistota a nestabilita při chůzi a občasné křeče a bolest ve svalech levé nohy a téměř všudy přítomné brnění v rukách. Bohužel stále je největším problémem chůze, ujdu jen pár metrů a jen s oporou. Ale rozhodně hodlám v tomto programu pokračovat a moc děkuji. 

Klientka, H. D. , vysoká hladina kyseliny močové,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail  z 10. 6. 2019

Dobrý den, vzhledem k příznivému snížení kyseliny močové ( minulá obj. č. 2019002754) prosím o objednání Re-Startin B (315,-), Re-Startin C-komplex (325,-)- Děkuji H.D.

Klientka, H. J. , lupénka,  Regenerační program při lupénce, mail  z 6. 6. 2019

Dobrý den,

dlouho jsem se rozmýšlela, zda si u vás objednat regenerační program, zda to zase není nějaká chytristika. Dnes jsem ráda. Chci říci, že lupénka je výrazně lepší a tím i moje nálada. ještě uvidím jak bude vypadat dále, ale zatím jsem spokojená. Po pravdě, někdy je lepší a někdy krapet horší, ale celkově lepší. Jsem ráda, že jsme ve spojení. Srdečně zdravím
H.J.

Klient, P. Č. , Crohnova choroba,  Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail  z 4. 6. 2019

Pane Popove dobrý den,

Crohnovou chorobou trpím už 5 let. A i když jsem celou tu dobu poměrně slušně dodržoval dietu předepsanou lékaři i léky, necítil jsem se zdravý. Vím, že jsem si to všechno způsobil sám (hodně jsem podnikal a jídlo jsem flákal, do toho i alkohol). Nemoc mne ale hodně změnila, zkoušel jsem různé přístupy od veganství přes různé diety i přes bylinky, ale měl jsem jen přechodné úspěchy.  Začal jsem být trochu skeptický, ale přesto jsem neztrácel naději. Zaujal mne Váš článek na internetu, kde vysvětlujete, jak řeší tento problém lékaři přírodní medicíny. Rozhodl jsem se tedy Váš systém vyzkoušet a po dvou měsících cítím, že by to mohlo být ono. Mám jen 1 až 3 stolice denně. Ale hlavně cítím, že mám více energie, zřejmě jako důsledek toho, že se mnohem lépe stravuji. Mám jen otázku, myslíte si, že tento stav se udrží? Mohu se skutečně úplně uzdravit? Objednávku na další dávku Vašich doplňků jsem udělal na eshopu a nechtěl jsem, abyste můj vzkaz přehlédl.

Děkuji za pomoc P. Č.

Klientka, I. Z. , neuropatie,  Regenerační program při neuropatii, mail  z 19. 5. 2019

Chci si objednat :

-Kyselina ALFA-lipová … 1 kus

– Re-Biotik … 3 ks

Děkuji předem

– Stále pokračuji v regeneraci a daří se – I.-Z

Klientka, M. B. , bolest nohou, únava,  Zásaditý ozdravný program,  mail  z 16. 5. 2019

Asi před dvěma léty jsem absolvovala váš ozdravný program – moc mi pomohl a ráda bych si ho zopakovala. Bohužel marně ) už dlouho ) hledám vaše pokyny k zahájení, tedy k  prvním 14 dnům. Prosím o zaslání.
Počítám s tím, že to nebude zadarmo.
Děkuji.
Dr. M. B.

Klientka, V. P. , polyneuropatie,  Regenerační program při neuropatii, mail  z 15. 5. 2019

Dobrý den,

dnes jsem v programu 10.měsíc. Dříve jsem jen s obtížemi seděla, chodit jsem nemohla. Nyní přejdu přes kuchyň, která má 6 metrů, tam a zpátky. Je to houpavá chůze jako mají malé děti, když se učí chodit. Cítím se lépe. Chtěla bych říct o 100% , ale to ne, asi o 50%. Brněly mě dlaně, neudržela jsem hrneček, teď už se i podepíšu. Jenom v levé ruce mám třes. To ochrnutí na stehnech jsem měla do 3/4 stehen. Teď jenom pravá noha do půl lýtka a levá do 3/4 lýtka. Takže se vše lepší. Musí vám poděkovat. Zároveň si objednávám jako obvykle kyselinu lipoovou 2x, Re-startin B 2x, Re-Startin C 2x, Forte 2x, Re-Biotik 1x. Pošlete mi na dobírku.  Děkuji za vaši podporu  V. P.

