Klientka V. S. kostní problémy, paní na vozíku,   Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou + doplněk Regenerační program při kostních problémech,  mail  z 8.11.2018

Dobrý den, před měsícem jsem si objednala METODIKA RP+PORADENSTVÍ můžu říct, že se cítím líp. Manžel říká že jsem nějaké kg shodila, se už z vozíku postavím, kolena se nepropadají ruce nebolí ale mám je slabé nic neudržím, po domluvě z manželem budu pokračovat v kůře  chtěla ještě něco na podporu hubnutí doufám že se nebude zlobit když nechám na vás co mě nabídnete na pokračování programu, budu se těšit, pěkný den V.S.

Klient J. K. vysoká hladina kyseliny močové,  Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové,  mail  ze 19.10.2018

Sděluji Vám, že jsem na základě Vašich pokynů z ozdravného programu, který se vztahuje k léčení vysoké hladiny kyseliny močové během cca 21 dnů dosáhl snížení hladiny z hodnoty 630 na 330.

Tento výsledek považuji za úžasný, velmi překvapující a potěšující, neboť lékař, který mně předával “Milurit“ mi sdělil, že užívání bude doživotní.

Je vidět, že důsledné dodržování zásad dle Vašeho programu přináší dobré výsledky.

Děkuji, s pozdravem J.K.

Klientka L.T., hormonální problémy,  podváha, na začátku Zásaditý ozdravný program, potom  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou,  mail  ze 16.10.2018

Dobrý den,
po své dobré zkušenosti s absolvováním vámi poskytnutého regeneračního programu bych chtěla  doporučit svému synovci, aby se na vás obrátil se svým zdravotním problémem. Dříve než tak učiním, bych se ráda informovala, zda bude možné na jeho problém některý z vašich programů aplikovat. 
Synovec před lety onemocněl Crohnovou chorobou. Před dvěma lety mu byla odoperována část střeva. Nyní je dle vyjádření lékařů stabilizován, ale cítí se velmi slabý a je hlavně i přes velkou snahu zesílit stále velmi hubený. Má náročné povolání, je otcem tří dětí. Je mu 35 let. Prosím, sdělte mi, zda byste mu mohli doporučit některou z vašich metod, aby se jeho stav zlepšil.

Děkuji za odpověď
S pozdravem L.T.

Klient M.M., revmatická artritida,  Regenerační program při revmatické artritidě,  mail  ze 28.9.2018

Dobrý den,
již téměř 6 měsíců léčím revmatickou artritidu dle Vašeho regeneračního programu.  Musím potvrdit, že tento program funguje, sice pomalu, ale zlepšení odhaduji na 75%. Funguju už téměř normálně. Dodržuji schéma stravování, doplňky stravy užívám dle návodu od 4. měsíce, přidal jsem jen Re-Startin Plus.
Suplementy mně docházejí a proto prosím o radu, jak postupovat od 6. měsíce. Předpokládám, že stravování bude beze změny, ale nevím, zda pokračovat v užívání stejných doplňků stravy jako nyní.
Dík předem za zprávu
S pozdravem
M. M.

Klient P.S., vysoký tlak,  Zásaditý ozdravný program. nyní Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu,  mail  ze 27.9.2018

Dobrý den,

14 dní stravování jako vegetarián se dá vydržet, výsledek za to stojí.

Po několikaleté léčbě syntetickými léky, které mi vysoký krevní tlak udržovaly na přijatelné hladině se nepodařilo to, oč jsem se snažil a to být vyléčen, a zbavit se i druhotných negativních účinků těchto léků. Mám na mysli na př. potlačení erekce a vyřazení z pohlavního života. Na to vás sice lékař upozorní, ale realita je potom krutá.

Asi třetí den Zásaditého ozdravného programu jsem přestal brát syntetické léky, protože se mi tlak stabilizoval. Tento stav s vyjímkou jednoho dne mi

vydržel až do konce programu a ještě dva dny po skončení, kdy jsem se musel vrátit k lékům od lékaře. Dalším bonusem bylo snížení váhy o čtyři kila,

čímž jsem se dostal na svoji správnou váhu. Proto hodnotím tento program jako úspěšný a objednávám si další program zaměřený na snížení krevního

tlaku a cholesterolu, na který také beru léky. P.S.

