Ohlasy klientů, kteří procházejí regeneračními programy založenými na regeneračních metodách lékařů přírodní medicíny

20222021202020192018201720162015

Metody, které používáme v našich regeneračních programech jsou garantovány a prověřeny odbornými lékařskými společnostmi lékařů přírodní medicíny (viz GARANCE METOD). Metody tedy už nemusíme prověřovat, fungují. Jejich výhodou je to, že nemusíte nijak přerušovat jakoukoliv vaši léčbu u lékařů. Naopak, protože se jedná o změny ve stravování a životním stylu, podpoříte tím svou léčbu. Váš lékař obvykle nemá čas se vašim stravováním a životním stylem zabývat. Zde zdůrazňujeme, že se jedná o změny, které prospívají každému, nezávisí na věku ani zdravotním stavu. Fungují univerzálně.

Na této stránce zveřejňujeme jen ohlasy klientů – maily, kterými nám naši klienti sdělují své pocity a úspěchy při regeneraci. Z pochopitelných důvodů zachováváme diskrétnost a nesdělujeme konkrétní jména našich klientů, pouze iniciály. Na začátek této stránky vždy přidáváme aktuální maily. (Samozřejmě u nás archivujeme originály mailů a jsme všechny schopni zdokumentovat)

Klientka J.U. vysoký krevní tlak, cholesterol, reflux, Regenerační program při refluxu jícnu + doplněk tlak + cholesterol, mail ze dne 5. května 2022

Dobrý den pane inženýre,

obracím se na Vás po dlouhé době. Snažím se stále dodržovat předepsaný plán. Co mohu říci je, že se mi zlepšily krevní testy, hladiny veškerých tuků a zlepšil se mi tlak. Dokonce jsem snížila lék na tlak s 80 mg na 20 mg. Tak mám radost. Během měsíce bych měla jít na další kontrolu, tak uvidíme. Mám tedy ještě nedostatek železa, beru Tardyferon, ale myslím, že je to způsobené lékem na reflux. S refluxem se to trochu zlepšilo, ale nadále beru lék Rapoxol a i tak mívám problémy.
Samozřejmě nedodržuji jídlo úplně podle plánu, ale snažím se.

Chtěla jsem se zeptat, mohu brát stále všechny doplňky ve stejném množství?
Je možné něčím nahradit tofu, to mi dělá největší problém?

Děkuji za Váš čas a přeji hezký den
s pozdravem

J.U.

Klient P.H., neuropatie, Regenenerační program při neuropatii, mail ze dne 1.května 2022

Dobrý den, tak už jsou to tři měsíce . Musím přiznat, sice pomalu, ale jistě se zlepšuji !!!! Obzvláště poslední 3 týdny. byl jsem v teple . Stále se maximálně snažím dodržovat program . Cítím se celkově dobře. Jak dál ??? Stále stejné dávky ??? Přeji krásné květnové dny . P.H.

 

Klient M.S., vysoká hladina kyseliny močové, vysoký cholesterol, Regenerační program při dně a vysoké hladině kyseliny močové, mail ze dne 23.dubna 2022

Dobrý den, úspěšně jsem dokončil u Vás zakoupený regenerační program( DNA) Pokles hodnot kyseliny močové i všech nezdravých cholesterolů, lékařce při kontrole doslova vyrazil dech..Rád bych využil Vaší nabídky a za zvýhodněnou cenu, vyměnil program a sice potřebuji ještě srovnat srdeční arytmie, které se mi objevují při zvýšené fyzické nebo psychické zátěži ( divný pocit na hrudi,pocit nedostatku kyslíku, po něm následuje silný srdeční úder, který to srovná) Děkuji a zdravím spokojený zákazník M. S.

Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.
Nejaky obsah.