Klient J. B. , revmatická artritida,  Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 12. 5. 2019

Dobrý den, mám za sebou 3 měsíce a musím přiznat, že tělo je elastičtější a cítím se docela dobře. Mám však stálé silné bolesti v lýtkách, jako kdyby tam byla stálá křeč – jen někdy menší a někdy větší bolest. Dělám objednávku opět na stejné doplňky, co jsem měl, pokud Vás něco napadá, co bychom měli doplnit, prosím dejte mi vědět. Děkuji. J.B.

Klient K. N. , ulcerózní kolitida,  Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail  z 8. 5. 2019

Dobrý den,

již jsem dva měsíce v programu na kolitidu a ulevilo. Hlavně se snížil počet stolic. Mám 2 až 3 stolice denně, což už docela vyhovuje. Také jsem méně unavený. Stravovací režim je docela dobrý, ale mám pár dotazů:

1/ přidržuji se rozpisu výživy podle tabulky a chtěl bych vědět, zda si mohu přehodit jídla – např. večeři za snídani?

2/ zatím podle návodu nejím mléčné výrobky, mohu si alespoň občas dát trochu tvrdého sýra?

3/ u každého jídla mám v rozpisu nějaké doplňky stravy, mohl bych je užívat jinak? Sníst všechny , ale jen ráno a večer?

Děkuji za odpověď K.N.

 

Klientka S. H. , roztroušená skleróza,  Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 5. 5. 2019

Dobrý den,

naposledy jsem Vám psala před třemi měsíci k testům na vitamin D. Podle Vašeho doporučení jsem si nechala test udělat a stále mám nízkou hladinu (40 mikrogramů na litr). Mám ještě zvýšit dávkování přípravku Forte? Zatím užívám dle doporučení v programu 3x denně.

Jinak se musím pochlubit. Když jsem s Vámi před časem začala regeneraci, měla jsem problémy s častou únavou a chůzí, neušla jsem ani 1 km. Teď po 8 měsících vidím výsledky – jsem méně často unavená a už zvládnu chodit s občasným odpočinkem i 4 až 5 km denně. Takže si myslím, že jsem konečně na správné cestě.

Jsem ráda, že jsem Vás objevila

Přeji Vám krásné dny S. H.

 

Klientka V. K. , ekzémy,  Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail  z 2. 5. 2019

Dobrý den,

jsem již pět měsíců v protizánětlivém regeneračním programu, i když jsem tomu ze začátku moc nevěřila, můj ekzém téměř vymizel a zdá se mi to dobré. Dokonce mi i méně padají vlasy a cítím se celkově lépe. Ráda bych zase začala jíst mléčné výrobky, které jsem teď nemohla. Mohli byste mi poradit, jak mám dál postupovat?

Děkuji V. K.

 

Klientka J. D. , osteoporóza,  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou + doplněk – Regenerační program při  kostních problémech, mail  z 29. 4. 2019

Do Regeneračního programu plnohodnotné výživy jsem se zapojila v listopadu 2018,po té, co mi byla diagnostikována osteroporoza. Po půl roce aplikování této metody pozoruji celkové zlepšení mého zdravotního stavu a potvrzují to i laboratorní výsledky,cítím se dobře.Oceňuji vstřícnost a ochotu ing. Vladimíra Popova a Mgr.Věry Husákové a jsem nadmíru spokojená s potravinovými doplňky.
                Děkuji  Centru řízené regenerace,že v ČR působí ,že nám předává své znalosti, zkušenosti a věnuje dobrou péči.
                              