 

Poznámka Centra řízené regenerace: Zásaditý ozdravný program je rychle působící odkyselující program. Pomáhá i s rychlou úpravou vysokého tlaku. Ale aby se výsledky udržely, je také třeba nastavit následující výživu tak, aby nezakyselovala a obsahovala dostatek všech živin (plnohodnotná výživa). To se klienti naučí v návazném Regeneračním programu při vysokém tlaku a cholesterolu.

 

 

Klientka A.Z., polyneuropatie,  Regenerační program při neuropatii,  mail  ze 17.9.2018

Dobrý den paní Husáková,
 
po delší době se opět ozývám.
 
Před časem jsem u Vás podstoupila program na polyneuropatii a zároveň i na hubnutí.
 
Žel kila se mě drží, stále se snažím ale nechtějí mě opustit -:)
Je pravda, že jsem asi během roku shodila 5 kg ale víc se nehnu asi 3 měsíce a naopak se pomalu jedno kilíčko klube nahoru.-:)
 
Ale co se týká polyneuropatie, tak jsem byla na kontrole a MMG ji  vyloučilo. Nález byl v normě.
 
Tak dodatečně děkuji. Problémy mám sice s nadváhou dál a i dost problémy s páteří, což mě také trápí, ale tento problém není:-)
 
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.
 
S pozdravem Z.

Klientka V.S, vysoká únava + její švagr dna,  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou a Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové,   mail  z 16.9.2018

Dobrý den, dokončili jsme Váš Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou. Musím sdělit, že se cítíme moc dobře, plní energie. Proto chceme pokračovat na „udržovací dávce“, kterou jsem v manuálu nenašla. (Asi neumím hledat). Pro Vás touto cestou prosím o informaci o této dávce. Ještě chci dodat, že švagr držel regenerační program na dnu a o noze neví. Je to prostě výborné. Děkuji za práci, kterou děláte a mějte sluníčkový den. S pozdravem S.

Klientka M.K, roztroušená skleróza,   Regenerační program při roztroušené skleróze,   mail  z 1.8.2018

Dobrý den pane inženáre,
děkuji za Vaše cenné rady, zařadila jsem trošku! sacharidů v podobě jahek, pohanky a bezlepkového pečiva.
Výsledek – ztráty cukru do moči – NEGATIVNÍ
 
Což mě uspokojuje velmi, A po snad 16 letech jsem začala pociťovat hlad
Taky mám nyní pocit, že Váš program, kvašená zelenina (kvůli střevnímu mikrobiomu), mentální techniky a pár doplňků (léčebné konopí)  jsou na rs to pravé,
 
Pěkný den – neuvařte se v tom horku
M.K.

Klientka Z.K, lupénka,   Regenerační program při lupénce -reakce po zaslání programu,  mail  z 30.7.2018

Dobrý den, paní Husáková,

děkuji za zaslané, bude mi trvat asi nějakou dobu, než to vše prostuduji a uchopím, pak se ozvu. Potěšilo mě ale již nyní, že to již při prvním prolétnutí vypadá rozumně. Díky.
Přeji pěkné léto.
Z.K
 

Klientka V.S, nadváha, manžel – vysoký tlak, tep, používají stejný  Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou,  mail  z 26.7.2018

Dobrý den, na základě telefonické domluvy prosím o zaslání materiálu k lepšímu spánku.
Vaši kůru „Regenerační program se standardní 
 plnohodnotnou výživou užíváme již druhý měsíc. Manželovi se upravil krevní tlak a pulz na nižší hodnoty, což ho trápilo nejvíce. Celkově se cítíme lépe. Já mám více energie a při dodržování jídelníčku nemám chuť na sladké a hlavně nemám hlad. Naučila jsem se více konzumovat zeleninu i když sním velké množství zeleniny, tak mám pocit, že jsem najedená hodně, ale zároveň málo. Je to příjemný pocit. Jenom mám otázku, co po skončení třech měsíců. Stravovací návyky nám zůstanou, ale co doplňky stravy? V dnešní době? 
Děkuji za práci, kterou děláte a přeji kouzelný sluníčkový den. S pozdravem S.

Klientka Z.P, vysoký tlak, revmatická artritida, Regenerační program při revmatické artritidě, mail  z 13.7.2018

Dobrý den,musim se s Vámi podělit o zkušenosti. Měla jsem regenerační program. 
Upravil se mi vysoký tlak, přestali bolet klouby,záněty v těle zmizely. Odcestovala jsem do USA a zapomněla jsem tabletky doma. Po 2 měsících se bolesti kloubů vrátili, vysoký tlak také. Po návratu jsem opět začla tabletky užívat, bolesti zmizely. Ozdravnou kůru budu brát pořád,protože bolesti za to nestojí. Jsem šťastná že jsem centrum zdraví našla. Moc děkuji 
                      Z.