S pozdravem Jana D.,  V Mostě 29.4.2019
               

Klientka Z. P. , vysoký tlak, nadváha,  Regenerační program při vysokém krevním tlaku a cholesterolu, v průběhu kondiční Půst pro zdraví, mail  z 18. 4. 2019

Dobrý den pane inženýre,
 
tak jsem dnes přešla na půst, zatím se cítím skvěle.
Budu Vás průběžně informovat, Přeji Vám krásné velikonoce Z.P.
Další mail z 23.4.2019
Dobrý den, pane inženýre
 
Cítím se velmi dobře. Zítra začnu s návratovou dietou. Přeji krásný den. Z.P. 
                                                  

Klientka A. L. , dráždivý tračník a neuropatie, Regenerační program při syndromu dráždivého tračníku, mail  z 11. 4. 2019

Dobrý den

Kupovala jsem si u Vás návod na úpravu stravy při dráždivém trakčníku. Trochu se to povedlo. Chtěla bych Vás požádat o pomoc při neuropatii.

Děkuji a jsem s pozdravem A.L

 

Klientka L. P. , Půst pro zdraví, mail  z 10. 4. 2019

Dobrý den,
právě jsem dokončila sedmidenní Půst pro zdraví, všechno probíhalo bez problémů, takže jsem Vás zatím ani nekontaktovala. Dokonce jsem se rozhodla, že sedmý den si udělám očistu jaterních žlučovodů hořkou solí a oliv.olejem s grepovou štávou a mohu srovnat, že když jsem tuto očistu kdysi dělala, bylo to dost obtížné , ale po tomto půstu to šlo jak po másle. Dnes jsem se v poledne normálně najedla, drůbeží vývar a zeleninové rizoto a musím říct, že se cítím skvěle, celý týden jsem pracovala na zahradě i doma a v pohodě. Je mi 70 let, vážila jsem 77 kg a měřím 161 cm, teď váha ukazuje příjemných 72,5 kg. Určitě ještě nekdy zopakuji.
S pozdravem L. P.

Klientka Z. J. , její kolegyně má neuropatii a Regenerační program při neuropatii, mail  z 18. 3. 2019

Dobrý den,
obracím se na vás s dotazem,zda je možné zajistit program s hypofunkcí štítné žlázy.
Je mi 59let a před 2lety mi po onem.pneumonie zjistili hypofunkci štítné žlázy.Od mala jsem sportovala a do 55let byla štíhlá jako proutek s pěknou postavou/ díky sportovní gymnastice v mládí a následně lehké atletice/při výšce 188cm jsem měla 65-70kg,po porodu 59.5kg./ V posledních dvou letech to prostě není ono…Začaly se mi lámat nehty,padat vlasy,enormně jsem začala přibývat na váze/při stejném pohybu a stravování/Ctím zásady zdravé výživy a celkově se celý život snažím jíst zdravě,střídmě..Jsem unavená a celkem dost špatně spím..Ano,asi na tom všem má podíl i klimaktérium…Zkrátka jsem ze všeho nešťastná.Kolegyně si u vás objednala projekt na neuropatii a je náramně spokojená,nám přijde,že „rozkvetla“,srší energií a cítí se velmi dobře a bez potíží.
Budu velice ráda, pokud mi budete moci nějakým způsobem pomoci.Děkuji A.J.

Klientka Z. J. , opakovaný  Zásaditý ozdravný program, mail  z 18. 3. 2019

Dobrý den,
zasílám potvrzení o platbě. Zrovna prodělávám už po třetí nebo po čtvrté zásaditý program, vždy po půl roce. Cítím se vždy lépe.
Krevní obraz zlepšen. Moc díky
S pozdravem Z. J.

Klientka M. L. , ulcerózní kolitida,  Regenerační program při zánětlivých střevních onemocněních, mail  z 5.3.2019

Dobrý den,

Zakoupil jsem regenerační program Ulcerózní kolitida, a užívám i doplňky stravy – dodržuji to již 14 dní , počet stolic klest z 8 na 3 až 4 denně, ale v ranních nebo někdy v nočních hodinách je stolice stále úplně řídká, odpoledne je potom hustá, chci se zeptat zda je toto ještě nějak upraví, Další dotaz je ohledně slazení, čím je nejlépe v této fázi regenerace sladit.