Klientka V.Š,  reflux jícnu, Regenerační program při refluxu jícnu, mail  z 11.7.2018

Z eshopu – Poznámka k objednávce nového programu

Kupuji to pro mého syna R.B. ma cukrovku ale nemá inzulin 
Já mám od Vás program při refluxu jícnu a pomáhá mě to

Klientka H.K,  roztroušená skleróza, Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  z 10.7.2018

Dobrý den pane inženýre, děkuji za reakci.

Přemýšlím nad tím jídlem, víte jste moji průvodci pro tělo a nechci někoho jiného.

Dodržuji program pro rs, bez bezlepkových polysaccharidů, někdy tak 1x za týden trošku (půl hrstě – mojí) luštěnin. Když jsem měla potřebu sladkého, míchala jsem restartin C (pitíčko).

Víte trpěla jsem před lety mentální anorexií a tak cukr v zelenině (mrkve sním cca 1-2 kg za týden) jsem považovala za dostačující. Navíc už cca 16 let jsem neměla pocit hladu, což mi situaci neulehčuje.

Myslíte, že přidat párkrát za týden pár (vřetena a opravdu myslím třeba 10 kousků) kukuřičných těstovin nebo pár deka kukuřice mohu zkusit? Nyní jím verzi bez polysacharidů – myslím, že tomu říkáte program pro rs – forma pro redukční dietu – víte co myslím? Jinak se cítím přejezená.

Víte, jsem lékařka a z bílých plášťů mám hrůzu, tak vše dodávám  tělu podle příznaků, tak jak jsem se naučila před lety na interně. A podle laboratoře (kontrola jednou za pár let) jsem v optimálních hranicích, jen ta glymča a umělé sladidlo mě zaskočilo (leta práce na SUKLu a SZU se ve mě ozvala). Váš program dodržuji od února a je moc příjemný a o tělo opravdu pečuje, cítím pomaličké, ale zásadní zdravotní změny.

Děkuji za Vaši ochotu řešit mé připomínky. A pamatujte si, děláte moc dobrou práci.

Na pitíčko bez umělého sladidla se moooc těším. Tento přípravek totiž považuji za něco opravdu unikátního a zdravotně báječného a doporučila bych ho všem.

S pozdravem a díky K

Klientka H.R,  cukrovka 2.typu a polyneuropatie, Regenerační program při cukrovce a neuropatii, mail  z 12.6.2018

Dobrý den, pane inženýre,

musím se s Vámi podělit o skvělou dnešní zprávu. Byla jsem na kontrole u diabetologa a při výsledcích HBA1C 38.0, GLU 5.46 mi řekl, že už vlastně diabetes 2.typu nemám a že léky už užívat nemusím, jen dietu. Takže první výsledky pod Vaším vedením se dostavily, sláva! Protože mi říkali, že ta neuropatie je kvůli cukrovce, tak by snad už konečně taky mohla pominout, protože ty bolesti mně hodně sužují. Už to bude příští měsíc rok, co se řídím Vašimi radami, konečně se to hnulo správným směrem. Tak děkuji a budu pokračovat. Přeji vše dobré a zdravím

Klient Z.H.,  borrelióza, Regenerační program při zánětlivých a alergických onemocněních, mail  z 21.5.2018

Dobrý den, čtvrtý měsíc jsem na regeneračním programu při zánětlivých onemocněních. Minulý rok v srpnu mě kouslo klíště a udělal se mi na zádech eritrém a pak začaly všechny potíže jak z učebnice – klouby, brnění, záškuby, špatné soustředění, bolesti hlavy, špatná citlivost atd … Po nasazení reg.programu se mi postupně vše normalizovalo, ještě mě občas něco někde cukne nebo zabolí, ale stav je o mnoho lepší. Byl jsem několik let veganem bez lepku, takže pro mne bylo stravování na tomto programu spíše rozšířením. Jako vegan jsem si myslel, že tělu dávám vše potřebné, ale patrně jsem to byla chyba. Ze začátku programu jsem měl trochu problémy trávit maso a tím pádem tužší stolici, ale i to se postupně normalizovalo (přidal jsem ze začátku klistýr čistou vodou jednou týdně). Byl jsem minulý týden na měření vit.D v těle a mám optimální středové hodnoty. Děkuji moc za pomoc a všem přeji do začátku hodně vůle … nic není zadarmo a hned. Z.H.