Děkuji za odpovědi.

S pozdravem M.L.

Klientka L. S. , vysoký tlak, nadváha,  Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail  z 22.2.2019

Objednala jsem si regenerační program na snížení vysokého tlaku a cholesterolu., což tedy znamenalo jednak uzpůsobit stravování podle doporučení a jednak užívat doporučené doplňky stravy (minerály, vitamíny ad.).  Zatím se držím stanovených pravidel, naštěstí nikterak výrazně člověka nesvazujících, třetím měsícem. Za tu dobu jsem nejen už ztratila přebytečná kila na váze (řádově 5 kg), ale celkově se cítím velmi dobře, plná energie a tlak je na odpovídající úrovni (lék používám už jen v minimálním dávkování). Rozhodně míním v nastoupené cestě pokračovat. L.S.

Klientka L. Š. , dna, nadváha, Zásaditý ozdravný program,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail  z 5.2.2019

Dobrý den,

V prosinci loňského roku jsem si u Vás koupila „Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové“  a  „Zásaditý ozdravný program“.

V lednu t.r. jsem ZOP začala dodržovat a musím Vám tímto moc a moc poděkovat, protože výsledky jsou po všech stránkách víc než úžasné…:-) /probudit organismus, po celoživotních hloupých dietách rezistentní na jakýkoliv další pokus o zhubnutí, aby za jeden měsíc ze sebe díky Vašemu programu setřepal 6 kg bez chemie, bez hladu, s plným bříškem a s dobrou náladou, to je snad na Nobelovu cenu!!!…:-))) /

Důvodem, proč jsem na internetu začala vyhledávat informace související se zdravím, bylo občasné mravenčení v prstech na rukou. Obávala jsem se, že se jedná o překyselení organismu a o projev počínající dny, proto jsem si tento speciální program u Vás objednala. Po cca 10 dnech ZOP mě mravenčení v prstech úplně přešlo, šlo zřejmě o pouhý nedostatek hořčíku, který se mi díky Vašim doplňkům stravy podařilo doplnit. Proto jsem se v ZOP nebála začít zařazovat i lilkovité potraviny a jak jsem předpokládala, žádné problémy se nedostavily.

Nyní bych chtěla přejít na regenerační program. Mohla bych se Vás zeptat, jak se liší Vámi zaslaný speciální program od normálního regeneračního programu pro lidi bez potíží?

Předem děkuji za odpověď.

S přátelským pozdravem L.Š.

Klientka A. 0. , nadváha, vysoký cholesterol, Regenerační program při vysokém krevním tlaku a vysokém cholesterolu,  mail  z 3.2.2019

Dobrý den. Dodatečně přeji vše nejlepší v tomto roce a dále přeji hodně trpělivých a vytrvalých klientů. Byla jsem na kontrole a můj cholesterol je bez léčby 5,8 , váha poskakuje sem-tam. Je to těžké, ale držím se.
A.O.

Klientka I. B. , srdeční arytmie, Regenerační program při srdeční arytmii, mail  z 28.1.2019

Děkuji,
subjektivně cítím výrazné snížení komorových extrasystol, ale na kotrolního Holtera jdu až začátkem března, tak uvidím co mi řeknou.
Budu určitě pokračovat v programu, zjistila jsem, že režim stravy mi dělá velice dobře. Jak jsem měla obavy, že nevydržím hlady 5 hodin, protože jsem byla zvyklá jíst stále,
nyní mi to vyloženě vyhovuje. I dřívější večeře způsobuje to, že se mi mnohem lépe spí.
S pozdravem
I. B.

Klientka H. M. , kondiční Půst pro zdraví, mail  z 21.1.2019

Dobrý den,  od 10.1.2019 do 19.1.2019 jsme s manželem absolvovali 10 denní půst, předtím již v roce 2017, nyní máme 3 denní návratovou dietu. Všechno proběhlo jak popisujete a bez problémů, já i manžel se cítíme skvěle, všem vřele doporučujeme. Děkujeme Vám,  H.M.