Klientka M.Z.,  reflux jícnu, nadváha Regenerační program při refluxu jícnu, mail  z 20.5.2018

Právě dokončuji 3. měsíc ozdravného programu na reflux. Cítím se výborně
ztratila jsem 7 kilo. Program jsem dodržovala důsledně. Zeleniny jsem možná 
konzumovala nad doporučenou dávku.
8. června jdu na kontrolu, tak uvidíme co na to lékařská věda.
Já už o další snižování váhy neusiluji, na slavnostní ukončení bude poprvé
cukr ve formě mandlí v čokoládě.
Po lékařské kontrole podám zprávu.
Přeji Vám hezké letní dny a Vašim klientům úspěšné ozdravování.
                                                             Z.

Klientka J.H.,  neuropatie, Regenerační program při neuropatii, mail  z 30.4.2018

5 měsíců používám regenerační program na neuropatii. Nemám téměř žádné neuropatické potíže, jen ještě některý den mírně zhoršenou citlivost prstů u nohou. Dalším, pro mě důležitým bonusem je, že už nemám záchvaty žravosti, které mě obtěžovaly před 40 let. Zhubla jsem 6 kg  bez redukčního programu. Procenta tuku v těle poklesla z 27 – 30% na 21%. Nepotřebuji už  léky na tlak ani antidepresiva. Cítím se skvěle a v programu ráda pokračuji. Změnil se mi život. Děkuji.
J.H.

Klientka J.Š.,  artritida, Zásaditý ozdravný program, mail  z 26.4.2018

Vážený pane inženýre,
před  velikonočními svátky jsem u Vás zakoupila Komplexníprogram k odkyselení organismu „Zásaditý ozdravný program“. Prošla jsem tímto procesem a nyní  Vás touto cestou žádám o zaslání  „Regeneračního programu při artritidě.“ Dnes jsem odeslala na Vaše konto 1.200.- Kč (var.s. 01/2018). Prosím o zaslání na můj e-mail, jakmile bude tato částka převedena ve Váš prospěch.
 
Zásaditý ozdravný program byl pro mne přínosem, cítila jsem se jako znovu zrozená a také jsem zhubla o 5 kilo. Věřím, že i tento další program bude úspěšný.
Děkuji Vám za poskytnuté zkušenosti.
Přeji hezký den a jsem s pozdravem

Klientka J.D.,  reflux jícnu, Zásaditý ozdravný program, mail  z 17.4.2018

Dobrý den,
nechci vyrušovat, ale ráda bych se s Vámi podělila s prvotními dojmy co se týče „Zásaditého ozdravného programu“. Musím říci, že se cítím daleko lépe. Jednak nejsem tak unavená, jak jsem byla, tím souvisí i má daleko lepší nálada. Dále co se týče mého  zdravotního problému „Refluxu“. Mám  pocit lepšího polykání. Říhání stále ještě přetrvává, ale řekla bych, že se to zlepšilo. Dále pocit hladu nemám. Snažím se jíst předepsané potraviny. Jen bohužel syrovou zeleninu nemohu, bojím se že bych to nespolykala. Takže vše si vařím v páře a mixuji. Příští týden mně tento program končí. Ráda bych pokračovala v ozdravném programu co se týče mého zdravotního problému a tj. „Reflux jícnu“. Moc opravdu děkuji skoro po roce mám opět chuť něco tvořit, být činorodá, usměvavá a plná energie. 

Klient K.T.,  revmatická artritida, Zásaditý ozdravný program, mail  z 13.4.2018

Dobrý den, paní magistro,

 
osmým dnem dodržuji ZOP a musím říct, že oproti mým obavám vůbec netrpím hladem, dokonce mám občas problém porci zeleninového salátu sníst:-) Stavy únavy se nedostavily, dokonce naopak cítím spoustu energie.
Jelikož hodlám navázat Regeneračním programem při revmatické artritidě, měla bych několik otázek k tomuto programu:
 