Klient M. S. , kožní potíže, Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích, mail  z 12.1.2019

Dobrý den paní Husáková a pane Popove,

 
absolvovali jsme Regenerační program při zánětlivých onemocněních a alergiích a k dnešnímu dni je možné říci, že v případě mého partnera došlo k rapidnímu zlepšení kožních problémů, a proto bych Vás chtěla požádat o zaslání Regeneračního program se standardní plnohodnotnou výživou, tak jak uvádíte na str. 35 Regeneračního programu při zánětlivých onemocněních a alergiích.
 
Děkuji předem
 
M.Š. + M.S.

Klient M. M. , revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 10.1.2019

Dobrý den,
již od dubna 2018 léčím revmatickou artritidu dle Vašeho regeneračního programu pro tuto nemoc. Ten evidentně funguje a v současné době jsem téměř zdráv. Zatím se stále stravuji dle programu na RA, dobírám také doplňky stravy.
Jiné zdravotní problémy nemám a tak se domnívám, že bych mohl v blízké době přejít na Regenerační program se standartní plnohodnotnou výživou. Co mám pro to udělat? Nebo máte jiné doporučení?
Děkuji za zprávu.

M. M.

Klientka M. Š. , mnohočetné zdravotní problémy –  hlavní je roztroušená skleróza, těžká únava, pak alergie, neuropatie, zácpa,  snížená imunita při autoimunitě, bolesti kloubů a svalů v zimě (citlivost na chlad), celoživotní akné, Regenerační program při roztroušené skleróze od 8/2019, mail  z 4.1.2019

Pěkný den,

po několika měsíční aplikaci Vaší Metodiky spolu s doplňky se mi zlepšilo zdraví a daří se mi mnohem lépe.

Únava zmírněna, imunita posílena, zácpa odstraněna, váha dobrá.

Přidala jsem podstatně více bílkovin živočiš. i rostlin., omezila jsem škroby, podle plánu zvýšila příjem doplňků stravy podle vašeho návodu.

Zůstaly pálivé bolesti a slabost výrazné zejména při změně počasí a citlivost na chlad (ne vždy pomůže milgamma, Mg), také bolest hlavy.

Mám už půl roku poraněný meniskus, moc dlouho nemůžu chodit, operace kvůli RS není možná.

Je nějaké přírodní řešení?

Mnohokrát Děkuji a přeji Šťastný a Požehnaný Nový rok 2019.

M.Š.

Klient J. V.  opakovaný Půst pro zdraví, mail  z 3.1.2019

Dobrý den,

Zakoupil jsem si půst pro zdraví a bude to můj druhý s vámi a také celkem v životě. Ten první jsem absolvoval před třemi roky. Mám na něj velmi dobré vzpomínky, hlavně na jeho výsledek a fungování mého těla po něm. 

Rád bych si nastavil jeho každoroční pravidelnost a také přemýšlím, že bych následně po jeho skončení aplikoval pravidelný jednodenní „pondělní“ půst každý týden. 

Mám pouze jeden problém, který jsem řešil již při své první zkušenosti. Po dvou až třech dnech jsem měl problém se zeleninovými vývary. Dávily mě a nebyl jsem je schopen polknout. Pokud se nemýlím, tak jsme je nahradily malým množstvím ovocných šťáv (mohu si vyrobit doma samozřejmě). Můj dotaz tedy zní, zda je možné absolvovat plnohodnotný půst záměnou vývarů právě za tyto nevařené ovocné nebo zeleninové šťávy?

Druhý dotaz mám k následným jednodenním půstům každý týden. Stačí pouze takový den pít vodu a bylinkové čaje nebo je třeba i klystýrů? Píše se, že jejich časté užívání není pro tělo dobré.

Děkuji za informace a těším se, až Vám napíši výsledek a pocity po jeho ukončení.  J. V.