1. jak se stavíte k občasnému pití kávy bez kofeinu?
2. lze pít kromě bylinkových i zelený čaj?
3. lze nahradit sójový jogurt jogurtem bez laktózy (obsah laktózy 0,01%)?
4. lze v rámci sacharidů zařadit kukuřičné těstoviny, když jsou bez lepku? A stejně tak bezlepkové pečivo?
5. lze vypít více tekutin, než je Vámi doporučováno? Pokud jsem vycházela z mé váhy 57 kg, příjmu 40 ml/kg a odečtu 600 ml na zeleninu, vyšlo mi 1,68 litru tekutin. Já jsem však zvyklá pít více…
6. lze v tomto programu, oproti ZOP, užít k úpravě jídla i jinou formu než dušení či vaření na páře? Např. pečení, či grilování? Alespoň výjimečně?:-)
 
Děkuji předem za odpovědi a přeji krásný slunečný den,
 
 

Klient R.H.,  vysoký tlak, Zásaditý ozdravný program, pak pokračoval 2,5 měsíce  Regenerační program při vysokém tlaku a cholesterolu, mail  ze 20.3.2018

Dobrý den,

předně děkuji a vyjadřuji radost z výsledků dosažených po zásaditém ozdravném programu, a následně reg. programu při vysokém tlaku a cholesterolu.
Zároveň bych rád požádal o zaslání regeneračního programu se standartní plnohodnotnou výživou.

děkuji a těším se na další spolupráci

Klient I.U.,  kopřivka, bolesti nohou, špatný zrak, nadváha,  Půst pro zdraví, pokračuje Regenerační program se standardní plnohodnotnou výživou, mail  ze 16.3.2018

Dobrý den.

Připadá mi, že jsem se už zorientoval celkem dobře v celé problematice mé výživy. Skutečně, jak píšete jsem dosud mnoho let tápal a přecházel od extrému k extrému. Aktuální stav po půstu:

– výsledná váha 107,5 kg se mi nyní stabilizuje na 108 kg. Původní váha byla na začátku února 116 kg, na začátku půstu 114 kg (při měření svalů 113 kg)

– přestala mě bolet pata, kde si doktorka myslela, že mám ostruhu – trápení asi 3 měsíce

– nejméně 24 hodin už nemám kopřivku. Po posledním prášku (vzal jsem si ho, abych mohl jít do sauny a nestrašil ostatní) se už nevrátila – 48 hodin po prášku nemám ani pupínek

– začaly se mi spravovat oči. Těsně s koncem půstu jsem velmi špatně viděl i přes brýle. Nyní se oči „léčí“ tak, že zjevně cítím, jak se upravuje jejich vnitřní struktura, protože uvnitř štípou a vidím stále lépe a už na PC vidím i bez brýlí.

– dělal jsem si měření před a po půstu – před jsem měl 48 kg svalů a po 47,4 kg. Ztráta svalů je tedy minimální a je otázka, zda je dané měření vůbec tak přesné. Ztratil jsem ještě 3 kg tuku a 1 kg vody.

– cítím se ne o 4 nebo 5 kg lehčí, ale spíše tak o 50 kg

Těžko říci, co způsobil půst a co ihned po něm nasazení vyšší dávek doplňků, ale asi by každé zvlášť samo nepomohlo.

Nyní jsem si připravil jídelníček na 21 týdenních jídel, který přikládám a prosím o jeho „recenzi“ – v podstatě jsem si určil, že budu jít všechno v rámci jednoho týdne (samozřejmě jsou klasicky výjimky povoleny) tak, abych využil všechny běžné možnosti v rozumném počtu. Dříve jsem ve zmatku měl někdy za týden mnohokrát vepřové a jiné maso ne nebo jsem měl víc než 3 x týdně vejce a mléčné výrobky a vlastně jsem si zbytečně likvidoval pestrost jídla. Ke každé nesladké snídani bude ještě ovoce a ke každé sladké buď nic nebo zelenina. Ke každému obědu a večeři bude 300 g zeleniny nebo méně, pokud jídlo už zeleninu obsahuje (květákový mozeček, zapečená brokolice apod.). Přílohy do zeleniny nepočítám (brambory, rýže atd.)

Porce masa a sýrů jsem začal chystat na 200 g. Hned mi ale začali připadat nějaké až moc veliké, tak jsem z toho začal dělat dvě porce. Asi se mi ty porce budou pohybovat do 150 g. Pro vejce bude jedna porce 3 kusy.

Pokud je v jídelníčku knackebrot, tak bude většinou jemně namazaný máslem.

Pokud budu jíst nějaké výrobky, tak je zahrnu do příslušné kategorie, ze které jsou vyrobené – domácí paštika je vepřové, hot dog je hovězí, krůtí šunka je drůbeží apod. Pokud bych byl účasten nějakého rautu, kde většinou bývá úplně všechno, tak to budu ignorovat a sice nesprávně, ale organizačně zvládnutelně toto jídlo dám do mořských plodů.

Zeleninu jsem schopen celkem bez problémů jíst i ve větších dávkách syrovou, zejména jako saláty, do kterých přidávám doplňkové oleje.

Samozřejmě, že budu třeba ještě 2 – 3 měsíce jíst zvýšené dávky doplňků.

Děkuji vám za vaši snahu a rady.

Klient V.M.,  reflux jícnu, vysoký tlak, vysoký cholesterol, nadváha,  Regenerační program při refluxu jícnu, mail  ze 2.3.2018

Dobrý den pane Popove, uběhli tři měsíce od doby kdy jsem objevil vaše stránky www.ozdravíme.cz.Po přečtení a shlédnutí několika videí jsme se rozhodli s manželkou vás osobně navštívit,a již při návštěvě jsme se rozhodli zkusit vaši ozdravnou metodu.Dva roky jsem před tím bojoval s refluxní esofagitidou,vředem v jícnu,současně vyšší tlak /145 na 90/a vyšší cholesterol/5.75/ na vše jsem užíval předepsané léky s prognozou doživotního užívání/uvádím pro představu věk 65/ S tím jsem se nechtěl smířit a to byl důvod proč jsem hledal alternativní způsob léčby. Po třech měsících dodržování programu na reflux jícnu jsem absolvoval kontrolu gastroskopií – jícen zcela v pořádku bez nálezu.Další účinek bylo snížení váhy z 96 na 87 při mé výšce 187 váha optimální podle BMI,tlak se upravil na 117 / 83 a cholesterol 5.0 a to vše po třech měsících bez léků.V průběhu posledních třech měsíců jsme společně s manželkou objevili zcela nový způsob stravování a chceme se tím řídit i do budoucna.Je třeba říci že důležitou součástí ozdravného procesu je pohyb. Na závěr bychom vám popřáli mnoho spokojených a ozdravených klientů tak jako se to podařilo v mém případě. Mnohokrát děkujeme za váš skutečně profesionální přístup a jsme odhodláni pokračovat ve zdravém programu výživy. V. a D.M.

Klientka M.K.,  roztroušená skleróza,  Regenerační program při roztroušené skleróze, mail  ze 23.2.2018

Dobrý den,
Vaši metodiku na regeneraci při roztroušené skleroze jsem po pár dnech dodržování překřtila na „rozmazlovací dieta“.
Moc vás zdravím a přeju hezký víkend, jste úžasní
 
MK
 
P.S. nevím jestli vidím trávu růst, ještě ani nemám všechny vitamíny (dnes přijdou), ale mám víc energie. Je pravda, že teprve třetí den,, ale dodržuju poctivě mk

Klientka J.Š.,  reflux jícnu,  Regenerační program při refluxu jícnu, mail  ze 14.2.2018

Dobrý den,
koupila jsem si u Vás regenerační program na reflux a jen jsem chtěla napsat, že se mi opravdu podařilo reflux zvládnout, byla jsem na kontrole na gastru a vše je v pořádku i mé potíže zmizely.
Tak jsem chtěla poděkovat, že jste mi pomohli můj dlouhoholetý problém vyřešit.
Jen jednu maličkost, jak se srovnal reflux, tím pádem mi není už špatně, tak jsem přibrala 3 kg, což se mi jediné nelíbí, tak asi najedu na ten stravovací plán při refluxu s hubnutím.
Díky a pěkný den

 

Klientka H.B.,  nadváha, právě absolvovala Zásaditý ozdravný program,  mail ze dne 13.2.2018

Děkuji,obdržela jsem objednávku právě dnes.Jinak se cítím výborně a jsem ráda,že jsem zapojila do vašeho programu. Přeji krásný zbytek dne .

Klientka A.O.,  nadváha, vysoký cholesterol,  Zásaditý ozdravný program, pak  Plnohodnotná výživa při vysokém cholesterolu, mail  z 2.1.2018

Dobrý den, přeji Vám hodně štěstí, zdraví a spoustu TRPĚLIVÝCH klientů.
První den v roce jsem provedla bilanci a chci se pochlubit.

Stav na začátku:  v = 73 kg; chol = 7,4
po měsíci: v = 66 kg; chol = 7,2
po půl roce:  v =67 kg; chol = 7,4
nyní: v = 67 kg; chol = 5,8

s pozdravem